آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

30s2mars

New member
:)
نه تو دانشگاه و بیمارستان سابقه کار دارم،
دیستریبوتر evga در ایران هستیم و از سال 95 رسما تمامی محصولاتش رو در ایران وارد میکنیم.

درود. اصلا ازون 95ات فهمیدم کارت درسته.
پیشنهاد میدم بیخیال دکتری شی همون بچسبی به بیزینس.

30s2mars

New member
هر وقت میرم سایت سنجشو چک میکنم این جمله اصلاح ظرفیت طب سنتی میخوره تو صورتم. :smiliess (5): :smiliess (5):
حالا حالاها قراره اینو ببینیم :smiliess (5):

negar62

New member
تازه بچه ها اون لینک انتخاب شهر روهم برداشتن!! یه تغییر کرد لااقل!!:wacsmiley:

Eagle_78

Member
سلام به بچه های آزمون دکترا
امسال به طور رسمی ضرفیت پذیرش phd تو هر رشته اعلام نشده ؟
من تو سایت sanjeshp ندیدم

sadra.s

New member
20 دی ............ 4بهمن
خدایا این فاصله ها همیشه پدرمونو درآورد...

nono

New member
من که از بس بی قرار شدم دایم پای سیستمم و به تمام سایتهای مرتبط سر می کشم. راستی من به سایت سنجش پزشکی ایمیل دادم:smiliess (14): و پرسیدم که نتایج کی میاد اونم اگه جواب بده:New (6):

ع ل ی رضا

New member
بروبچ کسی با رنگ eva green تا حالا کار کرده؟؟؟ یا اینکه اصن اسمشو شنیدید؟؟...چند تا سوال عملی راجع بهش دارم

mehsad

New member
من که از بس بی قرار شدم دایم پای سیستمم و به تمام سایتهای مرتبط سر می کشم. راستی من به سایت سنجش پزشکی ایمیل دادم و پرسیدم که نتایج کی میاد اونم اگه جواب بده:New (6):

پیام دادم. بی فایده س. جوابم نمیدن!:smiliess (7):
تعداد شرکت کننده ارشد هر رشته هر سال مشخصه.. چرا دکترا رو اعلام نمیکنن؟؟:New (6):
یعمی هیچ کدوم نمیدونید تو رشته تون چند نفر شرکت کردن؟ :sad:

Leyli002

New member
سلام به دکتتتتترین گرامی.انقده حرص نخورین بابا.بالاخره نتایج میادش...الانم برین یه کاری بکنین که بهتون خوش بگذره.به قول معروف این نیز بگذرد...

ع ل ی رضا

New member
من pcr کار کردم ولی با سایبرگرین. فکر کنم eva green هم مثه اون باشه. برا pcr میخواید؟

آره واسه pcr هم میشه...اما دنبال یه ویژگی خاصش میگردم که توی اینترنت ننوشته...در مورد یه تکنیک خاص...

- - - Updated - - -

سلام تا جایی که من یادمه اوا گرین بازیگره:motat:

آره بازیگرم هست !

- - - Updated - - -

سلام تا جایی که من یادمه اوا گرین بازیگره:motat:

آره بازیگرم هست !

بالا