اعتراض براي برگرداندن تاريخ برگزاري آزمون ارشد پزشكي 93 به روال عادي هر سال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

popo

New member
بچه ها
من با یکی از آشناهامون که توی خبرگزاری ایسنا کار می کنه صحبت کردم
قرار شد 2-3 روز دیگه بهم نتیجش رو بگه
شاید بشه اینطوری یه کاری کرد

anital

New member
به نظر من فقط مهم این نیست که تاریخ عوض شه...
چه عوض بشه چه نشه باید اعتراض رو بکنیم... چون اگه اعتراض نکنیم با خیال راحت تر و دست بازتری از این به بعد این تصمیمات رو می گیرن... حداقل باید یه کم شرایط رو سخت کنیم براشون و نشون بدیم در مقابل این تصمیماتی می گیرن ساکت نمی نشینیم.
ای کاش یه جوری هماهنگ بشه بتونیم حضوری بریم... ایمیل و اس ام اس فایده نداره. تلفن هم قطع می کنند...

alireza16

New member
با عرض سلام خدمت همه معترضین
بچه ها میشه شما بگین چه روزی تاریخ امتحانو بزارن؟
اگه یه روزی در بازه 15 خرداد تا آخر خرداد بزارن میره تو امتحانات بچه هایی که فارغ التحصیل نشدن.
اگه تو آخر خرداد و اول تیر بزارن می خوره به جام جهانی فوتبال
اگه بزارن آخر تیر فکر کنم میره تو ماه رمضان
حالا به نظر شما چه روزی می گذاشتن خوب بود؟!!!!!

farii

New member
با عرض سلام خدمت همه معترضین
بچه ها میشه شما بگین چه روزی تاریخ امتحانو بزارن؟
اگه یه روزی در بازه 15 خرداد تا آخر خرداد بزارن میره تو امتحانات بچه هایی که فارغ التحصیل نشدن.
اگه تو آخر خرداد و اول تیر بزارن می خوره به جام جهانی فوتبال
اگه بزارن آخر تیر فکر کنم میره تو ماه رمضان
حالا به نظر شما چه روزی می گذاشتن خوب بود؟!!!!!
جام جهانیشون بخوره تو سرشون.،برنامه ریزی ما بهم بخوره آیندمون خراب شه بخاطر جام جهانی؟!خیلیم فوتبال شاخی داریم حالا که بخوایم بهش امیدوار باشیم!!شاید واسه شما فوتبال دیدن مهم باشه ولی واسه من و امثال من آینده تحصیلی خودمون خیلی با ارزش تر از فوتبال دیدنه!ما رو یه ماه آخر برا دوره دروس و تست زدن حساب کردیم حالا اگه بخوان بخاطر همچین دلایلی اون یه ماه رو از ما بگیرن نهایت بی انصافیه...

popo

New member
بچه ها
با هم بحث نکنین
امتحان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت همیشه آخر خرداد و یا اوایل تیر بود

سال 88 28-29 خرداد
سال 89 27-28 خرداد
سال 90 2-3 تیر
سال 91 1-2 تیر
سال 92 به دلیل انتخابات ریاست جمهوری 9-10 خرداد
پارسال یه استثناء بود
امسال هیچ دلیلی ندارن پس باید همون آخر خرداد یا اول تیر باشه
پس باید همه متحد باشیم تا به نتیجه برسیم
یک ماه آخر خیلی مهمه
پس بجای تلف کردن انرژی به فکر به نتیجه رسوندن اعتراضمون باشیم

pashmak

New member
سلام دوستان من زنگ زدم صبح اول وقت کسی برنداشت بازم میزنگم
واقعن جام جهانی دلیل موجهی نیست ما وصت کم بیاریم که اونا میخان تفریح کنن
حلا خوبه بخت اول قهرمانی نیستن ایششششششش

pashmak

New member
دوستان ممکنه یه نامه کلی بنویسید نمیدونم یه چیزی که بشه همه امضا کنیم
پایینشم شماره نظام بزنیم
تهرانی ها چرا کلی نمیرید من اگه تهران بودم حتمن با دوستام میرفتم ارزش داره حداقل یه باز امتحان کنید

