آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

varia

Well-known member
eva green از رنگهای آزاد متصل شونده به DNA ی دورشته ای است اما به علت اینکه گزارش شده تا حدودی موجب مهار واکنش PCR میشود کارایی آن را کاهش میدهد و نسبت به سایبرگرین گرانتر است، در دمای بالا پایداری آن کم و نسبت به سایبرگرین فلورسانس ضعیفی دارد.

samanpasha

New member
چی میشد اگه همه بچه های این تایپیک دکترا قبول شن ...:)))
حالا دوس دارین کدوم دانشگاه قبول شین؟;)

varia

Well-known member
من فقط میخام قبول شم! ولی اگه انتخاب آخرم قبول نشم خوبه. بقیشونو هرجا باشه راضیم.

Persian-Masoud

New member
من سال بعد بین الملل هم بشه میرم. اصلا دوست ندارم پشت کنکور بمونم، بنظر من باید یا یه ضرب بری یا اصلا نری! :motat: ارشدو که یه ضرب رفتیم انشالله غول آخرم رد میکنیم!
راستی شهریه بین الملل به 8 تومن میرسه سال آینده؟

ع ل ی رضا

New member
من سال بعد بین الملل هم بشه میرم. اصلا دوست ندارم پشت کنکور بمونم، بنظر من باید یا یه ضرب بری یا اصلا نری! :motat: ارشدو که یه ضرب رفتیم انشالله غول آخرم رد میکنیم!
راستی شهریه بین الملل به 8 تومن میرسه سال آینده؟

بعضی رشته ها ((از جمله رشته ی خودمو)) میشه براحتی یه ضرب رفت و مثلا من با سه یا چهار ماه خوندن انتظار قبولی دارم اما بعضی رشته هام هست که با 7 و8 ماه خوندن هنوز بین الملل هم نمیتونن قبول بشن...بنابراین یه ضرب رفتن یه مسئله ی نسبیه و همچنین بدیهای خاص خودشم داره مثلا اینکه شما زمان کمتری برای جمع کردن سی وی داری، باید نگران سربازی باشی، باید نگران طرح باشی و از همه مهمتر اینکه بهترین دوران جوونیتو باید پای درس و کتاب بگذرونی !...البته همینکه فک میکنم قراره توی 29 سالگی برم سربازی خودش خیلی عذاب آوره !
شاید خنده دار باشه اما خداییش دلم میخاست یه دکه ی روزنامه فروشی داشتمو همونقدرم بیشتر ازم انتظار نداشتن....

alireza-ja

New member
eva green از رنگهای آزاد متصل شونده به DNA ی دورشته ای است اما به علت اینکه گزارش شده تا حدودی موجب مهار واکنش PCR میشود کارایی آن را کاهش میدهد و نسبت به سایبرگرین گرانتر است، در دمای بالا پایداری آن کم و نسبت به سایبرگرین فلورسانس ضعیفی دارد.

خوب اگه این معایب رو داره چرا گرونتره؟

nono

New member
حالا بگید ببینم اعضای محترم انجمن، دکترهای آینده،تشکیل زندگی دادید یا تموم هم و غمتون درسه؟

samanpasha

New member
منکه فقط مشهد !...کارشناسی مشهد ! ارشد مشهد !...دیگه تا سه نشه بازی نشه

بله خب هرکسی ی قانونی داره
قانون منم اینطوریه که یکی درمیون شهرستان، تهران میخونم
کاردانی شهرستان بودم
کارشناسی تهران
ارشد شهرستان
خب نوبتی هم باشه نوبت تهرانه که دکترا تهران قبول شم ;)

ع ل ی رضا

New member

جهت اینکه برداشت غلط نشه خدایی نکرده... فقط بگم که اونچیزی که شما نوشتی کاملا درسته و من منظورم اصلا این نبود که اشتباهه... هر دو ویژگی که گفته شد درسته ...من فقط با سایبرگرین مقایسه کردمش

بالا