اعلام نتایج هفته ی آینده ( ایسنا)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

samar.sh

New member
قابل توجه بعضیااز جمله nilamکه من گفتم رادیوگفته 12م ولی من مسخره کرد ودعواش اومد
خدا ازشون نگذره من برم ناهار بخورم از بس
استرس داشتم ........

آخرین ویرایش:

Leila.genetic

New member
این که معلوم بود عقب می افته. من اصلا تعجب نکردم. پارسال هم به یه بهانه عقب انداختن. ولی جای تاسف داره که الان اینو اعلام کردند. حداقل دو روز قبل میگفتن عقب افتاده.

karshenasgh

New member
بیخیال بچه ها! چه بهتر! اگه هفته بعد نتایج وزارت علوم و وزارت بهداشت رو یه دفعه اعلام کنن، حالش بیشتره! بیشتر سورپرایز میشیم!! :thanks:
اینقده نفوس بد نزنین! چرا اینقده حرص می خورید! یه کمی هم مثبت فکر کنین خب!... :ad54ad:

یعنی چی؟خاک بر سر بی لیاقت شون.دیروز بعد از ظهر می گفتم کاش فردا همین موقع شه تا راحت شم.الان دارم میسوزم از اینکه فقط داریم سر بی لیاقتیه اینا عمرمونو تلف میکنیم

saeed parham

New member
doostan in taghir taghsire vezarate behdasht nist . be dalayele amniyati in elame natayej aghab oftad . va khanoome dastjerdi az mafoghe khodesh dastoor migire . khodsarane in karo nakardan .

biosta

Well-known member
این جا ایران هست در اغلب موارد هر که بی لیاقت تر سمت بالاتر.

بدانید شما ذره ای برای مسئولین ارزش ندارید هنگامی ارزش دارید که نفع خودشان در میان باشد
وگر نه بدین گونه مورد بازی قرار نمی گرفتید .

به امضای من توجه کنید .!
نتایج برای من بسیار بسیار مهم است
اما خودم را کنترل می کنم و نمی گذارم در روند زندگی ام اختلال ایجاد کند .​

.

س.کاظمی

New member
ای کاش این خانم وزیر 1 ثانیه خودشو جای ما میگذاشت .همین دیشب اخبار تاریخ نتایج رو واسه امروز اعلام کرد.خوابیده بیدار شده تازه چند ساعت مونده به نتایج یادش افتاد
ه اجلاس سرانه!!!!!!!!!!!!!!!!!!.شنیدی میگن دنیارو آب ببره.............. مثل این مسول بی مسولیته

samar.sh

New member
بچه ها بیخیال بخدا ارزش نداره من خودم از اینایی بودم ازصب از استرس حتی آبم نخوردم توکل کنید بخدا .دوستون دارم التماس دعا

yalda 023

New member
خدا این وزارتخونه بهداشت رو رو سرشون خراب کنه/معلوم هست چه مرگشونه؟مرض دارن:13:

yalda 023

New member
دقت کردید وقت اعلام نتیجه وقتی کدرهگیریتو وارد کردی یهو آب سرد ریخته میشه روت با این جمله روبرو میشی پذیرفته نشدی بدون هیچ مقدمه ای/سال قبل نزدیک بود بمیرم خداشفاشون بده ک اینقده مردم ؟آزارند

princess

New member
سلا

دقیقا منم سال قبل با این جمله ÷ذیرفته نشدید روبرو شدم .خیلی شوکه شدم.سال قبل هم این بازی رو در اورده بودن جوابارو دیرتر اعلام کردن. اصلا کارشون با عقل جور در نمیاد:smiliess (2):

خزر

New member
وقعا که من این همه منتظر بودم اخرش این شد کی تا هفته دیگه میمونه بخدا سخته . اعصابم خورد شد

farid

New member
گند بزنن رژیمای دیکتاتوری رو!!!!!!!!!!:13:
من نمیدونم جمع کردن یه مشت کشور گدا گشنه چه ربطی به اعلام نتایج ما داره!
4هزار میلیارد تومن پول بی زبون ملت رو خرج این اجلاس کردن!آخه قباحت تا چه حدددددددددددددددددددددد؟
خواری و ذلت با این جلسات کم نمیشه!
خدا لعنتشون کنه به حق فاطمه زهرا:13:

nilam

New member
samar-sh معلوم هس چی داری میگی؟!!
تو دیروز وقتی اخبارا داشت میگفت امروز نتایج ارشد بهداشت میاد میگفتی رادیو گفته 12- تازه خودتم نشنیده بودی
من خودم چندروز پیش از رادیو و تی وی شنیدم که 12 نتایج کارشناسی ارشد میاد وقتی هم اخبار میگه کارشناسی ارشد خالی منظورش ارشد علومه چون هیچوقت اخبار وزارت بهداشت رو اینقد رسانه ها اهمیت نمیدن
درضمن مسخرتم نکردم بهت انتقاد کردم که شایعه سازی نشه- همه هم میدونن که امروز وزیر گفته نتایج 12 میاد وگرنه اینقد دیشب من و شما حرص نمیخوردیم

luqman

New member
فکر کنم شما نفستون از جای گرم درمیاد که اینقدر ریلاکس ولابد مودب تشریف دارید.........

بچه های گل فکر نمی کنم پیش بینیش خیلی سخت بود که اعلام نتایج عقب می افته ها. پس چرا اینجوری می کنید. پارسال پریسال 24 25 شهریور اومد. این وزارت خونه و آدمهاش هم ایرانین و از بین خونواده من و شما. پس دیگه واسه چی فحش می دید. روز فلان میشه 22 فلان میشه کی میریزه تو خیابون؟ من و شما دیگه. پس فحش دادن و بد و بیراه گفتن به نظر من مسخرست. کدوم ما دانشجوها نظم داره تو زندگیش واقعا؟ زمان بی ارزشترین چیزه واسه همه امون. پس شما هم از این قاعده مستثنی نیستید(البته درصد کوچیکی هستید و همگی بچه های اینجا جز مستثنا هستند)

فکر کنم شمانفستون از جای گرم درمیاد که اینقد ریلکس ولابد مودب تشریف دارید..........ما سرنوشتمون بسته به این نتایجه....حالا یکی بدون برنامه پاشه بگه.هفته بعد...یعنی چی...خودشون چندین بار تو اطلاعیه هاشون تاریخ 6 شهریورو اعلام کردن حالا یه دفعه ای 1000 تن استرس به خورده اینو اون میدن...

tadaie_66

New member
دوستان عزیز آروم باشید منم خیلی ناراحت شدم ولی مگه فاید ه ای داره ما هی حرص بخوریم اونا عین خیالشون هم نیست.
ما هم به فال نیک میگیریم تا بسوزد هرکس که نتواند بیند آرامش مارو.:riz304::28:

eli

New member
من میدونستم هفته آینده میفته به دلیل اجلاس سران تعجبم از اینه که اصرار هم میکنن که همون 6امه و زحمت نمیدن به خودشون که زودتر تصمیمشونو بگیرن و اطلاعیه بزنن.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا