آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

nono

New member
اینو بگم هر چیزی زمانی داره و اینکه فقط به درس گیر بدید خیلی از زندگی واقعی عقب می مونید، بهترین روزای زندگی فقط درس، مقاله، طرح و..... نیست!

ع ل ی رضا

New member
حالا بگید ببینم اعضای محترم انجمن، دکترهای آینده،تشکیل زندگی دادید یا تموم هم و غمتون درسه؟

یکی توی فیسبوک نوشته بود :
بچه که بودیم میدیدیم بزرگترا دارن ازدواج میکنن...الانکه بزرگ شدیم میبینم کوچیکترا دارن ازدواج میکنن...خدایا تعارف نکن اگه مارو برای تماشا خلقت کردی خب بگو !
البته اینو برای شما نوشتما ! منکه هنوز دهنم بو شیر میده !

shino

New member
۵ ساعت یه بند پای نت بودم هیچیم نشد…
تا کتابمو باز کردم ...
گشنم شد...
کلیه هام به کار افتاد...
خوابم گرفت...
حالت تهوع گرفتم...

کم مونده بود سرطان بگیرم که …
دیگه کتابمو بستم...!
والا...
از سلامتیم که واجب تر نیست...! .

samanpasha

New member
نه تو می مانی و نه اندوه و نه،
هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود، قسم
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم، خواهد رفت
آن چنانی که فقط
"خاطره ای" خواهد ماند
لحظه ها عریانند
به تن لحظه خود،
جامه اندوه مپوشان هرگز
"سهراب"

واقعأ عجب حرفی زده هااا

سلام به همگی و آرزوی قبولی برای همه
من اگه خدا بخواد از شوک ی اشتباه بخاطر عدم ارسال اصل کارنامه زبان نتونستم به مصاحبه راه پیدا کنم با نمره خوب ،در اومدم.رغبتی که بیام سر بزنم نداشتم تا امروز اومدم.
ی پیش بینی میخوام بکنم واسه ی عده که اینجا زیاد کامنتهاشون رو میدیدم درست یا غلطش نمیدونم محض ی حدس و روحیه
قبولیهای امسال عبارتند از :مرتضی بیوتکنولوژی تبریز،ایمونو:ایمونو مازندران،گلچین پزشکی مولکولی یزد،نگار 62 پزشکی مولکولی بیرجند (قبول شدید بیاید بگید ببینم چقدر حدسم درست بود)
نکته آخر رشته پزشکی مولکولی خیلی پذیرش داره امسال و اینکه شانس قبولی تو این رشته خیلی زیاد نسبت به اکثر رشته ها حتی شهرهایی که نمیدونم واقعاً امکاناتشو داشتن که اعلام پذیرش کردند؟!با این حال ی شانس برای گرفتن مدرک دکتری است دیگه بقیش تا چی پیش بیاد خدا بزرگ
پیروز و سلامت باشید

ع ل ی رضا

New member
من اگه خدا بخواد از شوک ی اشتباه بخاطر عدم ارسال اصل کارنامه زبان نتونستم به مصاحبه راه پیدا کنم با نمره خوب ،در اومدم.رغبتی که بیام سر بزنم نداشتم تا امروز اومدم.
ی پیش بینی میخوام بکنم واسه ی عده که اینجا زیاد کامنتهاشون رو میدیدم درست یا غلطش نمیدونم محض ی حدس و روحیه
قبولیهای امسال عبارتند از :مرتضی بیوتکنولوژی تبریز،ایمونو:ایمونو مازندران،گلچین پزشکی مولکولی یزد،نگار 62 پزشکی مولکولی بیرجند (قبول شدید بیاید بگید ببینم چقدر حدسم درست بود)
نکته آخر رشته پزشکی مولکولی خیلی پذیرش داره امسال و اینکه شانس قبولی تو این رشته خیلی زیاد نسبت به اکثر رشته ها حتی شهرهایی که نمیدونم واقعاً امکاناتشو داشتن که اعلام پذیرش کردند؟!با این حال ی شانس برای گرفتن مدرک دکتری است دیگه بقیش تا چی پیش بیاد خدا بزرگ
پیروز و سلامت باشید
الان شما از عدم ارسال مدارک حرف زدی یهو من استرسی شدم که نکنه منم ازین کارا کرده باشم !.... از کجا فهمیدی نفرستادی؟؟ پرسیدی؟؟...
13 روز مونده
13 روز

