.:: اسپم سرای مسابقه ی عکس بچگی...

شفق بانو

New member

ووویی آبجی شفقم این چ حرفیه عززیـــــــــزم .دشمنتون...(به قول مرضی جونم ) هووچ اشکالی نداره آبجی گلم:28::rose:
ووی مرسی چ رنگ خوشملی هم برام گذاشتی.
..:thanks:

خواهش میکنم خانومی قابل شما رو اصلا نداره /خوشحالم خوشت اومد /بله همیشه این شکلی باش نازنینم :4d564ad6:

eeeeeeehsan

New member
بابا یکی به کریزی بگه آواتارشو عوض کنه...چیه آخه...

با عرض پوزش بسیار...

خوب شد روال عوض نشد...آخه این احسان با من لجه...برنده هم بشم میگه باختی...

:25r30wi: به ریشه ت قسم من لج نیستم، خاطرت رو میخوام.
در به در دنبال اون عکس فامیلتونم که رفیقم تو باغ گردو ازش عکس گرفت، هی میگم بفرسته واسم تو واتس آپ نمیفرسته.
امشب اگه نفرستاد خودم عکسش می کنم :mad_majidonline:

N@RVIN

Well-known member
ناروین جان با پستی که دیشب گذاشتم همه چیز مختومه اعلام شد .همه چیز به روال قبل برگشت نمیدونم الان چرا تا امروز دارین قضیه رو کش میدین ؟

فکر میکنم دوستان دارن از کاه کوه میسازن .

دوستان خوش باشید . :rose:

عزیزم من کش نمیدم اتفاقا مضمون پیامم دقیقا داره میگه هر چند نه مدیرم نه ارشدمو نه چیز دیگه به عنوان یه کاربر درخواست میکنم که لظفا کش داده نشه

چون بعد از پیام دیشب شما هنوزم بحث ادامه داشت برای همین من این پستو گذاشتم وگرنه دیشب هیچ پستی بعد شما دیگه نگذاشتم.

شفق بانو

New member
عزیزم من کش نمیدم اتفاقا مضمون پیامم دقیقا داره میگه هر چند نه مدیرم نه ارشدمو نه چیز دیگه به عنوان یه کاربر درخواست میکنم که لظفا کش داده نشه

چون بعد از پیام دیشب شما هنوزم بحث ادامه داشت برای همین من این پستو گذاشتم وگرنه دیشب هیچ پستی بعد شما دیگه نگذاشتم.

ناروین جان منظور من از « چرا قضیه رو کش میدین» شما نبودین/ کلی گفتم که دیگه حرفی از قضایای دیشب زده نشه./ متوجه مضمون پیامت شدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

پیچک

New member
:25r30wi: به ریشه ت قسم من لج نیستم، خاطرت رو میخوام.
در به در دنبال اون عکس فامیلتونم که رفیقم تو باغ گردو ازش عکس گرفت، هی میگم بفرسته واسم تو واتس آپ نمیفرسته.
امشب اگه نفرستاد خودم عکسش می کنم :mad_majidonline:

خخخ ...باشه تا شب مهلتت.... بابا دلم واسه فامیلمون یه ذره شده....میفهمی؟؟......معلوم نیست تهنایی چی میکشه....

عکس فامیل ما رو زیاد این گوشی اون گوشی نکنین...خوبیت نداره...

N@RVIN

Well-known member
پیچنده شدید اسپمر شدیا خخخ

آقا وحید اتفاقا من به همه شک دارم و به شما بیشتر از همه ناراحن نباش داریم تفکر می کنیم فعلا هههه

eeeeeeehsan

New member
اقا احسان از دوستان بسیار خوب ما هستند و تا به الان خیلی بزرگواری کردن /خواهشا احترامشون رو نگه دارین / ایشون ناخواسته سپر خطای بقیه شدند .

اقا احسان من از همین تریبون از شما معذرت میخوام / دوستان مطمئنم منظوری نداشتن /به بزرگواری خودتون ببخشید .

