آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

armesh

New member
نه تموم نکردم
فقط مقاله رو نوشتم
آخه ما بدون مقاله اصلا حق دفاع نداریم
اکسپت فارسی حداقلش باید داشته باشی
که نمره از 18 حساب میشه و حق دفاع داری
انگلیسی هم که از 9 دو تا مقاله از 20
واقعا خوش به حالت با این استاد راهنمات :sadsmiley:
قدرشو بدون

shino

New member
ولی خدا وکیلی، من استاد راهنمام ماه بود، انقدر که ۴ ترمه تموم کردم، و آبان دفاع کردم، اکسپ مقالمم دیروز اومد، خیلی روش وقت گذاشت، خودم تنهایی از پسش برنمیومدم خدا خودش براش جبران کنه، ماکه کاری ازمون برنمیاد

nono

New member
ما هم بدون مقاله حق دفاع نداریم، من به جز پایان نامه یک طرح توصیفی داشتم که اونو مقاله کردم الان هم اکسپت شده برا همین اجازه دفاع دادن!

ع ل ی رضا

New member
نه والا ما که از این مدلا نیستیم !.... اگه مقاله نداشته باشی هم میزارن دفاع کنی ولی نمره از 18 حساب میشه...البته اینقد دانشجو رو نگه میدارن که دیگه خودش از دکترا منصرف میشه...الان من ترم پنجم اما ترم نه داریم که الان تازه دفاع کردن !....حالا هرچی گروه میکروب مشهد داغونه اما یه گروه ایمنی داره که خدای گروهن !...بچه هاشون ترم دو دیگه کلا کلاساشون تموم میشه...پایانامه هم از اولین ماهی که بیان سر ینی همون ترم یک باید موضوع بدن و پروپزال تصویب کنن...ینی وسطای ترم یک دیگه اینا پروپوزالشون ارسال شدست !.....هر وقت گروهمونو با اونا مقایسه میکنم میگم بابا ما چقد بدبختیم

varia

Well-known member
سلام به همگی و آرزوی قبولی برای همه
من اگه خدا بخواد از شوک ی اشتباه بخاطر عدم ارسال اصل کارنامه زبان نتونستم به مصاحبه راه پیدا کنم با نمره خوب ،در اومدم.رغبتی که بیام سر بزنم نداشتم تا امروز اومدم.
ی پیش بینی میخوام بکنم واسه ی عده که اینجا زیاد کامنتهاشون رو میدیدم درست یا غلطش نمیدونم محض ی حدس و روحیه
قبولیهای امسال عبارتند از :مرتضی بیوتکنولوژی تبریز،ایمونو:ایمونو مازندران،گلچین پزشکی مولکولی یزد،نگار 62 پزشکی مولکولی بیرجند (قبول شدید بیاید بگید ببینم چقدر حدسم درست بود)
نکته آخر رشته پزشکی مولکولی خیلی پذیرش داره امسال و اینکه شانس قبولی تو این رشته خیلی زیاد نسبت به اکثر رشته ها حتی شهرهایی که نمیدونم واقعاً امکاناتشو داشتن که اعلام پذیرش کردند؟!با این حال ی شانس برای گرفتن مدرک دکتری است دیگه بقیش تا چی پیش بیاد خدا بزرگ
پیروز و سلامت باشید

مرسی حکمت جان.درسته پزشکی مولکولی ظرفیتش خوبه ولی خب دیگه رقابته،هرچی صلاحه(یزد درسته دوره ولی منکه راضیم برم اونجا حالا نمدونم اونا هم راضین یا نه :p).
در مورد دکتری در دانشگاه آزاد هم که مجدد این لینکو میذارم، اطلاع داشته باشید خوبه:!

[h=1]هجوم دانشگاه آزاد به تحصیلات تکمیلی علوم پزشکی[/h]

nono

New member
من شنیدم که امسال تو مصاحبه از نمره مقاله کم کردن و به نمره معدل اضافه کردن چون سالای قبل برا نمره مصاحبه دانشجو مجبور شده دست به هر ترفندی بزنه تا چند تا مقاله داشته باشه!

samanpasha

New member
من شنیدم که امسال تو مصاحبه از نمره مقاله کم کردن و به نمره معدل اضافه کردن چون سالای قبل برا نمره مصاحبه دانشجو مجبور شده دست به هر ترفندی بزنه تا چند تا مقاله داشته باشه!