negar62

New member
سلام جناب حکمت بیوتک. اولأ خیلی متاسف شدم به خاطر این ماجرای کارنامتون. ان شاا.. سال بعد جز ردیف اول قبولیها باشین. دوم اینکه بابت روحیه ای که دادین سپاسگزارم. موفق باشین

mehsad

New member
استاد خوبه که شما دکترا قبول شدیو به این تاپیک سر میزنی!!! عجیبه!:riz481:
ولی موافقم که خوبه دانشگاه آزاد اکثر رشته ها رو نداره!:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
رشته منو که فقط دولتی وزارت بهداشت داره... از این بابت خوشحالم.... امسال نصف سال پیش رشته ما رو پذیرش میکردن.. بازم خوشحالم چون باعث میشه هر ننه قمری نیاد بالا! والااااااا:65d6a5d6s:
برید خدا رو شکر کنید که رشته های دکترا علوم پزشکی، دانشگاه آزاد نداره وگرنه کیلویی دکترا میگرفت.

این مطلب رو بخونید، جالبه:
کلاسهای 30 نفره دکتری در بهترین واحد دانشگاه آزاد !

آخرین ویرایش:

ع ل ی رضا

New member
سلاااام دکترا های دو هفته دیگه
خوبین؟؟؟؟؟
من دیروز به استاد راهنمام مقاله رو دادم اصلا بهم محل نذاشت تازه گفت وقت نداره بخونه
بعضی ا ز دوستام خیلی استاد راهنماهاشون پشتشونه
یکی از دانشجوها اونجا بود
بهم پوزخند زد از اینکه دنبال دفاعم و خودمو قبول میدونم
انقد دلم شکست که نگووووو:sad::sad:
استاد راهنمای من گفته توی بهار کارای پایانامه رو باید انجام بدی....ینی اگه قبول بشم سه ماه بعد از قبولی !....شما خوبه که تموم کردی حداقل !...

negar62

New member
سلاااام دکترا های دو هفته دیگه
خوبین؟؟؟؟؟
من دیروز به استاد راهنمام مقاله رو دادم اصلا بهم محل نذاشت تازه گفت وقت نداره بخونه
بعضی ا ز دوستام خیلی استاد راهنماهاشون پشتشونه
یکی از دانشجوها اونجا بود
بهم پوزخند زد از اینکه دنبال دفاعم و خودمو قبول میدونم
انقد دلم شکست که نگووووو:sad::sad:

دوست عزیز ناراحت نباش. منم ۴ روز پیش مقالمو دادم به استادم .انگار نه انگار !! تازه من بهش نگفتم مرحله اول قبول شدم چون فکرکنم کلأ منو تاپایان ترم شیش نگه میداشت!! پایان نامم هم دیگه معلوم نیس کی ریوایز کنه! منکه دیگخ بیخیال شدم چون اگه خدا خواست و قبول شدیم کارا رو خودش پیش میبره

nono

New member
بر عکس من استاد راهنمایی دارم نمونه:thumbsupsmileyanim: انقدر کمکم می کنه که خدا ازش راضی باشه، قول داده تا هفته اول بهمن برام وقت دفاع بگیره من که خیلی ازش ممنونم:thanks:

shino

New member
پیروز و سلامت باشید

ینی من قبول نیستم!!
ای خدا قلبم، chest pain گرفتم هلپ هلپ

بالا