آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

30s2mars

New member
سلام به همه دوستان گلم :28:

منم کنکور بعدی دکترا شرکت میکنم. خوشبختانه با 24 سال سن سابقه تدریس و هم سابقه کار دارم دنبال اینم یکی دوتا isi هم جور کنم و بریم واسه مصاحبه.
خیلی امیدوارم. شماهم اگه امسال نشد دنیا به آخر نرسیده سال بعد! الان خیلی هارو میشناسم که توی 40 45 سالگی تازه دکترا قبول شدن!

سابقه کارت توی Nvidia هست؟ ;)
این قضیه EVGA چیه؟

TUMS

Well-known member

هنوز زیاد مونده تا نتایج بیاد :sadsmiley:

دو هفته دیگه :dadad4:

mehsad

New member
بر و بچچچچچچچچچچچچچچ
تحمل روزهایی که برای نتیجه مرحله اول منتظر بودیم انگار آسون تر بوداااااااااااااااااا !!! چرا په؟:33:
از یه بچه ها شنیدم یکی بش گفته از یه منبع موثق شنیده نتایج 30 دی میاد! :New (6):
اولا نگفت منبع موثقش کی بوده!:smilies-azardl (12)
دوم حالا دو سه روز زودتر این همه تاخیر رو جبران میکنه عایا؟؟:New (6):

30s2mars

New member
ناراحتم برای روزایی که قراره برم سربازی :65d6a5d6s:

ایمونو تو یک سال بعد از دفاع وقت داری بری سربازی. تو که هنوز دفاع نکردی. من یک سال پیش 10 بهمن دفاع کردم. تا ده بهمن امسال وقت دارم. یعنی اگه قبول نشم حتی وقت ندارم بشینم خونه ناراحت باشم باید برم دنبال دفترچه.

30s2mars

New member
بر و بچچچچچچچچچچچچچچ
تحمل روزهایی که برای نتیجه مرحله اول منتظر بودیم انگار آسون تر بوداااااااااااااااااا !!! چرا په؟:33:
از یه بچه ها شنیدم یکی بش گفته از یه منبع موثق شنیده نتایج 30 دی میاد! :New (6):
اولا نگفت منبع موثقش کی بوده!:smilies-azardl (12)
دوم حالا دو سه روز زودتر این همه تاخیر رو جبران میکنه عایا؟؟:New (6):

مرسی انرژی :)

mohsenhsm

New member
منبع موثق مثل منبع موثق 17 دی نباشه؟؟؟؟
البته کسی که تا 30 دی صبر کنه
سه چهار روز دیگه مهم نیست

TUMS

Well-known member
ایمونو تو یک سال بعد از دفاع وقت داری بری سربازی. تو که هنوز دفاع نکردی. من یک سال پیش 10 بهمن دفاع کردم. تا ده بهمن امسال وقت دارم. یعنی اگه قبول نشم حتی وقت ندارم بشینم خونه ناراحت باشم باید برم دنبال دفترچه.

بنده به دلایلی نمیتونم یه سال صبر کنم ترجیح میدم در صورت قبول نشدن برم خدمت مقدس سربازی:sad:

varia

Well-known member
آرام جان اینقدر غصه نخور. منم یه شرایط اینچنینی داشتم. به خاطر پایان نامم همش یک ماه و نیم خوندم واسه همین نگران نمره کتبی هستم با اون همه درصدای غیر واقعی که شنیدم تا چندروز پیش داغون بودم. اما با خودم گفتم تهش چی میشه؟!! اگه قبول هم نشم میخونم دوباره... هرچند که برام سخته. اما بالاخره با انگیزه های ماها شدنی هست! بذار هرکی هرچی میخواد بگه! قبولی دکترا آب خوردن نیس که همه توقع دارن!! من به خاطر همین حرف نه به فامیلم گفتم نه استاد راهنمام!! هرچند که به قول یکی از اساتید دیگم که تا شنید گفت قبولی مرحله اول یعنی اوج تلاش شما! مصاحبه دیگه از دست من و شما خارج هست. توکل به خدا...

دوست عزیز نمیدونم واقعا دوستان درصد بالا زدند یا الکی میگن! ولی انصافا درصد بالای 60 تو رشته ی ماسخته و باید 7-8 ماه بکوب خونده باشن. 6 تا درس هست که اگه بخای از منبع بخونی اصن نمیشه جمعبندی کرد از چکیده هم بخونی باید خیلی قوی باشی تا هرچی خوندی تو ذهنت بمونه و بیای 60 به بالا بزنی. درحدی که من شنیدم بعضی دوستان چون سلولی رو بالا زدند(با ضریب 4) همونو هم به عنوان میانگین میگند!! درحالی که مجموع ضرایب 15 هست و باید همه درسهارو بالای 60 زد تا اون میانگینو آورد. یکی از شرکت کننده ها از تبریز قبلا بهم گفت 35 زده بعد اینکه دعوت به مصاحبه شد گفت حدود 50 زدم!! آخه برا افزایش 15 درصدی باید 21 پاسخ صحیح بیشتر از 145 سوال زده باشی و این بنظرم امکانش خیلی پایینه.(برا من بعد کلید نهایی فهمیدم دو تا پاسخ غلطم حذف شده و خوشحال شدم ولی بعدا دیدم یه پاسخ صحیحمم حذف شده:sadsmiley:).