نه اصلأ این خبرا نیست؛
نمیدونم این همه خبر از کجا میاد و هیچ منبع موثقی براش نیست??!!

samanpasha

New member
البته من نه معدل بدردبخوری دارم نه چندتا مقاله که این شایعه به ضررم تموم شه :))

aaram

New member
سلام به همگی و آرزوی قبولی برای همه
من اگه خدا بخواد از شوک ی اشتباه بخاطر عدم ارسال اصل کارنامه زبان نتونستم به مصاحبه راه پیدا کنم با نمره خوب ،در اومدم.رغبتی که بیام سر بزنم نداشتم تا امروز اومدم.
ی پیش بینی میخوام بکنم واسه ی عده که اینجا زیاد کامنتهاشون رو میدیدم درست یا غلطش نمیدونم محض ی حدس و روحیه
قبولیهای امسال عبارتند از :مرتضی بیوتکنولوژی تبریز،ایمونو:ایمونو مازندران،گلچین پزشکی مولکولی یزد،نگار 62 پزشکی مولکولی بیرجند (قبول شدید بیاید بگید ببینم چقدر حدسم درست بود)
نکته آخر رشته پزشکی مولکولی خیلی پذیرش داره امسال و اینکه شانس قبولی تو این رشته خیلی زیاد نسبت به اکثر رشته ها حتی شهرهایی که نمیدونم واقعاً امکاناتشو داشتن که اعلام پذیرش کردند؟!با این حال ی شانس برای گرفتن مدرک دکتری است دیگه بقیش تا چی پیش بیاد خدا بزرگ
پیروز و سلامت باشید

سلام
.جاتون خالی بود این مدت.ناراحت نباشید حتما مث اسمتون حکمتی بوده

اما حالا چرا من قبول نمیشم؟ :-( حالا از امروز غصه و استرس این پیش بینی هم می خورم :-(

rozeabi

New member
سلام

اما حالا چرا من قبول نمیشم؟ :-( حالا از امروز غصه و استرس این پیش بینی هم می خورم :-(
نگران نباش آرام جان. پزشکی مولکولی شانس قبولی بالاست. به همین خاطر خود منم پیش بینی می کنم که گلچین و نگار قبول بشن. بعد هم ایشون دونه به دونه کاربرا رو نمی شناسن که بیان پیش بینی کنن. اصلا بد به دلت راه نده :a2d3:
من الان به این فکرم که نتیجه رو دادن دیگه بعدش به کجا سر بزنم که هیجان داشته باشه. اصلا سر زدن به این سایت عادت شده برام :))

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aaram

rozeabi

New member
یه دونه از اون برگه هایی که تو مصاحبه توش تیک میزدن به دستمون می رسید الان خیالمون راحت می شد. کاش یه دوربین تو یقه ی لباسمون جاسازی کرده بودیم عکس می گرفتیم:ph34r-smiley:حالا من می خوام اگه امسال نشد و سال بعدم رفتم مصاحبه کل مکالمات جلسه رو ضبط کنم (جدی)

rozeabi

New member
بچه ها امروز ایران و بحرین ساعت 8 مسابقه دارن. من تازه متوجه شدم وگرنه از دستم می رفت :)) لاقل یه خورده با جام ملتها سرمون رو گرم کنیم. ویوا ایران :smiliess (8):

TUMS

Well-known member

منم امروز میخاستم ببینم واسه دفاع چیا لازمه
رفتم پرسیدم هنگ کردم پایان نامه -مقاله سابمیت و طبیعتآ کارات هم باید تموم شده باشه که منم هیچ کدومو انجام ندادم
کلی هم دوستان با آقای دکتر گفتن ما را به تمسخر گرفتن :smilies-azardl (113
ولی مهم نیست حکمت بیوتک هم که گفت قبولیم حتمآ قبولم خخخخ البته اگه اسمی از من نبرده بود پیش بینیش درست نبود خخخخ

