.:: اسپم سرای مسابقه ی عکس بچگی...

MAHSABANOO

New member
پس شفق جونم به دوستان بگو به قبلیا هم امتیاز بدندیگه فقط از الانبه بعد نباشه که :thanks:به یاری سبز امتیازتان نیاز داریم خخخخخخخخخخخ

MAHSABANOO

New member
میخوام یبارم شده تو زندگیم به ملت اعتماد کنم خخخ بگم ..کرهانی

(اما یه حس غریبی بهم میگه مهنا ولی خو امروز حس غریبو فراموش میکنم خخ )

اون حس غریب به منم میگه مهنا هست ولی خو از طرفیم به کرهانی شک ئدارم

melinaa

New member
هیشکی تو بچگیش اندازه منو خواهرم باحال نبوده...
میرفتیم کل محله رو جمع میکردیم...ی دسته بچه شر که از دیوار بالا میرفتن...بعد تو محوطمون هر چی سوسک و کفشدوزک بود جمعشون میکردیم و دست هر کدوممونم ی جعبه کبریت بود...بعد که پر میکردیم توش ور همه باهم میرفتیم تو حوض پشت خونمون همشونو ول میکردیم تو آب...بعد ی کیفی میکردیم اساسی...همشون قل میخوردن تو آب و نمیتونستن بیان بیرون...اگر هم میخواستن بیان بیرون بزور میکردیمشون تو اب...انگار باید حتما توسط ما کشته میشدند..چقد مرض داشتیم اساسی.....خخخخخخخ

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

SH!LA

New member
در شبی هم چون امشب، از اسپم سرایی گذر می کردیم که ناگه؛ بر آن شدیم که اسپمی نیز به یادگار بر جای بگذاریم! :whistle:

کرهانی

New member
میرفتیم کل محله رو جمع میکردیم...ی دسته بچه شر که از دیوار بالا میرفتن...بعد تو محوطمون هر چی سوسک و کفشدوزک بود جمعشون میکردیم و دست هر کدوممونم ی جعبه کبریت بود...بعد که پر میکردیم توش ور همه باهم میرفتیم تو حوض پشت خونمون همشونو ول میکردیم تو آب...بعد ی کیفی میکردیم اساسی...همشون قل میخوردن تو آب و نمیتونستن بیان بیرون...اگر هم میخواستن بیان بیرون بزور میکردیمشون تو اب...انگار باید حتما توسط ما کشته میشدند..چقد مرض داشتیم اساسی.....خخخخخخخ

وایییی ملینا:1dco2x0p1lilzhfpg1t
من اوج جونور ازاریم این بود که بطری پلاستیکی اتیش میزدم بعد اب میشد قطره قطره میگرفتم بریزه رو مورچه ها:14:
خب بچه بودم خب:dadad4: بعدنا همش کمکشون میکردم نمیرن یا اگه میمردن خاکشون میکردم

eeeeeeehsan

New member
ولی آغا خداییش مدیر از شفق باحال تر دیده بودین؟؟
تاپیک باز کرده واسه اسپم، بعدم هرروز همه رو تشویق به اسپم گذاری می کنه ولی هیچکدوم همکاری نمی کنیم :|
داره خواهش می کنه ازمون میگه آغا اسپم بذارید ولی بازم همکاری نمی کنیم :| :smiliess (5):

دست شما درد نکنه شیلا جان / دوستان انگاری واکسن انتی اسپم زدن اسپم نمیذارن :)

eeeeeeehsan

New member

من اوج جونور ازاریم این بود که بطری پلاستیکی اتیش میزدم بعد اب میشد قطره قطره میگرفتم بریزه رو مورچه ها:14:
خب بچه بودم خب:dadad4: بعدنا همش کمکشون میکردم نمیرن یا اگه میمردن خاکشون میکردم

حالا کرهانی این سری من حدس زدم کرهانی و همه هم از قریب به اتفاق گفتن کرهانی، این تن بمیره (بگو خدا نکنه!!) سوژه خودتی یا یکی دیگست؟!!
741519_winking.gif

profsor

New member

وووووووووووووییییییییی:smiliess (5)::smiliess (5)::smiliess (5):

melinaa

New member

خخخخخ کرهانی جان....من خواهرم میگرفت جوجه های 1 روزه رو میشست محکم با تایدو ریکا میسابیدشون...بعد که میمردن انقد گریه میکرد میرفت زیر درخت گردو دفنشون میکرد...خخخخخخ

mexin

Well-known member

عاغا قویا تکذیب میشه ..مگه چنین چیزی داریم؟! هوم؟!:21:

بالا