pashmak

New member
میتونیم به روزنامه‌های کثیرالنتشار هم.پیامک بزنیم
مشهد که خراسان هست

m14

New member
اعتراض الان سازنده فرداست

دوستان عزیز

بحث اعتراض الان ما فقط به امسال مربوط نمیشه من شنیدم از سال بعد میخوان تاریخ آزمون بهداشت روبا علوم یکی کنن تا نیرو وهزینه کمتری مصرف کنن نیست کم ریخت وپاش دارن مونده تو همین مورد صرفه جویی کنن :1dco2x0p1lilzhfpg1t:New (6):پس اگه امسال (هرچند نتونیم تاریخ رو عوض کنیم ) هیچ اعتراضی نکنیم سال بعد با خیال راحتتر کارشون رو انجام میدن واین روند تغییر تاریخ براشون عادی میشه و هروقت بخوان عوضش میکنن ............ ان شاالله که امسال قبول بشیم تا ازدست این کاراشون راحت بشیم:sad:

popo

New member
دوستان عزیز

بحث اعتراض الان ما فقط به امسال مربوط نمیشه من شنیدم از سال بعد میخوان تاریخ آزمون بهداشت روبا علوم یکی کنن تا نیرو وهزینه کمتری مصرف کنن نیست کم ریخت وپاش دارن مونده تو همین مورد صرفه جویی کنن :1dco2x0p1lilzhfpg1t:New (6):پس اگه امسال (هرچند نتونیم تاریخ رو عوض کنیم ) هیچ اعتراضی نکنیم سال بعد با خیال راحتتر کارشون رو انجام میدن واین روند تغییر تاریخ براشون عادی میشه و هروقت بخوان عوضش میکنن ............ ان شاالله که امسال قبول بشیم تا ازدست این کاراشون راحت بشیم:sad:

مطمئنی؟
فکر نکنم این طور بشه
اما به نظر منم باید مخالف بود تا بفهمن نمی تونن هر تصمیمی در مورد آزمونها رو راحت عملی کنن

m14

New member
مطمئنی؟
فکر نکنم این طور بشه
اما به نظر منم باید مخالف بود تا بفهمن نمی تونن هر تصمیمی در مورد آزمونها رو راحت عملی کنن

دوست عزیز بحث اطمینان ازصحت خبر نیست گفتم که منم شنیدم بحث اینه که هر کاری به نفعشون باشه انجام میدن همون طور که کنکور سراسری رو با آزاد یکی کردن قبول کنیم کسانی که دانشگاه آزاد میخوان بخونن کمی ازاسترس کنکور روباپول میخرند کسی که پول میده تا یه شماره دانشجویی داشته باشه نباید استرس کسی روداشته باشه که میخواد دولت خرجش روبده و آزمونشون یکی باشه نمیخوام بگم کسایی که آزاد میخونن با پول وارد شدن یا تحصیلشون ارزشی نداره نه سوبرداشت نشه اتفاقا الان دانشگاه آزاد خوندن هم سخت شده چون هیچ جوره با نمره دادن راه نمیان....... خلاصه اینکه فقط به منافع خودشون فکر میکنن وبعد میگن جوونا این طور جوونا اون طورن

popo

New member
دوست عزیز بحث اطمینان ازصحت خبر نیست گفتم که منم شنیدم بحث اینه که هر کاری به نفعشون باشه انجام میدن همون طور که کنکور سراسری رو با آزاد یکی کردن قبول کنیم کسانی که دانشگاه آزاد میخوان بخونن کمی ازاسترس کنکور روباپول میخرند کسی که پول میده تا یه شماره دانشجویی داشته باشه نباید استرس کسی روداشته باشه که میخواد دولت خرجش روبده و آزمونشون یکی باشه نمیخوام بگم کسایی که آزاد میخونن با پول وارد شدن یا تحصیلشون ارزشی نداره نه سوبرداشت نشه اتفاقا الان دانشگاه آزاد خوندن هم سخت شده چون هیچ جوره با نمره دادن راه نمیان....... خلاصه اینکه فقط به منافع خودشون فکر میکنن وبعد میگن جوونا این طور جوونا اون طورن

منم با گفته های شما مخالف نیستم
به هر دلیلی که می خوان این کارا رو انجام بدن قربانب فقط دانشجو هست
پس ما هم باید متحد باشم و یک صدا حرف هامون رو بزنیم

misagh68

New member
سلام....
بچه جدا دریغ نکنییییییییییییییییییییییییییییییییییننننننننننننن.....مرسی..............

popo

New member
اگه موضوع رسانه ای بشه
قضیه فرق می کنه
اون موقع موضوع جدی میشه
من این کارو انجام می دم

