اعتراض براي برگرداندن تاريخ برگزاري آزمون ارشد پزشكي 93 به روال عادي هر سال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sanazolumpezeshki

New member
بیاید یه تاریخی مشخص کنیم که همه توی اون روز به 20:30 و باشگاه خبرنگاران ایمیل بزنیم تا یه سیل عظیم ایمیل مبنی بر
اعتراض به تاریخ برگزاری آزمون ظرف یکی دو روز به دستشون برسه مثلا یه روز قبل از ثبت نام آزمون که طبیعتا باید خبر شروع زمان ثبت نام رو اعلام کنن

یه حرکتی انجام بدیم خیلی بهتراز اینکه بشینیم اینجا بنویسیم اعتراض نتیجه میده با نمیده

آخرین ویرایش:

ghazal26

New member
سلام من هم با ایمیل اعتراضمو اعلام کردم..توکل برخدا امیدوارم نظرشون برگرده

termeh7

New member
خوب بابا به فکر ما هم باشین که یونی میریم.اینطوری واسه ما امتحان ارشد میفته قبل امتحانات که راحت میتونیم مرورمونو انجام بدیم. وگرنه ما تا 2 تیر امتحان داریم...:black_eyed:البته اگه منم فارغ التحصیل بودم شاید مث شما ها میخواستم امتحان عقبتربیفته...

عزیزم پارسالم که ما سال اخر بودیمو کنکور دهه ی اول خرداد افتاد دقیق وسط دو تا امتحانای مهم دانشگا بود!!!! فک نمیکنی اینطور خیلی بدتره؟!!

مهلا1991

New member
من که هرچی زنگ میزنم کسی جواب نمیده
تازه همین الان اپراتورش گفت داخلی 3117 رو بگیر اونم کسی جواب نمیده
ولی بچه ها بیاید این موضوع رو رسانه ای کنیم اینجوری خیلی بهتر میشه
فقط من نمیدونم چجوری میشه این کارو کرد
هرکی میدونه لطفا بقیه روهم راهنمایی کنه

- - - Updated - - -

من که هرچی زنگ میزنم کسی جواب نمیده
تازه همین الان اپراتورش گفت داخلی 3117 رو بگیر اونم کسی جواب نمیده
ولی بچه ها بیاید این موضوع رو رسانه ای کنیم اینجوری خیلی بهتر میشه
فقط من نمیدونم چجوری میشه این کارو کرد
هرکی میدونه لطفا بقیه روهم راهنمایی کنه

مهلا1991

New member
دوستان عزیز ایمیل ها رو باید به رسانه ها فرستاد نه خود وزارت بهداشت و...
اگر می خواستن به حرف و نظر ما اهمیت بدن که تاریخ آزمون رو تغییر نمیدادن
بیاید متحد بشیم به رسانه ها، 20:30 و باشگاه خبرنگاران و هر جایی که میشناسیم ایمیل بزنیم حداقل احتمال پی گیری و جواب گرفتن بیشتره

خوب ادرس ایمیل این 20:30 و باشگاه خبرنگاران چیه؟؟؟؟

arshadbio

New member
دوستان باور کنین جام جهانی بهونه هس.
نمی دونم اصلا چه ربطی به جام جهانی داره مگه قراره جام جانی تو ایران برگزار بشه :33::33::33:

مهلا1991

New member
بچه ها اون ادرسی هم که دوستان گذاشتن برا ساخت ایمیل فارسی
برید ایمیل بسازید و دوباره میلو بفرستید
5دقیقه هم وقت نمیگیره

biotec93

New member
من که صبح زنگ زدم و زنگ 3 یــا 4 بود که برداشتن!

