اعلام نتایج هفته ی آینده ( ایسنا)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mj4all

New member
چیکار میشه کرد؟؟؟
از شش صبح پاشدم دارم هی سایت رو چک می کنم
اعصابم خورد شد
بدبختی یکی دو تا که نیست
من دانشجوی شهید بهشتی هستم تازه همین پریروز خانوم دکتر اجازه داد دانشگاه ما دانشجوهای اتاق عمل و بیهوشی رو فارغ التحصیل کنن
می گفتن وزارت خونه لیست درسهای تخصصی تون رو نفرستاده
واقعا آدم نمی دونه چی بگه به اینا

a.sohrab

New member
فکر کنم شمانفستون از جای گرم درمیاد که اینقد ریلکس ولابد مودب تشریف دارید..........ما سرنوشتمون بسته به این نتایجه....حالا یکی بدون برنامه پاشه بگه.هفته بعد...یعنی چی...خودشون چندین بار تو اطلاعیه هاشون تاریخ 6 شهریورو اعلام کردن حالا یه دفعه ای 1000 تن استرس به خورده اینو اون میدن...

خیلی بده که آدما سرنوشتشونو به یه کنکور بسته باسه ......آخه چرا ما اینجوری فک میکنیم .......

ملكه

New member
خدا نگذره از همه تون..
با احساس و زندگي و وقت جوونا بازي ميكنيد

somy

New member
یعنی من شک نداشتم که اینجوری میشه. با این اجلاسشون زندگی همه رو مختل کردن.یه دفعه میگفتن زندگی تعطیل.

bumin

New member
چه بدبخت و بدشانسيم ما تو اينجور مملكت زندگي ميكنيم
كثافتا اصلا فكر مردم نيستن

number ONE

New member
اه عجب انسانهاي هستيد بقران مارو نصف جون كرديد اي لعنت خداي آمون بر شما

mj4all

New member
یه جک بگم از دستجردی
خانوم دستجردی تو بهار یه سر میاد دانشکده ما بعدش بچه ها غرفه درست کرده بودن از یکی از بچه های ویژه می پرسه سی پی آر چند به چنده می گه 30 به 2 بعدش یه دفعه خانوم دستجردی عصبانی میشه داد و هوار که شما چی به این بچه ها یاد دادین سی پی آر 15 به 2 هستش ! یه دفعه این دوستمون میگه خانوم دکتر من آخرین دستور العملش که برای سال 2010 هستش رو دارم. نشون می ده به خانوم دکتر و خانوم دکتر هم قرمز میشه دیدنی!!!!:thumbsupsmileyanim:

korkodil

New member
اخرشم انداختنش واسه 14 ام دیگه رفت روی سایت مزخخخخخخخخخخخخخخخخخرررررررررررررررررررررررررررفففففففففاااااااااااااااااااااااااااااااا:13:

biosta

Well-known member
تکلیف اکسیژن چی میشه .

سی پی آر یک نفره که 2 به 15 هست . نیست!!!!!!!!!!:33::smiliess (11)::21:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا