.:: اسپم سرای مسابقه ی عکس بچگی...

abtin13

New member
همش به خاطر اینه که به ما امتیاز ندن:sadsmiley:

اثر جمع خوب اومدی ی درس داشتیم ب اسم روانشناسی اجتماعی ی چیزی تو همین مایه ها بود فککنم:21:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عاقا من تو پ خ گفتم تقلب شده بیخیال ببخشید

خوب حالا این سوال پیش میاد که انگیزه ت از این عمل شوم چی بوده؟ من فکر میکنم آلت دست استکبار جهانی شدی:25r30wi:

scientist

New member
هوووووراا یلاخره اینبار حدسم درست درومد :4d564ad6:
کرهانی رو قبلا دیده بودم فرق نکردی دخملم :bunnyearsmiley:

پیچک

New member
بابا یکی به کریزی بگه آواتارشو عوض کنه...چیه آخه...

با عرض پوزش بسیار...

- - - Updated - - -

خوب شد روال عوض نشد...آخه این احسان با من لجه...برنده هم بشم میگه باختی...

N@RVIN

Well-known member
عاغا من گفته بودم با توجه به نظر ملت میگم فلانیه ..همه فکر کنید با من بودن

درسته اولش به آدم برمیخوره ولی واقعا اگه آدم دو دیقه فکر کنه می بینه چیزی نیست که بخاطرش جلو هم جبهه بگیریم بزرگش کنیم شده دیگه انسان جایز الخظاست حالا یه حرفی زده شده

گدشت سرمایه بزرگیه ازش استفاده کنیم..جو رو سنگین نکنیم مخصوصا که خودش معذرت میخواد

من به عنوان اولین آدمی که پیشنهاد دادم واقعا از کار خودم الان دارم پشیمون میشم می بینم انقدر بحث به درازا کشیده

روایتی هست میگه : اگر هزار نفر گفتند تو خوبی از اون خوبی خوشحال نشو و اگر هزار نفر بهت گفتن بدی از اون بد گفتن دلگیر نشو چون خود واقعیه تو همونیه که خودت میشناسی نه چیزی که دیگران میگن..

درسته شاید در جایگاهی نباشم که بخوام این حرفارو بزنم اما خب بالاخره این بحث بهتره تموم بشه حداقل بخاطر اون دوست عزیزی که لطف کرده عکسشو گذاشته.:dadad4::sad::rose:

sepid71

New member
خخخخ مکسین هی بهانه میاوردی عکس بزرگی نیست نمیشه تشخیص داد
منکه قبلا عکس خودم آواتارم بود:smiliess (3): اصن چشمام تابلو بود:riz481:

آره دقیقا منم از چشات فهمیدم خودتی
نیدونم چرا همه گیر دادن ک اون منم خخخخخخ

sepid71

New member
میگمااااااااااااااا دیشب من نبودم چ خبر بوده اینجا !!!!!!! چقد بحث و قهر و اینا ! :|:21::thumbsdownsmileyani:j58r36j3gcr4suxymup:dadad4:

پیچک

New member

ببینین...این یکی هم تیپش همونه...اصن انگار ...اون سالها...همه از این شلوار لی که تا بالا می اومد داشتن...

..آخی...فک کنم این بچه رو ترسوندن...چقد مظلومه......

شفق بانو

New member

ببینین...این یکی هم تیپش همونه...اصن انگار ...اون سالها...همه از این شلوار لی که تا بالا می اومد داشتن...

..آخی...فک کنم این بچه رو ترسوندن...چقد مظلومه......

دقیقا پیچک، طفل معصوم وقتی بیست و اندی سال پیش این عکس رو انداخته فکر همچین شبی رو کرده بود . من با این سنم از پشت سیستم وحشت کردم چه برسه به این نی نی :sarma:

دعوا نبود دوستان / دوست ندارم جوسازی بشه /یه تبادل نظر بود / برخورد افراد متفاوت بس انتظار همچین اختلافی رو باید داشت . الانم چیزی نشده .

