آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

yas mid

New member
سلام

منم با آخر هفته ها موافقم

دوست گرامی martin شما هر وقت که تونستید حضورتون میتونه باعث خوشحالی باشه .... هر چه همراه بیشتر ما دل شاد تر

A-H88

New member
من فکر میکنم اگه جمعه شب ها گزارش بدیم بهتره :dadad4:
چون اگه مبحث عقب افتاده ای تو طول هفته داشته باشیم جمعه کاملش میکنیمو شب گزارش هفته رو میدیم.موافقین دوستان؟

tkia

New member
دوستان شما برای سلولی مولکولی چه کتابی میخونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

A-H88

New member
گزارش هفته ی قبل من:
بیوشیمی:تعادل اسید و باز-کربوهیدرات
زیست:مولکول ها و سلول ها
شیمی:ساختار اتم
فیزیولوژی:سلول-عضله

tkia

New member
لطفا راهنماییم کنید :کتاب زیست سلولی مولکولی خانه زیست شناسی چند جلدیه؟؟؟؟؟ نویسندش کیه؟؟و اینکه چند صفحه هست؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: crazy

infomdmir

New member
من این هفته تا به امروز ساختمان اسیدهای نوکلوییک رو از زیست تموم کردم و میرم سراغ بخش شیرین قلب از فیزیو،و در کل بخش غشا از زیست ،پروتیین از بیوشیمی ،سلول از فیزیو و اسید ها و بازها از بیوشیمی رو تموم کردم .

A-H88

New member
لطفا راهنماییم کنید :کتاب زیست سلولی مولکولی خانه زیست شناسی چند جلدیه؟؟؟؟؟ نویسندش کیه؟؟و اینکه چند صفحه هست؟؟؟؟؟

سه جلده.لودیش گروه ترجمه ست.زیر نظر دکتر مهدوی-جلد اولش 430 صفحه ست.اون دو جلد دیگه هم تقریبآ همین مقداره

A-H88

New member
من این هفته تا به امروز ساختمان اسیدهای نوکلوییک رو از زیست تموم کردم و میرم سراغ بخش شیرین قلب از فیزیو،و در کل بخش غشا از زیست ،پروتیین از بیوشیمی ،سلول از فیزیو و اسید ها و بازها از بیوشیمی رو تموم کردم .
چه جالب منم تقریبآ برنامه ی این هفته ام شبیه شماست.
شما زیست رو از چه کتابی میخونین؟:smiliess (4):

daaa

New member
سلام دوستان من ترم 5 رادیولوژی هستم میخواستم ببینم باید از کی شروع به خوندن برای نانو کنم.بعد به نظرتون من اگه از اول شروع به خوندن کنم برای کنکور که پزشکی در بیام خوب هست یا نه.میخواستم نظرتون رو درباره این بدونم که من یه چندصد میلیون سرمایه دارم اگه یه مطب رادیولوژی بزنم به نظرتون خوبه یا ادامه تحصیل بدم؟ ممنون

A-H88

New member
سلام هم گروهی های عزیز:ad54ad:
چرا نیستین پس؟؟؟؟؟؟؟:sadsmiley:
گزارش هفته ی پیش من:
بخش ساختارهای شیمیایی زیست.پروتئین بیوشیمی.اما متاسفانه تمام نشده.از فیزیو هم بخش قلب

infomdmir

New member
من هستم و تقریبا هر روز به پیج سر میزنم ولی بچه های دیگه مثل اینکه علاقه ای به تداوم پیج ندارند!!!

infomdmir

New member
ببین خانم یا اقای دآ من می تونم سوال اولت رو جواب بدم و سوال دومت مربوط به خودت میشه و تصمیمی که می گیری، برای خوندن ارشد نانو اگه صفر کیلومتر باشی باید حداقل 9ماه وقت بزاری و اگه با مطالب اشنایی داشته باشی حداقل بین 5تا 9ماه!حالا تصمیم با خودته دوست عزیز.

s.y89

New member
وااای پس 5تا رقیب سرسخت داریم!!!!:shocked:
===========
منم با گزارش جمعه شب ها موافقم!:a2d3:

infomdmir

New member
من این هفته بخش قلب رو خوندم و فکر کنم هفته بعد هم برنامه ام همین باشه

s.y89

New member
من بخش هماتولوژی از فیزیو رو خوندم و هنوز ادامه داره....زبان چند درس از 504 خوندم...
---------------------
بچه ها کسی راجب کتاب زیست کرامتی پور چیزی شنیده؟؟؟
یه سوال دیگه کتاب خان چمنی که گرفتم مال سال88 هستش به نظرتون عوض شده؟؟؟

infomdmir

New member
خان چمنی عوض نشده و همونه واما در مورد زیست شناسی که گفتی من اولین باره میشنوم

بالا