از ابتدای مسابقه تا الان اقا احسان با ایده های قشنگشون خیلی به بنده لطف داشتن و حتی دیشب هم بیشتر از هر چیز به فکر من و تاپیک بودن

تقدیم شما

شفق جان لطف دارین شما به من، بزرگوارین.
من ناراحت نشدم، هزچی بود گذشت.. خدا ببخشه.

12-blue-roses.jpg

eeeeeeehsan

New member
عاغا من گفته بودم با توجه به نظر ملت میگم فلانیه ..همه فکر کنید با من بودن

درسته اولش به آدم برمیخوره ولی واقعا اگه آدم دو دیقه فکر کنه می بینه چیزی نیست که بخاطرش جلو هم جبهه بگیریم بزرگش کنیم شده دیگه انسان جایز الخظاست حالا یه حرفی زده شده

گدشت سرمایه بزرگیه ازش استفاده کنیم..جو رو سنگین نکنیم مخصوصا که خودش معذرت میخواد

من به عنوان اولین آدمی که پیشنهاد دادم واقعا از کار خودم الان دارم پشیمون میشم می بینم انقدر بحث به درازا کشیده

روایتی هست میگه : اگر هزار نفر گفتند تو خوبی از اون خوبی خوشحال نشو و اگر هزار نفر بهت گفتن بدی از اون بد گفتن دلگیر نشو چون خود واقعیه تو همونیه که خودت میشناسی نه چیزی که دیگران میگن..

درسته شاید در جایگاهی نباشم که بخوام این حرفارو بزنم اما خب بالاخره این بحث بهتره تموم بشه حداقل بخاطر اون دوست عزیزی که لطف کرده عکسشو گذاشته.:rose:

ناروین خانم شما بزرگین :riz304:
خداروشکر دلم بزرگتر از ایناست که دلگیر بشم.

تقدیم حضور گلت:

userupload_2012_10997164841355117634.17.jpg

1364802080-10-o.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

mohana

Well-known member
به احترام دوست عزیزی که محبت کردن و سوژه ی مسابقه شدند ، مسابقه با روال قبلی ادامه پیدا میکنه:rose:

هدف این تاپیک تنها دورهم شاد بودنه نه چیز دیگه ی.

عید همگی مبارک :rose:

یه نکته برام جالب اومد گفتم حتما بگم/ وقتی پست میذاشتیم و برای بهترشدن مسابقه نظر میخواستیم اقا احسان خیلی در این زمینه کمک کردن همین جا از ایشون تشکر میکنم.:rose:

از مهنای عزیز هم بابت دادن ایده اولیه این تاپیک تشکر میکنم.:rose:

سلام
ممنون شفق جان ولی ایده اولیه با من نبوده
آقا متین پیشنهاد تاپیک عکس بچگی رو بهم داده بودن من هم این موضوع رو با بعضی دوستان مطرح کردم ... آقا مکسین و هانیه عزیزم هم پیشنهاد مسابقه رو بهم دادن..
آقا متین و آقا مکسین و هانیه خواهری ممنونم ازتون...ببخشید ک تا الان حواسم نبود این توضیح رو بدم :|

عید همگی مبارک....

آخرین ویرایش:

yara

New member
ماشالله این سوژه ی جدید چقد نازه و بانمک:black_eyed:( برین از خداتون بترسین جای بچه نداشتمه خووو چیه والا:dadad4:)

خدا برا خانوادش نگهش داره.....اسفندی دود کنید چش نخوره..ماشالله ماشالله

حرف درگوشی با سوژه: ببین چقد ازت تعریف کردم..حالا پ خ بده بشناسمت :thumbsupsmileyanim:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

sepid71

New member
چ خبره همه به همدیگه گل میدن:dadad4:...منم گل موخوام :dadad4:... از امشبم تا یه مدت نیستم:dadad4:

بالا