آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

s.y89

New member
بچه ها برای تست بیوشیمی کسی اطلاع داره پاسالار بهتره یا محمدنژاد؟؟؟

yas mid

New member
بچه ها دکتر حائری هم خلاصه فیزیو داره؟!

سلام

اون درسنامه جامع که گفتم زیر نظر دکتر حائری بود

خلاصه فیزیولوژی گایتونی هم که دارم دوباره زیر نظر دکتر حائری و با ترجمه دکتر حوری سپهری

yas mid

New member
یعنی چی مرور نمیکنی ؟؟!!!!! بگو نخونی سنگینتری دیگه:smiliess (3):
هر چی بخونی بدون مرور بی فایده است حتی اگه 200 تا کتاب بخونی. یه منبع خوب واسه هر درس پیدا کن همونو بخونو مرور کن بهتر از اینه که 20 تا کتاب بدون مرور بخونی .

حرفتونو قبول دارم اما متاسفانه از بس کُند میخونم هیچ وقت به مرور نمی رسم:dadad4:

yas mid

New member
بچه ها برای تست بیوشیمی کسی اطلاع داره پاسالار بهتره یا محمدنژاد؟؟؟

من تعریف هر دو رو شنیدم ....یکسری هم به نظر میاد محمدنژاد رو بهتر میدونن

من میخواستم محمد نژاد بخرم اما وقتی دیدم حجیمه ترسیدم:thumbsdownsmileyani آخه اونموقع همش حس میکردم هر چی بخونم متوجه نمیشم....قیمتش هم حدود 40 بود

من کتاب خلاصه بیوشیمی پاسالار(فکر کنم حدودا 6000 تومن بود) رو گرفتم و البته راضی بودم اون هم چون ساده و روان توضیح داده بود ولی چون تست هم میخواستم کتاب تست دوباره از پروین پاسالار(23000) گرفتم که جواباش هم تشریحی بود و یه خلاصه کم هم از درس قبل از سوالات داشت

اما محمد نژاد مطالبش همه با هم بود و جامع بود

اینکه کدوم بهتره نمیدونم فقط دیدم که از هر دو راضی بودن:smilies:

s.y89

New member
من تعریف هر دو رو شنیدم ....یکسری هم به نظر میاد محمدنژاد رو بهتر میدونن

من میخواستم محمد نژاد بخرم اما وقتی دیدم حجیمه ترسیدم:thumbsdownsmileyani آخه اونموقع همش حس میکردم هر چی بخونم متوجه نمیشم....قیمتش هم حدود 40 بود

من کتاب خلاصه بیوشیمی پاسالار(فکر کنم حدودا 6000 تومن بود) رو گرفتم و البته راضی بودم اون هم چون ساده و روان توضیح داده بود ولی چون تست هم میخواستم کتاب تست دوباره از پروین پاسالار(23000) گرفتم که جواباش هم تشریحی بود و یه خلاصه کم هم از درس قبل از سوالات داشت

اما محمد نژاد مطالبش همه با هم بود و جامع بود

اینکه کدوم بهتره نمیدونم فقط دیدم که از هر دو راضی بودن:smilies:

اینکه میگید محمدنژاد جامع بود یعنی کتابش هم توضیح درس داشت هم تست؟فقط به عنوان کتاب تست نبود؟

nano

New member
دوستان یه منبع خلاصه فیزیو معرفی کنید دیگه گناه دارم بخدا

infomdmir

New member
به نظر من فیزیو رو باید حتما با کتابهای تست معتبر مثل درسنامه فیزیو و خوند و نکات تستی رو فهمید

s.y89

New member
یکی منو روشن کنه لطفا!!!! دکتر حائری خلاصه فیزیو جداگانه دارن یا همون حوری سپهریه که زیر نظر دکتر حائری نوشته؟؟!!!

ELHAM A.F

New member
حرفتونو قبول دارم اما متاسفانه از بس کُند میخونم هیچ وقت به مرور نمی رسم:dadad4:
پس حجم مطالبتو کم کن تابه مرور برسی . بدون مرور فایده نداره یاس مید جان . دو تا درسو با مرور بخونی بهتر جواب میگیری تا همه رو بدون مرور

ELHAM A.F

New member
یکی منو روشن کنه لطفا!!!! دکتر حائری خلاصه فیزیو جداگانه دارن یا همون حوری سپهریه که زیر نظر دکتر حائری نوشته؟؟!!!
والا اونی که من داشتم حوری سپهری بود زیر نظر حائری . دیگه نمیدونم خودش جداگانه هم داره یا نه

s.y89

New member
بچه ها این کتابهای شیمی رو من شنیدم خوبه واسه کنکور ارشد وزارت بهداشت:
شیمی آلی ، تالیف:علیرضا نادری سهی ،انتشارات : کتابخانه فرهنگ ( در این کتاب نکات مهم شیمی آلی به همراه تست های شیمی آلی کارشناسی ارشد رشته های مختلف وزارت بهداشت و Phd وزارت بهداشت به صورت فصل به فصل همراه با پاسخ تشریحی جمع آوری شده است.)
شیمی عمومی برای کنکور تالیف : دکتر مسعود صالحی پور -دکتر جواد زوار رضا -ناصر نژادی انتشارات : خسروی با همکاری نشر دیباج

کسی اطلاعی داره؟؟؟

s.y89

New member
وااای من خیلیییی گیج شدم که واسه زیست چی بخونم؟؟؟؟
مریم خالصی یا دکتر نقوی؟؟؟؟
خانم علوم_آز هم که رتبه2 آوردن زیست رو از دکتر نقوی خوندن!!!
کدوم بهتره آیا؟؟؟؟

بچه ها یه سوال دیگه؟اکثر کتابهایی که معرفی شدن بالای 400 صفحه است،اکثر بچه هایی هم که قبول شدن میگن سه چهار ماه خوندن!بعد اونوقت چطور میشه حجم بالای مطالب رو تو 3/4 ماه خوند؟؟؟؟؟

infomdmir

New member
وااای من خیلیییی گیج شدم که واسه زیست چی بخونم؟؟؟؟
مریم خالصی یا دکتر نقوی؟؟؟؟
خانم علوم_آز هم که رتبه2 آوردن زیست رو از دکتر نقوی خوندن!!!
کدوم بهتره آیا؟؟؟؟

بچه ها یه سوال دیگه؟اکثر کتابهایی که معرفی شدن بالای 400 صفحه است،اکثر بچه هایی هم که قبول شدن میگن سه چهار ماه خوندن!بعد اونوقت چطور میشه حجم بالای مطالب رو تو 3/4 ماه خوند؟؟؟؟؟

اکثر بچه ها سال دومشون بود و با موضوعات آشنایی داشتند والا برای بار اول نمیشه خوند و غیر ممکنه.

s.y89

New member
اکثر بچه ها سال دومشون بود و با موضوعات آشنایی داشتند والا برای بار اول نمیشه خوند و غیر ممکنه.

نه اتفاقا من خیلیشونو سراغ دارم که بار اولشون بوده!!!
من احساس می کنم همه جای این کتابها رو نمی خونن.در واقع اهم فی الاهم می کنن ....همه جای کتاب مهم نیست گمونم!!

infomdmir

New member
گایتون اصلی بلی دو جلده ولی خلاصه یک جلده و همه هم همونو توصیه می کنند

infomdmir

New member
نه اتفاقا من خیلیشونو سراغ دارم که بار اولشون بوده!!!
من احساس می کنم همه جای این کتابها رو نمی خونن.در واقع اهم فی الاهم می کنن ....همه جای کتاب مهم نیست گمونم!!

دوست عزیزم من تجربه خودم رو گفتم البته بلی کسانی که تو ی دانشگاه این واحد های درسی رو پاس کردند ممکنه بتونند برای بار اول رفرنسها رو بخونند و مشکلی نداشته باشند ولی برای کسانی که از رشته های غیر مرتبط هستند تلاش مضاعف غیر قابل اجتنابه.

بالا