تازه بهم گفتن بخاطر 1 و 2 نفر که نمیشه تاریخ رو تغییر داد!
من هم تماس گرفتم همین جواب رو دادن...
نمیدونم این یه جمله از پیش ضبط شده است که تحویل معترضین بدن یا واقعا فقط یه تعداد کمی تماس گرفتن.
دوستان ما اصلا زمان نداریم فقط تا قبل از شروع ثبت نام میتونیم کاری بکنیم..............

biomar

New member
بیاید یه تاریخی مشخص کنیم که همه توی اون روز به 20:30 و باشگاه خبرنگاران ایمیل بزنیم تا یه سیل عظیم ایمیل مبنی بر
اعتراض به تاریخ برگزاری آزمون ظرف یکی دو روز به دستشون برسه مثلا یه روز قبل از ثبت نام آزمون که طبیعتا باید خبر شروع زمان ثبت نام رو اعلام کنن

یه حرکتی انجام بدیم خیلی بهتراز اینکه بشینیم اینجا بنویسیم اعتراض نتیجه میده با نمیده

به نظر من که تاریخ مشخص نمیشه، ممکنه بعضیا زودتر یا دیرتر بیان اینجا و باخبر بشن. همین که بفرستیم کافیه! لازم نیس حتما تو یه روز خاص باشه.
اگر ما توضیح میدیم به خاطر اینه که تعداد بیشتری باهامون همراه بشن و بدونن تلاششون حتی اگر بی نتیجه باشه واجبه.
وقتی کسی همش به نتیجه فکر میکنه و هی میگه جواب نمیده جواب نمیده و یه قدم برنمیداره، وظیفه بقیست این اشتباهش رو تذکر بدن و همراهش کنن. :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
شخصا حرکتامم انجام دادم!! هفت هشت تا ایمیل زدم. تماس گرفتم برنداشتن، مسیج دادم نرسید.

اینم آدرس ایمیل های باشگاه خبرنگاران : http://www.yjc.ir/fa/contacts
نمیدونم به کدوم واحدش باید ایمیل بزنیم! من به اداره اخبار ایمیل زدم : news@yjc.ir

دوستان تهرانی بیان خودی نشون بدن برای اعتراض حضوری!:ph34r-smiley: دوستانی که آشنا در صدا و سیما دارن هم خبر بدید لطفا. ممنون :)

هر دم ازین باغ بری میرسد! امسالم مثل سال گذشته تاریخ کنکور بهداشت و آزاد یکیه! گویا ما باید کار و زندگی رو ول کنیم بشینیم فقط اعتراض کنیم! :New (6):
کاش یه حقوقیم بهمون میدادن لااقل ما یه کاری میکنیم :riz303:مسئولا که فقط ناکار میکنن! والا..

آخرین ویرایش:

Maryam.A

Well-known member
خب به باشگاه خبرنگاری چی میل بزنیم؟؟؟
همه یکسان باشیم یا نه؟

biomar

New member
به نظرم برای باشگاه خبرنگاران متن یکسان لازم نیست لزومیم نداره اداری و رسمی باشه. من اینو فرستادم :
سلام.
من یکی از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد هستم. از شما خواهش میکنم مسئله ای که مطرح میکنم رو در برنامه هاتون منعکس کنید.
داوطلبان نسبت به تاریخ کنکور معترض هستن و در انجمن سایت علوم پزشکی در این مورد با هم در حال بحث و تبادل نظریم.
سال گذشته به دلیل برگزاری انتخابات، تاریخ کنکور خیلی ناگهانی تغییر کرد و در اسفند ماه یعنی فقط چهار ماه قبل از کنکور اعلام شد.
برای همه ی داوطلبان لطمه بود چون دیر اعلام شد و همه ماه آخر رو برای مرور میذارن که یکی از مراحل ضروریه تثبیت مطالبه.
در طول سال های قبل کنکور اواخر خرداد یا در اوایل تیر ماه برگزار شده.
ولی برخلاف انتظار امسال هم داوطلبان رو با خبر برگزاری کنکور در 8 خرداد دچار شک کردن!
گویا (بنابر گفته ها و شنیده ها!) علت این تغییر تقاضای مسئولان بوده که زودتر به تعطیلات تابستونی و تماشای جام جهانی برن!
از طرفی باز هم مثل سال گذشته کنکور دانشگاه آزاد با وزارت بهداشت تداخل داره!
پس نقش و اهمیت ما به عنوان شرکت کننده در کنکور چیه!؟؟؟ ما صاحبان کنکوریم!
آیا عمر و انرژی که یک سال یا بیشتر برای درس خوندن میذاریم مهم نیست!؟
داوطلبی که میخواد ماه آخر روزی 11 ساعت درس بخونه و روی این میزان مطالعه از قبل برنامه ریزی طولانی مدت کرده حداقل 330 ساعت از دست میده!
و سرنوشتش میتونه به راحتی تغییر کنه.
داوطلبانی که هیچ امیدی به درامد و شغل در آینده ندارن و فقط به عشق علم و تحقیق درس میخونن حقشون همین قدره که حتی در تصمیم گیری برای خودشون نادیده گرفته بشن!؟
این نامه با هماهنگی تعداد زیادی از دانشجویان نوشته شده. ما از شما خواهش میکنیم این موضوع رو در اخبار و گزارشات خودتون منعکس کنید. شاید به گوش مسئولین برسه و برای ما کاری بکنن. ممنونم.

