اعتراض براي برگرداندن تاريخ برگزاري آزمون ارشد پزشكي 93 به روال عادي هر سال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biomar

New member
پارسال بهانشون انتخابات بود و یه استثنا بود. من که یادم نمیاد اعتراض جدی و هماهنگی انجام گرفته باشه...
ولی در اون مواردی که اعتراضای درست و حسابی شده نتیجه داده من به خاطر همین ناامیدی ها چند جا نمونشو تکرار کردم که حداقل تلاشمون رو بکنیم.
ما وظیفمونه در قبال حق خودمون محکم بایستیم وگرنه دیگه نباید اعتراض و انتظاری داشته باشیم! انشاالله جواب میده... توکل به خدا.
منم ایمیل زدم ولی هرچی مسیج میزنم نمیره.

از دوستان هم خواهش میکنم اسپم و موضوعات بیربط به تاپیک ارسال نکنن. هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد! که تاپیک بیخود حجیم نشه بچه ها حوصله کنن بخونن!!! ممنون از همه :)

دوستان خواهش میکنم خودتون رو دست کم نگیرید ، سال 89 اگه اعتراض جدی نمیکردیم و جلوی وزارتخونه جمع نمی شدیم الان تا طرحمون رو نمیگذروندیم نمیتونستیم امتحان بدیم ، اعتراض کردیم و جواب داد الان بچه ها میتونن 2 با امتحان بدن پس خواهشا هرکس این مطلب رو میخونه وظیفه خودشو انجام بده
نشون بدید که نمیتونن در قبال ما کارای نسنجیده و بی فکر انجام بدن و ما به حقوق خودمون آگاهیم
مراجعه حضوری و تماس وگرنه ایمیل و پیامک که میشه 2 ثانیه ای شیفت دیلیت کرد
88363560 الی 88363580

داخلی 3317
88363560 الی 88363580

داخلی 3317

در ضمن از مدیریت سایت خواهش داریم تا اطلاع رسانی جامع تری را در زمینه این پست انجمن برای سایر کاربران سایت از طریق ایمیل داشته باشه
سایت علوم پزشکی تریبون ما هست و برای ما وجود داره پس باید این اعتراض رو به عنوان نماینده ما نشون بده تا هم وزارتخونه و هم سایر کسانی که آگاه نستن متوجه بشن و به ما بپیوندند
لطفا همه دوستان خودشون رو مطلع کنن

آخرین ویرایش:

Ana67

New member
سلام
کسی موفق شده تماس بگیره؟
وقتی داخلی رو میگیرم قطع میشه ولی اپراتور وصل میکنه و کسی جواب نمیده

Ana67

New member
من تماس گرفتم.میگن این تاریخ واسه همیشه فیکس شده.واسه همین دفترچه و منابع رو زودتر منتشر کردیم
با اون شماره ها کسی جوابگو نیست
با این شماره تماس بگیرین
81453117
مرکز ارشد سنجش پزشکی

arshadbio

New member
با سلام به همه دوستان
1- دوستانی که به وزارت بهداشت ایمیل میزنن باید توجه داشته باشن که آدرس ایمیل وزارت خونه و سازمان سنجش ایرانی هس (ir.) لذا ایمیلهایی که از یاهو یا گوگل فرستاده میشن دوباره پس زده میشه چون ir. پشتیبانی نمیشه.
2- دوستانی که ایمیل داخلی دارن امتحان کنن.
3- در روزهای عادی کسی پاسخگو نیس چه برسه به این روزا.

biotec93

New member
من از ادمین محترم هم یک خواهش دارم که همانطور که در گذشته همراه دانشجویان بودن.. در این مورد هم ,لطف کنن یک پست در سایت علوم پزشکی قرار بدن.
و در مورد تاریخ های دلبخواهی آزمون ارشد به صورت رسمی اعتراض کنن.

