.:: اسپم سرای مسابقه ی عکس بچگی...

N@RVIN

Well-known member
خواهش میشه :)
خب ایده ای نظری چیزی داری شور و شوق مسابقه بیشتر بشه؟

هووم نه والا نیدونم که :))

البته این مدلم بد نیس ملت کنجکاوتر میشن ...رای ها هم پنهانه :)))

بعد از اون طرف اثر جمع خنثی میشه..نظرات واقعیتره

SH!LA

New member
به نظر منم هیجان مسابقه به همین هست که پست های همدیگر رو میبینیم؛ این طوری هیچ هیجان و جذابیتی برای من نداره که بخوام شرکت کنـم...!

abtin13

New member
آقا این قضیه شفق@ چیه یه عده زدن پای امضاشون؟
نکنه مدیر شفق مدیر نمونه شده ما خبر نداریم؟:21:

eeeeeeehsan

New member
هووم نه والا نیدونم که :))

البته این مدلم بد نیس ملت کنجکاوتر میشن ...رای ها هم پنهانه :)))

بعد از اون طرف اثر جمع خنثی میشه..نظرات واقعیتره

دقیقاً، یکی از دلایل همین بود که نظرات تابع جمع نشه.

تچچچچکـر خاله
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

AWWA

New member
آقا این قضیه شفق@ چیه یه عده زدن پای امضاشون؟
نکنه مدیر شفق مدیر نمونه شده ما خبر نداریم؟:21:

مدیر نمونه که هستن....ولی علتش یه چیز دیگه ست.....برنده های مسابقه اینبار زیاد شده بود قرار شد به جای اینکه خانم مدیر اسم برنده ها رو بنویسه ،برنده ها اسم مدیرو تو امضاشون بذارن وعبرتی بشه تا دفه های بعد تقلب نکنن برنده کم باشه:))

eeeeeeehsan

New member
میشه منظورتون رو از تقلب بگین چی هست؟؟؟
و اگه میشه بفرمایید که این تقلب در چه زمینه ای صورت گرفته که میخاد با پیام خصوصی رفع شه!!

در خوشبینانه ترین حالت میتونیم اینجور فرض کنیم بعضی از دوستان وقتی میبینند که به یه نفر بیشتر رای داده میشه همگی به اون رای میدن که این اسمش تقلب نیست قطعا. البته این میتونه نتیجه عکس هم داشته باشه . در مورد عکس کاربر موج اکثرا به غیر از موج رای داده بودند ولی 3 نفر تونستند درست حدس بزنن.همیشه اونی که بیشتر کاربرا بش رای میدن جواب نهایی نیست.:rolleyessmileyanim:

اگه میشه توضیح بدین چرا این شکلی تصمیم گرفتین؟ البته اگه دوست داشتین بگین:rose:

چرا میزنی حالا!! :((
من که کسی خاصی مد نظرم نیست که تو اینطوری میگی؛

"همیشه اونی که بیشتر کاربرا بش رای میدن جواب نهایی نیست"... این درست.
"بعضی از دوستان وقتی میبینند که به یه نفر بیشتر رای داده میشه همگی به اون رای میدن که این اسمش تقلب نیست قطعا"... اینم درست. اسمش تابع جمع بودنه.

ولی وقتی تعداد کثیری میان میگن که تقلب شده، شما که مدیری می تونی بی اعتنا باشی به نظرات کاربرات؟؟
بعدم خوبه من گفتم دو روز فقط امتحانی همه صداشون در اومده، وای به حالی که می گفتم همیشگیه!!
:tonguesmiley:

در کل ممنون ازت.

همه لطف کنن نظراتشون رو بگن، چه مخالف چه موافق، ایده ای هم دارین که مسابقه بهتر بشه بدین، خوب باشه منو مکسین در نظر میگیریم.
دم همگی گرم که حداقل معرفت دارین واسه تاپیک و مسابقه خودتون نظر میدین.