سلام

ممنون
ببخشید من رشته شمارو نمیدونستم بعدشم ی حدس بود ایشالا که شما هم قبولید!
این قضیه دانشگاه آزاد که گلچین گذاشته خیلی جالب بود برام یعنی واقعاً هر چه زودتر مدرک دکتری تون رو بگیرید بهتره، فکر کنم شبیه ی سیلاب عظیم در حال نزدیک شدن به تخریب همه چی شده،جالب بود دوره های فلوشیپ و فوق تخصصی هم تو لیستشون بود یعنی دست مریزاد این پزشکهای متخصص که ماهانه بالغ بر 60 الی 70 میلیون تازه حداقل درآمدشون است دیگه فوق تخصصم راحت میگیرند به به چه خبره دیگه کم کم ی روال شده دوره تحصیلات تکمیلی ی بخشی از زندگی شده فقط دیگه کافیه یکی فقط حالشو داشته باشه نه استعدادشو

negar62

New member
نگران نباش آرام جان. پزشکی مولکولی شانس قبولی بالاست. به همین خاطر خود منم پیش بینی می کنم که گلچین و نگار قبول بشن. بعد هم ایشون دونه به دونه کاربرا رو نمی شناسن که بیان پیش بینی کنن. اصلا بد به دلت راه نده :a2d3:
من الان به این فکرم که نتیجه رو دادن دیگه بعدش به کجا سر بزنم که هیجان داشته باشه. اصلا سر زدن به این سایت عادت شده برام :))

ممنون رز آبی. ولی واقعأ هیچی معلوم نیس... پارسال یکی از دوستانم که میانگین مشابه من داشت و مصاحبه نسبتأ خوبی هم داشته قبول نشد پزشکی مولکولی! البته اون فقط شیراز زده بود. حالا مجبوریم صبر کنیم...

sh.abd6864

New member
منم شدیییییدا مشغول کارهای مزخرف پایاننامه ام.هیچ ارتباطیم ندیدم تا حالا:smiliess (12): واقعا نمیدونم چرا دارم انقدر تلاش میکنم واسه دکتری! اونم رشته ایی که هیچ علاقه ندارم بهش! رشته ایی که آینده روشنی نداره! واقعا نمیدونم این همه استرس و گذاشتن این همه وقت و تلاش و گذشتن از همه خوشی هایی که باید تو این سن داشته باشم به قبول شدن در مقطع دکتری میارزه یا نه! واقعا نمیدونم اگه قبول شم خوشحال میشم یا ناراحت! فکر اینکه بازم باید سر بشینم و به حرفهایی که 6سال مداوم دارم میشنوم،گوش بدم....هییی خداااااااا..با همه این اوصاف اگه امسال قبول نشم سال دیگه بازم میخونم متاسفانه:1dco2x0p1lilzhfpg1t

آخرین ویرایش:
منم شدیییییدا مشغول کارهای مزخرف پایاننامه ام.هیچ ارتباطیم ندیدم تا حالا:smiliess (12): واقعا نمیدونم چرا دارم انقدر تلاش میکنم واسه دکتری! اونم رشته ایی که هیچ علاقه ندارم بهش! رشته ایی که آینده روشنی نداره! واقعا نمیدونم این همه استرس و گذاشتن این همه وقت و تلاش و گذشتن از همه خوشی هایی که باید تو این سن داشته باشم به قبول شدن در مقطع دکتری میارزه یا نه! واقعا نمیدونم اگه قبول شم خوشحال میشم یا ناراحت! فکر اینکه بازم باید سر بشینم و به حرفهایی که 6سال مداوم دارم میشنوم،گوش بدم....هییی خداااااااا..با همه این اوصاف اگه امسال قبول نشم سال دیگه بازم میخونم متاسفانه:1dco2x0p1lilzhfpg1t

شکلات بخورحالت خوب میشه:thumbsupsmileyanim:

بالا