آخرین ویرایش:

neda-si

New member
منم زنگ زدم
گفتن تصميميه كه گرفته شده، قابل تغيير هم نيست و بعد هم فوري قطع كرد
خوب باشه اين كه ميخوان تاريخ رو عوض كنن درست اما بهتر نبود از سال بعد اجرا بشه نه حالا كه ٤ ماه بيشتر نمونده تا كنكور :sad:

neda-si

New member
يعني يه ذره هم به ما كه ميخوايم مسير زندگيمون رو با اين آزمون مشخص كنيم حق نميدن كه تو اين تصميم گيري نقش داشته باشيم؟؟
پس اونا كه اعلام همكاري كردن كجان؟ من تا زنگ زدم گوشي رو برداشتن،توقع داشتم اشغال باشه!

zy zy

New member
سلام
منم همین الان ایمیل میفرستم و تماس میگیرم ، خداکنه اعتراضمون جواب بده

از ادمین محترم سایت خواهش داریم که یه پست توی سایت اصلی علوم پزشکی بذاره
این سایت وظیفه داره اینکار رو انجام بده
حداقل به شکل خبری اعتراض بچه ها رو پوشش بده و اطلاع رسانی کنه
ما که غیر از اینجا تریبون دیگه ای نداریم
لطفا همه دوستان تماس بگیرن 81453117
81453117
81453117
81453117

آسمون

New member
بچه هایه پیشنهاد!
کسی توصداسیما آشنانداره؟؟یا تو باشگاه خبرنگاران جوان!!!
اگه بشه دلیلشو بکشونیم تواخبار 20:30 شایدیه حرکتی بکنن...

biotec93

New member
بچه هایه پیشنهاد!
کسی توصداسیما آشنانداره؟؟یا تو باشگاه خبرنگاران جوان!!!
اگه بشه دلیلشو بکشونیم تواخبار 20:30 شایدیه حرکتی بکنن...

ببین عزیزم تنها جایی که نمیشه بهش اعتماد داشت همون مکانی که شما اشاره کردی..هیچ وقت یادم نمیره بچه ها کلی اعتراض با دلیل به جناب سلامی فرستادن اما دریغ دریغ....

آسمون

New member
درد پارسال خوردنی بود چون واقعا اوضاع مملکت بحرانی بود وقضیه سیاسی میشد وکسی جرأت مخالفت نداشت اما امسال هیچ بهانه ای ندارن.اتفاقا اگه حرف ادمین درست باشه یه خبر جنجالی میشه...تعطیلات پرسنل!

Kavapatol

New member
بحث جدی لطفا اسپم ندید.تا دلتون بخواد تو تاپیکای دیگه از این بحثا شده بگردید پیدا میکنید.

اگرم دنبال بحث جهت گذران وقت میگردید تاپیکای سرگرمی وطنز هم زیاده.

عزیزم نارحت شدی؟آخه گیاه رو چه به انسان؟نه جان من تو بگو.اصلا من زیست گیاهی تو علوم آزمایشگاهی.خدایی گیاه رو چه به انسان؟

shima.p

New member
نمیخوام آیه یٱس بخونم ولی فک نمیکنم با تلفن و ایمیل جواب گو باشن --چه بسا که وفتی جلسه تشکیل داده بودن واسه تصویبش مطمئن باشین حرف از اعتراض و نحوه برخورد و داشتن صبر برای کوتاه اومدن ما هم زده شده شک نکنین و اونا احتمال این وضعیت رو میدادن مراجعه حضوری از همه روشها کار سازتره.البته رسانه ای کردنش هم پیشنهاد بدی نیست به نظر من.یکی از بچه محلای ما الان مجری شبکه خبره.اگه بشه بهش میگم ببینم میتونه کاری کنه

popo

New member
بچه ها
نا امید نشین
ما کار خودمون می کنیم
اگه همه متحد باشیم
به امید خدا اعتراضمون جواب میده
پس هر کسی باید تا تمامی تلاشش رو بکنه
ایمیل، پیامک، تلفنی یا حضوری

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا