آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

s.y89

New member
سلام.کسی میدونه تعداد شرکت کننده های پارسال رشته نانو چند نفر بوده؟؟!!
یه سوال دیگه: معدل کارشناسی تاثیر داره تو رتبه نهایی؟

razyehnazary

New member
سلام.کسی میدونه تعداد شرکت کننده های پارسال رشته نانو چند نفر بوده؟؟!!
یه سوال دیگه: معدل کارشناسی تاثیر داره تو رتبه نهایی؟

اگه جزء ۳نفر اول باشی اره. میتونی درخواست استعداد درخشان بدی. نفر اول بدون ازمون و نفرات ۲و۳با ازمون

s.y89

New member
اگه جزء ۳نفر اول باشی اره. میتونی درخواست استعداد درخشان بدی. نفر اول بدون ازمون و نفرات ۲و۳با ازمون

نه.منظورم برای همه است.مثل وزارت علوم که 20 درصد معدل کارشناسی تو رتبه نهایی تاثیر داره!!

infomdmir

New member
در مورد تعداد کل شرکت کننده اطلاعی ندارم ولی پارسال تو کنکور معدل کارشناسی تاثیری نداشت.

infomdmir

New member
من هفته گذشته بخش قلب از فیزیو و بخش ساختمان لیپیدهااز بیوشیمی رو تموم کردم و این هفته توی برنامه ام بخش همانندسازی از زیست مولکولی رو دارم

A-H88

New member
سلام :ad54ad:
من پروتئین بیوشیمی_بخش قلب فیزیو_عملکرد پروتئین از زیست رو خوندم

s.y89

New member
من این هفته فقط بخش خون فیزیو رو تموم کردم با چندتا متن زبان کار کردم:smiliess (7):

infomdmir

New member
تمرکز در یادگیری و به خاطر سپردن مطالب خیلی مهمه که ما رو مجبور می کنه روشی رو برای مطالعه انتخاب کنیم که حجم زیادی مطالب فرار رو به خاطر بسپریم پس در انتخاب روش دقت لازم رو حتما داشته باشیم

skafild

New member
با سلام
بنده را هم از امروز توی جمع خودتون بدونید. من داروسازی را بیخیال شدم از امروز برا نانو میخونم.
دوستان کسی برا زیست( دست نوشته) ج ز نداره؟

آخرین ویرایش:

Ramina

New member
با سلام
بنده را هم از امروز توی جمع خودتون بدونید. من داروسازی را بیخیال شدم از امروز برا نانو میخونم.
دوستان کسی برا زیست( دست نوشته) ج ز نداره؟

سلام
نه اينجا همه كتاب مي خونن كسي از استفاده نميكنه
شما چرا داروسازي رو به قول خودتون بيخيال شدين ؟

infomdmir

New member
من هفته گذشته همانندسازی رو از زیست مولکولی تموم کردم ولی از وقتهایی که تلف کردم ناراضیم ببینم می تونم این هفته جبران کنم.

skafild

New member
سلام
نه اينجا همه كتاب مي خونن كسي از استفاده نميكنه
شما چرا داروسازي رو به قول خودتون بيخيال شدين ؟

راستش بنده قصد داشتم که برای دارو سازی بخونم یعنی کنکور دوباره بدم و برای دانشگاه بین الملل برنامه داشتم و با خودم فکر کردم که نمی تونم 6 سال با بچه های کم سن وسال توی بک باشم و حوصله زیادی برای توی نشستن ندارم.

mozhdeee

New member
خدا قوت به همه ی دوستانی که منظم و بابرنامه دارن جلو میرن:a2d3:
فقط خسته نشین و همینطور مصمم پیش برید چون چن نفر هستن که خیلی خوب میخونن و یه نفرشونو مطمئنم که رتبش تک رقمی میشه خودش مولف کتابه. برای همه تون آرزوی موفقیت دارم...:riz304:

tkia

New member
چرا اینجا کسی نمیاد گزارش بده؟؟؟؟؟؟؟؟ جناب infoمثل اینکه گرداننده اصلی ان تاپیک خودتون هستید!!یادش بخیر پارسال اینجا بچه ها بیشتر فعال بودن!!!!!!!!1

infomdmir

New member
راستش رو بخواید من رفته بودم تهران یک سر بزنم و بیام حالا یک هفته غایب بودم همه صداشون در اومده . از همه دوستان می خوام این تاپیک رو به دوستانشون معرفی کنند تا با همکاری هم این پیج بتونه کمک ساز باشه

s.y89

New member
دوستان عزیز خواهشا استرس وارد نکنید که من اینو میشناسم اونو میشناسم که خوب می خونه و تک رقمی میاره...!!!!والله اینجور که معلومه کسانی که خارج از این پیجن همه تک رقمی میارن و ما اینجا ول معطلیم!!!!!
والله............!!!!!!!!!!!!!!

tkia

New member
دوستان در چه حالید؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوب پیش میرید؟؟چرا کسی ایتجا نظر نمیده؟؟؟

بالا