behdash

New member
بچه ها مشکلی نیست.
هر جا که شد پیام بدین مخصوصا وبگردی و..چون باید رسانه ای بشه.از دوستانم خواهش میکنم هر چند وقت یبار شماره های تماس و
ایمیل ها رو دوباره تو پست بذارن.بعضیا تازه این تایپیکو میبینن..مرسی

behdash

New member
به نظرم برای باشگاه خبرنگاران متن یکسان لازم نیست لزومیم نداره اداری و رسمی باشه. من اینو فرستادم :
سلام.
من یکی از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد هستم. از شما خواهش میکنم مسئله ای که مطرح میکنم رو در برنامه هاتون منعکس کنید.
داوطلبان نسبت به تاریخ کنکور معترض هستن و در انجمن سایت علوم پزشکی در این مورد با هم در حال بحث و تبادل نظریم.
سال گذشته به دلیل برگزاری انتخابات، تاریخ کنکور خیلی ناگهانی تغییر کرد و در اسفند ماه یعنی فقط چهار ماه قبل از کنکور اعلام شد.
برای همه ی داوطلبان لطمه بود چون دیر اعلام شد و همه ماه آخر رو برای مرور میذارن که یکی از مراحل ضروریه تثبیت مطالبه.
در طول سال های قبل کنکور اواخر خرداد یا در اوایل تیر ماه برگزار شده.
ولی برخلاف انتظار امسال هم داوطلبان رو با خبر برگزاری کنکور در 8 خرداد دچار شک کردن!
گویا (بنابر گفته ها و شنیده ها!) علت این تغییر تقاضای مسئولان بوده که زودتر به تعطیلات تابستونی و تماشای جام جهانی برن!
از طرفی باز هم مثل سال گذشته کنکور دانشگاه آزاد با وزارت بهداشت تداخل داره!
پس نقش و اهمیت ما به عنوان شرکت کننده در کنکور چیه!؟؟؟ ما صاحبان کنکوریم!
آیا عمر و انرژی که یک سال یا بیشتر برای درس خوندن میذاریم مهم نیست!؟
داوطلبی که میخواد ماه آخر روزی 11 ساعت درس بخونه و روی این میزان مطالعه از قبل برنامه ریزی طولانی مدت کرده حداقل 330 ساعت از دست میده!
و سرنوشتش میتونه به راحتی تغییر کنه.
داوطلبانی که هیچ امیدی به درامد و شغل در آینده ندارن و فقط به عشق علم و تحقیق درس میخونن حقشون همین قدره که حتی در تصمیم گیری برای خودشون نادیده گرفته بشن!؟
این نامه با هماهنگی تعداد زیادی از دانشجویان نوشته شده. ما از شما خواهش میکنیم این موضوع رو در اخبار و گزارشات خودتون منعکس کنید. شاید به گوش مسئولین برسه و برای ما کاری بکنن. ممنونم.

احسنت اگه دو نفر مث شما پیام بده
دیگه این همه جمعیت لازم نی

behdash

New member
شماره تلفن واحد کارشناسی ارشد مرکز سنجش پزشکی هم این هست:

88363560 الی 88363580

داخلی 3317

این هم که شد شماره ای که میشه باهاش پیامک فرستاد: 88363600

sefidrooze

New member
بچه های اگر توی فیس بوک پیج دارین صفحات آقای دکتر روحانی و ظریف هم هست
اونم میتونه کارساز باشه چون نظارت دارن روی پیج

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا