آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

nano

New member
به نظرم در عین خوندن اونجاهایی که میدونید یادتون میره رو یه جا بنویسید که دم دست باشه و همیشه بتونید مرور کنید اینجوری جاهایی از کتاب که تو ذهن نمیمونه رو میشه تثبیت کرد.

s.y89

New member
آخه برای فیزیولوژی خلاصه گایتون خیلی زیاده.اونطور که من فهمیدم خلاصه اش 500 صفحه است درسته؟؟

ELHAM A.F

New member
برای فیزیولوژی من کتاب خلاصه گایتون رو خوندم و درسنامه جامع فیزیولوژی از کامران قاسمی و علی راستگار فرج زاده

از درسنامه خیلی راضی بودم ..... واقعا خوب بود .... من بعضی فصل های فیزیولوژی رو اصلا از گایتون نخوندم فقط از این درسنامه خوندم و حتی بهتر جواب گرفتم( قسمت پاسخ تشریحیاش رو).....البته شاید مشکل از نوع خوندن من بود چون این کتاب سوالاش دسته بندی شده ست و کار آدم رو راحت میکنه

من بزرگترین اشتباهم همیشه اینه که برای آزمون ها(چه دانشگاه و چه کنکور) مرور نمیکنم و همین هم باعث نتیجه بد کنکورم شد
یعنی چی مرور نمیکنی ؟؟!!!!! بگو نخونی سنگینتری دیگه:smiliess (3):
هر چی بخونی بدون مرور بی فایده است حتی اگه 200 تا کتاب بخونی. یه منبع خوب واسه هر درس پیدا کن همونو بخونو مرور کن بهتر از اینه که 20 تا کتاب بدون مرور بخونی .

ELHAM A.F

New member
آخه برای فیزیولوژی خلاصه گایتون خیلی زیاده.اونطور که من فهمیدم خلاصه اش 500 صفحه است درسته؟؟
من یه کتاب خوندم 300 صفحه بود . در رو نداره باید بخونی !! تازه گاهی وقتا باید بعضی مبحثا رو هم از یه کتاب دیگه بخونی

s.y89

New member
این کتاب زیستی که میگین از دخ گرفتین اینه؟
مفاهیم کلیدی زیست شناسی مولکولی
پدیدآورنده: سیداکبر اکبری، حمید نقوی، زهرا طهماسبی فرد، مهرداد هاشمی (زیرنظر)، میترا کریمی مزرعه شاه
ناشر: گروه تالیفی
قیمتش چنده که میگین گرونه؟؟!!

s.y89

New member
دوستان برای بیوشیمی کتاب شهبازی ملک نیا خیلی خوبه، یه جورایی ب زیستتونم کمک میکنه. من ی کتاب زیست از موسس د خ گرفتم اونم خیلی خوب بود ولی حیف ک نرسیدم کامل کامل بخونمش البته یکم گرونه

این کتاب زیستی که میگین از دخ گرفتین اینه؟
مفاهیم کلیدی زیست شناسی مولکولی
پدیدآورنده: سیداکبر اکبری، حمید نقوی، زهرا طهماسبی فرد، مهرداد هاشمی (زیرنظر)، میترا کریمی مزرعه شاه
ناشر: گروه تالیفی
قیمتش چنده که میگین گرونه؟؟!!

mozhdeee

New member
کتابی که یاس مید واسه فیزیولوژی معرفی کرده کتاب خوب ومفیدیه اگه کسی کامل بخونه و مسلط بشه و در کنارش تست بزنه جواب میده
توصیه من اینه که به جز شیمی تو بقیه درسا رو یه مطلب زیاد وقت نذارید کنکور تشریحی نیست تستیه !! اشتباه منو تکرار نکنید
واسه شیمی آلی باید خوب پیدا کنید و بخونید کتاب مفید نیست

s.y89

New member
بچه ها کسی راجب زیست دکتر نقوی اطلاعی داره؟من از چندنفر شنیدم که خوبه؟!!

s.y89

New member
سلام به همه بچه ها
من سال گذشته از تجربیات آقای مهدی سلیمانی دانشجوی نانو تبریز استفاده کردم برای 2تا درس فیزیو لوزی وبیو فیزیک که فک میکنم اگه کامل خونده بودم مسلما نتیجه بهتر میشد والبته من تمام مطالب رو حفظ کردم والان هیچی یادم نیست!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی درکل کتابای خوبی بودن فیزیولوژی کتاب دکتر قاسمی تست جامع وکتاب بیوفیزیک که بازم ازشون تشکر میکنم وامیدوارم در تمام مراحل زندگیشون موفق باشن

درسنامه جامع فیزیولوژی که میگید از دکتر قاسمی،اسم کوچیک دکتر رو میشه بگید؟مث اینکه دوتا دکتر قاسمی داریم!!!

nano

New member
بچه ها یه خلاصه گایتون خوب معرفی کنید منتظرم. زیاد خلاصه نباشه.

infomdmir

New member
برای فیزیولوژی حواستون باشه که بعضی خلاصه های موجود در بازار زیادی خلاصه هستند پس دقت کنید که گرفتار همچین خلاصه هایی نشید.

زهرا2

New member
سلام
کتاب مجموعه سوالات 4گزینه ای فیزیولوزی انتشارات کتابخانه فرهنگ مولف دکتر اصغر قاسمی دکتر مسلم محمدی ودکتر محمد عبدالحسینی جلد کتاب مشکی میباشد باجواب تشریحی درسنامه نیست اما به نظر من کتاب فوق العاده ای هست وشاید بهتر از درسنامه
کتاب بیوفیزیک

زهرا2

New member
درسنامه جامع فیزیولوژی که میگید از دکتر قاسمی،اسم کوچیک دکتر رو میشه بگید؟مث اینکه دوتا دکتر قاسمی داریم!!!

سلام
کتاب مجموعه سوالات 4گزینه ای فیزیولوزی انتشارات کتابخانه فرهنگ مولف دکتر اصغر قاسمی دکتر مسلم محمدی ودکتر محمد عبدالحسینی جلد کتاب مشکی میباشد باجواب تشریحی درسنامه نیست اما به نظر من کتاب فوق العاده ای هست وشاید بهتر از درسنامه
کتاب بیوفیزیک

زهرا2

New member
نمدونم چرا نمیخوره همون کتاب تست باجواب گزینه ای آذریان

آخرین ویرایش:
بالا