احساسات روزانه««« امروز چه حسی داری......؟

biosta

Well-known member
حس خیلی بد و واقعا زجر آور . چند سال منتظر موقعیتی در زندگیت باشی و پیش نیاد و بعد اینکه به زندگیت بدون در نظر داشتن اون موقعیت و محال دونستن اون سرو سامون دادی سر و کله ش پیدا بشه و مجبور بشی دور زندگی و شرایط جدیدت خط بکشی و بری سراغ موقعیت به وجود اومده.:black_eyed:

:sad:

خدایا شکرت :13::rose:

خدایا شکرت

ساحل

New member
799hsc61t550oma9vx3h.jpg

SH!LA

New member
امشب گفتن یه سورپرایز برام دارن؛ خیلی هیجــان دارم...! :4d564ad6:

fmmohammadi

New member
what?????

حس خیلی بد و واقعا زجر آور . چند سال منتظر موقعیتی در زندگیت باشی و پیش نیاد و بعد اینکه به زندگیت بدون در نظر داشتن اون موقعیت و محال دونستن اون سرو سامون دادی سر و کله ش پیدا بشه و مجبور بشی دور زندگی و شرایط جدیدت خط بکشی و بری سراغ موقعیت به وجود اومده.:black_eyed:

:sad:

خدایا شکرت [/S

خب درست و حسابی مدیریت جون تعریف بنما ببینیم ماجرا از چی قراره ..این چه جور داستان زندگی تعریف کردنه ..؟؟1هوم.:65d6a5d6s:

با مکسین موافقم منم دستگیرم نشد چی شد!!!!!!

mw.ashel

New member
حس خیلی بدی داشتم چند روز قبل ولی الان خدا رو شکر رفع شد ولی خیلی مشغله دارم که نمیتونم به هیچ کدومشون برسم و حس درماندگی .

خدایا
خودت کمکم کن
:rose:

ایزو

New member
میخوام دهن یه نفرو سرویس کنم :p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8: نمیدونم چه جوری:14::14:

hamidehjoon

New member
امروز به خاطر یه نفر ناراحتم.عکس بچه هاشو دیدم که توی حادثه سقوط هواپیما با مادرشون بودن وفوت شدن
خدا می داند و دل مردی که همسر و دو فرزندش را در حادثه سقوط هواپیمای تهران _طبس از دست داد.سیدطاها و زینب السادات خواهر و برادری که به همراه مادرشان در پرواز تا بی نهایت آسمانی شدند.روحشان شاد.خدا به پدرشان صبر دهد.

sepideeee

New member
همون حس بیخودیه که سریه پیش داشتم .. الان ورژن جدیدشو دارم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

mexin

Well-known member
نه سربازه پیشم نیست اخر هفته ها میاد[/QUOTE]

طفلکی سربازه ...خخخخ...پس دلت واسه ش تنگ شده بید ....میخای بگم سربازی معافش کنن؟؟!:motat::motat:

بالا