بهرحال امیدوارم بنده و شما جزء قبول شده ها باشیم. اگرم خدای نکرده!قبول نشدیم و بصلاحمون بود برا سال بعد میخونیم:auizz3ffy9vla57584x

دوست عزیز نمیدونم واقعا دوستان درصد بالا زدند یا الکی میگن! ولی انصافا درصد بالای 60 تو رشته ی ماسخته و باید 7-8 ماه بکوب خونده باشن. 6 تا درس هست که اگه بخای از منبع بخونی اصن نمیشه جمعبندی کرد از چکیده هم بخونی باید خیلی قوی باشی تا هرچی خوندی تو ذهنت بمونه و بیای 60 به بالا بزنی. درحدی که من شنیدم بعضی دوستان چون سلولی رو بالا زدند(با ضریب 4) همونو هم به عنوان میانگین میگند!! درحالی که مجموع ضرایب 15 هست و باید همه درسهارو بالای 60 زد تا اون میانگینو آورد. یکی از شرکت کننده ها از تبریز قبلا بهم گفت 35 زده بعد اینکه دعوت به مصاحبه شد گفت حدود 50 زدم!! آخه برا افزایش 15 درصدی باید 21 پاسخ صحیح بیشتر از 145 سوال زده باشی و این بنظرم امکانش خیلی پایینه.(برا من بعد کلید نهایی فهمیدم دو تا پاسخ غلطم حذف شده و خوشحال شدم ولی بعدا دیدم یه پاسخ صحیحمم حذف شده:sadsmiley:).

بهرحال امیدوارم بنده و شما جزء قبول شده ها باشیم. اگرم خدای نکرده!قبول نشدیم و بصلاحمون بود برا سال بعد میخونیم:auizz3ffy9vla57584x

چرا با توجه به موضوع پایاننامه تون تو رشته ی بیولوژی تولید مثل کنکور ندادین؟! پزشکی مولکولی چه مزیتی داشت؟

samanpasha

New member
ای باباأاااااااااااااااااا:(
پس چرااااااااااا جوابااااااااااا نمیاد :(
دهنمون سرویس شد بخداااااااا :(

TUMS

Well-known member
سلام خیلی ها دور اول رو الان دیگه تموم کردن که دوستانی که با برنامه من پیش رفتن الان وارد فاز دوم مطالعه شدن که از 30 درصد تست با 70 درصد مطالعه کتاب مثل دور اول یعنی 3 بار مرور .که رو هم تا الان به 6 بار مرور رسیدیم که خیلی عالیه.نظر دوستان در شروع دور اول نشون میده که دور اول با موفقیت تموم شده خدا رو شکر.گروه ما جمعا 17 نفر از رشته های مختلفه .توصیه من به سایر دوستان اینه که تایم ورزش رو زیاد کنن .ور دوم قبل مطالعه تست بزنن و همچنینحداکثر تا 15 فروردین تموم کنن.نکته برداری رو توی این دور شروع کنن.وهر شب تا روز کنکور یک الا 2 تا متن زبان به شیوه کنکوری کار کنن کامیاب و نامبر وان باشید همگی

وات ؟؟
اشتباه اومدی داداش:13:

mehsad

New member
بر وبچ .. هیچ جا تعداد شرکت کننده تو یه رشته منتشر نمیشه؟:shocked:
آخه پارسالیا میگن روز مصاحبه بهمون تعداد شرکت کننده رشته خودشونو گفتن! امسال ما به زور فهمیدیم چند تا اومدن مصاحبه! :5:
حالا کسی منبع موثق یا راهنمایی داره ؟:smiliess (12):

mehsad

New member
ای باباأاااااااااااااااااا:(
پس چرااااااااااا جوابااااااااااا نمیاد :(
دهنمون سرویس شد بخداااااااا :(

والا منم دارم دیوونه میشم! خیلی روزا سخت میگذره دیگه!:14:
دپ شدم شدیددددددددددددددددددددددددددددددددددددد:sadsmiley:
عایاااااااا همه مثل منن یا بیخیالن؟ بابا خو بیاین یه ندایییییییییی بدین دیگه!:thumbsdownsmileyani
دلم پوسییییییییییییییید:dadad4:

nono

New member
من که حتی نفهمیدم چند نفر تو رشته ما دعوت به مصاحبه شدن چه برسه به تعداد کل شرکت کنندگان:33:
در ضمن استرس زیادی به خودتون راه ندید، یه کم عیبی نداره مثل من که روزی 10 بار میامو این سایتو چک می کنم:ahi5slcgm04mi8jqqkl
یه بزرگی می گه سایه انتظار از آتش جهنم سوزان تره:j58r36j3gcr4suxymup

بالا