شفق بانو

New member
عاغا من گفته بودم با توجه به نظر ملت میگم فلانیه ..همه فکر کنید با من بودن

درسته اولش به آدم برمیخوره ولی واقعا اگه آدم دو دیقه فکر کنه می بینه چیزی نیست که بخاطرش جلو هم جبهه بگیریم بزرگش کنیم شده دیگه انسان جایز الخظاست حالا یه حرفی زده شده

گدشت سرمایه بزرگیه ازش استفاده کنیم..جو رو سنگین نکنیم مخصوصا که خودش معذرت میخواد

من به عنوان اولین آدمی که پیشنهاد دادم واقعا از کار خودم الان دارم پشیمون میشم می بینم انقدر بحث به درازا کشیده

روایتی هست میگه : اگر هزار نفر گفتند تو خوبی از اون خوبی خوشحال نشو و اگر هزار نفر بهت گفتن بدی از اون بد گفتن دلگیر نشو چون خود واقعیه تو همونیه که خودت میشناسی نه چیزی که دیگران میگن..

درسته شاید در جایگاهی نباشم که بخوام این حرفارو بزنم اما خب بالاخره این بحث بهتره تموم بشه حداقل بخاطر اون دوست عزیزی که لطف کرده عکسشو گذاشته.:dadad4::sad::rose:

ناروین جان با پستی که دیشب گذاشتم همه چیز مختومه اعلام شد .همه چیز به روال قبل برگشت نمیدونم الان چرا تا امروز دارین قضیه رو کش میدین ؟

فکر میکنم دوستان دارن از کاه کوه میسازن .

دوستان خوش باشید . :rose:

شفق بانو

New member
عه کجا شفخ؟
:sadsmiley:i miss u,miss u so bad

عزیزم قرار بود برم اما پشیمون شدم /هستم در خدمت دوستان

دقیقا عالم مجازی هم محضر خداست

اینو باید به کاربری گفت که نقص خودشو با توهین کردن به برندگان داره میپوشونه.

اینکه بی دلیل به یه عده بگیم تقلب صورت گرفته خودش یعنی تهمت و افترا و تهمت و افترا هم گناهه.

[/]

اون پست (عـالـم مـجـازی هـم مـحـضـر خـداسـت...)
مخاطب خودشو رو پیدا میکنه ، دلیل نمیبینم بیشتر از این شفاف سازی کنم .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نوتر

شفق بانو

New member
اقا احسان از دوستان بسیار خوب ما هستند و تا به الان خیلی بزرگواری کردن /خواهشا احترامشون رو نگه دارین / ایشون ناخواسته سپر خطای بقیه شدند .

اقا احسان من از همین تریبون از شما معذرت میخوام / دوستان مطمئنم منظوری نداشتن /به بزرگواری خودتون ببخشید .

از ابتدای مسابقه تا الان اقا احسان با ایده های قشنگشون خیلی به بنده لطف داشتن و حتی دیشب هم بیشتر از هر چیز به فکر من و تاپیک بودن

تقدیم شما

simin30

New member
چند روزی نبودم... امروز تا عکس رو دیدم حدس زدم کرهانیه :))) آخه ستاره هایی که رو شلوارش بود عین همونایی بود که تو خوابگاهش چسبونده بود به در و دیوار :))) گفتم این ستاره ها ریشه در کودکیش داشته:))))

شفق بانو

New member
عاقا بوخودا منم تو پ خ به آبجی شفقی گفته بودم آبجی کرهانیه:dadad4:
156fs428254.gif

مهسا جان عزیزدلم /بخدا شرمنده م /نمیدونم چرا فراموشم شد/ اسمتو گذاشتم خانومی /ببخشید
:riz513:
:riz304:شکلک خیلی با مزه ست :)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsaa

mahsaa

New member
مهسا جان عزیزدلم /بخدا شرمنده م /نمیدونم چرا فراموشم شد/ اسمتو گذاشتم خانومی /ببخشید
شکلک خیلی با مزه ست :)

ووویی آبجی شفقم این چ حرفیه عززیـــــــــزم .دشمنتون...(به قول مرضی جونم ) هووچ اشکالی نداره آبجی گلم:28::rose:
ووی مرسی چ رنگ خوشملی هم برام گذاشتی.
..:4d564ad6::thanks:

بالا