شفق بانو

New member
مدیر نمونه که هستن....ولی علتش یه چیز دیگه ست.....برنده های مسابقه اینبار زیاد شده بود قرار شد به جای اینکه خانم مدیر اسم برنده ها رو بنویسه ،برنده ها اسم مدیرو تو امضاشون بذارن وعبرتی بشه تا دفه های بعد تقلب نکنن برنده کم باشه:))

شما محبت داری به من آواجان :rose:

دوستان من با اجازه تون میرم بعدا اگه شد میام

مواظب خودتون و خوبیاتون باشید لطفا:) :rose:

نوتر

New member
چرا میزنی حالا!! :((
من که کسی خاصی مد نظرم نیست که تو اینطوری میگی؛

"همیشه اونی که بیشتر کاربرا بش رای میدن جواب نهایی نیست"... این درست.
"بعضی از دوستان وقتی میبینند که به یه نفر بیشتر رای داده میشه همگی به اون رای میدن که این اسمش تقلب نیست قطعا"... اینم درست. اسمش تابع جمع بودنه.

ولی وقتی تعداد کثیری میان میگن که تقلب شده، شما که مدیری می تونی بی اعتنا باشی به نظرات کاربرات؟؟
بعدم خوبه من گفتم دو روز فقط امتحانی همه صداشون در اومده، وای به حالی که می گفتم همیشگیه!!
:y:

در کل ممنون ازت.

همه لطف کنن نظراتشون رو بگن، چه مخالف چه موافق، ایده ای هم دارین که مسابقه بهتر بشه بدین، خوب باشه منو مکسین در نظر میگیریم.
دم همگی گرم که حداقل معرفت دارین واسه تاپیک و مسابقه خودتون نظر میدین.[imgf[/img]

احسان جان پس زدن ندیدی دادا که میگی میزنی :25r30wi:

کاش اونی که اومده بهت گفته تقلب شده یکم جرئت داشت نظرشو علنا میگفت :tonguesmiley:

کسی که نمیتونه نظرشو علنا بیان کنه پس حتما خودش هم به نظر خودش اعتقاد نداره خخخ

خخ قدیما انجمن چ کاربرای با ابهتی داشت وجدانا خخخ

با اجازتون من تو تاپیک شرکت نمیکنم دیگه.:riz513:
یکم سلیقه ای شده.
تچکر از همگی

خخخ مرد مومن به همه نظرات ما که گفتی درست درست ولی هنوز داری کار خودتو میکنی که خخخ :25r30wi:

mohana

Well-known member
سلام...به نظر من هم تو همین تاپیک جواب ها ارسال بشه بهتره... شور و هیجانش بیشتره...وقتی تجزیه و تحلیل بچه ها رو برا انتخاب ی اسم میبینیم جالب تره...وگرنه این که عکسی گذاشته شه ما بیایم تو پیام خصوصی جواب بدیم بعد شما بیای اینجا جواب نهایی رو بدین خیلی بی روح میشه ب نظرم:)تازشم برنده و بازنده ک فرقی نداره هوم؟ :) تعجب میکنم چرا برای بعضی این قد مهم بوده ک میان میگن تقلب شده و ... :)

SH!LA

New member
نکنه به برنده های مسابقه سکه میدن و ما بی خبریم که برنده شدن این قدر مهم شده...! :riz481:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

marzi ba

Well-known member

منم مخالف این هستم تاپیک از شور و حال می افته هر کسی که فکر میکنه تقلب میشه تو تاپیک شرکت نکنه این بهترین راه حله به نظر من
:riz277:

eeeeeeehsan

New member
احسان جان پس زدن ندیدی دادا که میگی میزنی :25r30wi:

کاش اونی که اومده بهت گفته تقلب شده یکم جرئت داشت نظرشو علنا میگفت :tonguesmiley:

کسی که نمیتونه نظرشو علنا بیان کنه پس حتما خودش هم به نظر خودش اعتقاد نداره خخخ

خخ قدیما انجمن چ کاربرای با ابهتی داشت وجدانا خخخ

با اجازتون من تو تاپیک شرکت نمیکنم دیگه.
یکم سلیقه ای شده.
تچکر از همگی

خخخ مرد مومن به همه نظرات ما که گفتی درست درست ولی هنوز داری کار خودتو میکنی که خخخ

داشی من به ریش سفیدت احترام میذارم و جوابتو نمیدم، ولی یه دونه کوچولو طلبت
731617_victory.gif

ولی در دفاع از اون کاربرا بگم،
اولن حتمن یه چیزی میدونستن که گفتن، دومن چرا اتفاقن هم جرأتش رو دارن هم به نظر خودشون اعتقاد دارن، تو تاپیک نگفتن چون نمیخواستن جو تاپیک رو بد کنن.
من تاکید کردم به صورت موقت فقط دو روز.. شما صاحب مختاری خاااان :))

شفق به من لطف داشته و گفته مجری مسابقه باشم، این دور رو من عوضش نمی کنم، بچه ها لطفن پ خ بدن و یا تو امتیاز بگن.

profsor

New member
یک لحظه حس کردم این دنیای مجازی مون به دنیای واقعی چقدر نزدیکه ……

eeeeeeehsan

New member

منم مخالف این هستم تاپیک از شور و حال می افته هر کسی که فکر میکنه تقلب میشه تو تاپیک شرکت نکنه این بهترین راه حله به نظر من

سلام...به نظر من هم تو همین تاپیک جواب ها ارسال بشه بهتره... شور و هیجانش بیشتره...وقتی تجزیه و تحلیل بچه ها رو برا انتخاب ی اسم میبینیم جالب تره...وگرنه این که عکسی گذاشته شه ما بیایم تو پیام خصوصی جواب بدیم بعد شما بیای اینجا جواب نهایی رو بدین خیلی بی روح میشه ب نظرم:)تازشم برنده و بازنده ک فرقی نداره هوم؟ :) تعجب میکنم چرا برای بعضی این قد مهم بوده ک میان میگن تقلب شده و ... :)

ما که چیزی نمیگیم، اتفاقن نظرمون هم همینه روال قبل باشه.
من به شفق پیشنهاد کردم گفتم به نظرات بچه ها احترام بذاریم و دو روز رو امتحانی بچه ها نظراتشون رو پیام خصوصی کنن. شما خودتون هم مجری بودین این کار رو می کردین.

ولی لااقل صرف مخالفت نظر ندین، واسه جذاب تر شدن مسابقه ایده ای دارین بگین.
چون قراره یکی دوتا مورد دیگه هم علاوه بر عکس اضافه کنیم، چندتا مغز بهتر از یکی مغز کار می کنه :))

دمتـون گرم

eeeeeeehsan

New member
بچـه ها مث همه که نظراتشون رو میگن شما هم بگین، هیچ اشکالی نداره.

ولی فقط صرف این نباشه که نظر بدین، ایده ای هم به ذهنتون میرسه بدین.

مطمئن باشین جای دوری نمیره، مسابقه ای که قراره خودتون شرکت کنید بهتر میشه :rose: :rose: :rose: :rose:

maxin

Well-known member
نظرم اینه که تاپیک مثل قبل ادامه پیدا کنه.بردن و باخت مهم نیست این دور همی وهیجانش اهمیت داره.:riz304:
پیشنهاد: کاربرا فقط جواب مسابقه رو بنویسن بدون استدلال و بعد از اعلام جواب مسابقه میتونن استدلالشون برای جواب دادن رو تو تاپیک اسپم سرای مسابقه عکس بچگی بذارن و بحث کنن.

آتشین

Well-known member
رییستم مخالفه احسان خان
ایییییشش
مخالفم میفهمی مخالف
لفظ تقلبو بدم اومد بکار بردی ایییشششششششششش
:sdasdasd::mad_majidonline::image170:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

آتشین

Well-known member
نظرم اینه که تاپیک مثل قبل ادامه پیدا کنه.بردن و باخت مهم نیست این دور همی وهیجانش اهمیت داره.:riz304:
پیشنهاد: کاربرا فقط جواب مسابقه رو بنویسن بدون استدلال و بعد از اعلام جواب مسابقه میتونن استدلالشون برای جواب دادن رو تو تاپیک اسپم سرای مسابقه عکس بچگی بذارن و بحث کنن.

الان به اهمیت استدلالم در مورد کرهانی ایمان اوردم خخخخخخخخ

N@RVIN

Well-known member
عاغا لازم شد من بیام این وسط یچی بگم خخ

بابا مسابقه ست دیگه چرا اینقد جدی گرفتینش میخواییم دور هم خوش باشیم حالا با هر روشی که اجرا میشه

وگرنه بیایدد من کاپ قهرمانیمو (میدونید میدونم قهرمانم خخ ) همینجا تقدیم به انجمن کنم خخ

در کل به نظرات و پیشنهادات هم احترام بذاریم باهم دهبا نکنیم از هم دلگیر نشیم منعظف باشیم همگی هممون بچه های بزرگی هستیم :/

بالا