مهلا1991

New member
منم زنگیدم کسی جواب نداد
ولی با رسانه ای کردن این موضوع موافقم
اگه کسی مراحل این کارو بلده دریغ نکنه
تا شروع روز ثبت نام چیزی نموندهاااااااااااااا

biomar

New member
به گفته ی دوستمون از یاهو و جیمیل به آدرس های ایرانی نمیشه ایمیل زد.
آدرسایی که میذارم سرویس ایمیل ایرانیه.
به هر دو آدرس وزارت بهداشت ایمیل بزنید. یک دقیقه هم وقت نگرفت.
از همه راه ها باید استفاده کرد. این آدرس :

سرویس ایمیل ایرانی چاپار
رايانامه مهر - سرويس ايميل ملی
حتمــــــــــــا فردا تماس میگیرم و به کل خونوادم میگم تماس بگیرن!!!! شاید اونطوری میگن که مارو ناامید کنن!
مگه میشه فقط یکی دو نفر زنگ زده باشن!؟؟؟؟!!!

از تهرانی ها خواااااااااهش میکنم تا دیر نشده همین جا یک تاپیک بزنید با هم برنامه ریزی و هماهنگی کنید و برید برای اعتراض حضوری.
دوستمون گفت با اعتراض تونستن قانون ممنوعیت مشمولان طرح رو تغییر بدن که خیلی تغییر بزرگی بوده! من واقعا نمیدونستم تغییر این قانون حاصل اعتراض داوطلباست!

از دوست عزیزمون popo خیلی تشکر میکنم. خواهش میکنم حتما پیگیرش باش شاید مهمترین تریبون همین باشه. اگه بشه توی گزارش یا خبری که تهیه میکنن با چندتا از داوطلبان معترض هم صحبت کنن عالیه چون اینطوری هر دو طرف حرف زدن!

خیلی خوشحالم از همیاری همه. این بهم امید میده که لاقل پای حقوق جمعیمون می ایستیم.
بحث کار درست و غلطه بحث ناعدالتیه که این یه نمونه کوچیکشه!
خدارو شکر همه اینجا تحصیلکرده و بااطلاعن و میدونن از تغییر تاریخ کنکور برای تفریح و دیدن جام جهانی(!!) بگیر
تاااااا موارد دیگه توی این سیستم آموزش هست که پر از ایراده و دودش فقط تو چشم ماها رفته و میره،
واسه همین مسئولان محترم عین خیالشون نیست!
خوشحالم که همه متفق القولیم که این اعتراض ها جنبه ی پیشگیری هم داره!
اگه اعتراض نکنیم رسما موافقت کردیم که پشمکیم! (پشمک جان شما فرق میکنیااا!!!!)
ما اینجا چی هستیم پس برگ چغندریم!؟ ناسلامتی داریم عمر و انرژی میذاریم! کنکور برای کیه!؟ برای ما! پس باید با رضایت ما هم باشه. خودمون رو دست کم نگیریم!

آخرین ویرایش:

sanazolumpezeshki

New member
دوستان عزیز ایمیل ها رو باید به رسانه ها فرستاد نه خود وزارت بهداشت و...
اگر می خواستن به حرف و نظر ما اهمیت بدن که تاریخ آزمون رو تغییر نمیدادن
بیاید متحد بشیم به رسانه ها، 20:30 و باشگاه خبرنگاران و هر جایی که میشناسیم ایمیل بزنیم حداقل احتمال پی گیری و جواب گرفتن بیشتره

biomar

New member
یه تلفن و ایمیل زدن روی هم رفته ده دقیقه هم وقت نمیگیره!
من به باشگاه خبرنگاران هم ایمیل فرستادم.
ولی به نظرم پرداختن به این مسئله توی رسانه غیرعملی تره! مگر از طریق آشنایی چیزی... تازه اگرم چنین برنامه ای ترتیب بدن اخرش همه چیزو به نفع مسئولان تموم میکنن و فوقش یه پاسخ سرسری میدن مثل همه ی گزارش ها نمیخوام بگم اصلا فایده نداره ولی از همه راه ها استفاده کنیم بهتره.

بازم میگم صفحات قبل رو بخونید خب... بابا خیلی چیزا بوده با همین ایمیل و اعتراض حضوری نتیجه داده! نمیدونم بعضیا چرا باور نمیکنن!!!
اعتراض کردن برای همین مواقعیه که به نظر بقیه اهمیت داده نشده دیگه معنای اعتراض همینه!!!! حالا یه وقتایی نتیجه میده یه وقتاییم نه
تجربه ثابت کرده هرچی اعتراض ها گسترده تر بهتر. ضمنا فقط به خودمون فکر نکنیم. وقتی مسئولان بدونن اعتراضی در کاره ازین به بعد قبل تصمیم یکمم به ما فکر میکنن به هر حال این چیزا زمان میبره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا