آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

infomdmir

New member
بیشتر بچه هایی که پارسال تو پیج نانو فعالیت داشتند قبول شدند خدا کنه امسال هم همینجوری بشه.

infomdmir

New member
امروز بچه های پیج نانو همگی غایبن؟؟!!! از فردا حضور غیاب میکنم سه جلسه بیشتر بشه حذف میشید گفته باشم

f.khabir

New member
گروه خلوته؟!!!!!!
عجیبه:smiliess (9):

- - - Updated - - -

گروه خلوته؟!!!!!!
عجیبه:smiliess (9):

khorsand

New member
بچه ها بنظرتون دیگه جوابای بیوشیمی و بیوفیزیک رو میذارن رو سایت خــلیلی؟؟اگه میخواستن بذارن تا حالا نذاشته بودن یعنی؟؟؟

infomdmir

New member
دیگه بزارن یا نزارن زیاد مهم نیست چون پاسخنامه اولیه دهم فکر کنم بیاد

f.khabir

New member
آره دیگه خیلی طولش دادن
دوستان یه سوال دارم، شما اطلاعاتتون خیلی بیشتر از منه به نظرتون با این درصدا وضعیت من چطوریاست؟
زبان 60
زیست 42
بیوفیزیک 6
شیمی 28
نانو 25
فیزیو و بیو رو حتی نمیتونم حدس هم بزنم.

- - - Updated - - -

آره دیگه خیلی طولش دادن
دوستان یه سوال دارم، شما اطلاعاتتون خیلی بیشتر از منه به نظرتون با این درصدا وضعیت من چطوریاست؟
زبان 60
زیست 42
بیوفیزیک 6
شیمی 28
نانو 25

infomdmir

New member
واقعا توی رشته نانو هیچکس تا رتبه دستش نیاد نمیتونه چیزی پیش بینی کنه ولی تا اینجا بگم که تک تک درصدها توی همه درسها خیلی خیلی مهمن

khorsand

New member
آره دیگه خیلی طولش دادن
زبان 60
زیست 42
بیوفیزیک 6
شیمی 28
نانو 25

- - - Updated - - -

آره دیگه خیلی طولش دادن
زبان 60
زیست 42
بیوفیزیک 6
شیمی 28
نانو 25

شما هم نمره کلتونو حساب کنین پارسال تا 150 قبول شدن امسال انگار همه میکفتن بهتر بوده بنابراین نمره ها بالاتره ولی علی الحساب شما همون 150رو آورده باشین میتونین احتمال قبولی بدین ولی فقط احتمال چون همچی بستگی به بقیه داره

ali yari

New member
زیست 75
نانو 15
بیوفیزیک 5
بیو شیمی 60
فیزیولوژی 50
شیمی 25
زبان 50
از آخر چندم میشم؟

- - - Updated - - -

زیست 75
نانو 15
بیوفیزیک 5
بیو شیمی 60
فیزیولوژی 50
شیمی 25
زبان 50
از آخر چندم میشم؟

ali yari

New member
من 2و3 ماه قبل عید خوندمو بعد عید دیگه یک صفحه هم نخوندم فک میکردم خیلی سخته وای اگهشیمی الی و کتاب نانو و بیو رو حتی ی کوچولو میخوندم خیلی درسدام بیشتر می شد،حیف شد

khorsand

New member
بچه ها برای همه درسا جز زبان همون همه درستا ضربدر سه منهای غلطا رو استفاده کنید بعد زبان رو هم درستا هم غلطاتونو نصف کنید استفاده کنید نمره اتون بدست میاد
امیدوارم اون جایی ک من اینو ازش خوندم اشتباه نکرده باشه

احترام

New member
من فقط 3 فصل از چکیده فیزیولوژی گایتون حائری خوندم و خوشبختانه تونستم 60 بزنم. ..بنظر من فقط بشین تستای سال قبل بخون

226

New member
دوستان نانویی عزیز خدا قوت به همتون
ی سوال از خدمتتون . سوالای درس مقدمه ای بر نانو چجور بود ؟ میشد با خوندن اون کتاب راحت سوالا رو جواب داد
ودیگه اینکه واسه درس فیزیولوژی شماها خلاصه گایتون خوندید یا کل کتاب رو ؟. ممنون:smilies-azardl (181

khorsand

New member
دوستان نانویی عزیز خدا قوت به همتون
ی سوال از خدمتتون . سوالای درس مقدمه ای بر نانو چجور بود ؟ میشد با خوندن اون کتاب راحت سوالا رو جواب داد
ودیگه اینکه واسه درس فیزیولوژی شماها خلاصه گایتون خوندید یا کل کتاب رو ؟. ممنون:smilies-azardl (181

نانو رو کامل با کتاب میشد جواب داد
فیزیو ضریب یک داره بنابراین چیزی ک میخواین بخونین هرچقد خلاصه تر باشه بنفعتونه

بالا