آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

nrk

New member
اگه منظورت سوال 100 هست گزینه ج تیروکسین هورمون های تیروئیدی بیشترین ذخیررو دارن
مرسی بابت پاسخت...نمیدونم کجا این تست رو دیده بودم که سر جلسه مطمین بودم دیدمش و جوابش کورتیزوله...ممکنه اشتباه یادم مونده باشه..باید دید کلید چی میگه!

khorsand

New member
راستش دقیق نمیشه حساب کنم چون همه کلیدا نیومده ولی حدودی و با احتساب زبان و اونایی که شک دارمم غلط بگیرم میشه 190 تاامیدوارم به خدا که بیارم!

انشاالله که میاری 190 خیلی خوبه خداکنه منم بیارم فک کنم رتبه دو پارسال نمره اش دویست و سی و خرده ای بود

khorsand

New member
مطمغن نیستم اونایی که زدم 91 ج 92 د 93 الف 96 الف 100 هم ج
97 هم ب یا د 100% بین این دوتاست بقیرم نزدم

دستتون درد نکنه من کلا سه تا سوال فیزیو زدم که جوابام مث شماس انشالله که درسته و 30 درصد رو زدم

tiamooo

New member
مرسی بابت پاسخت...نمیدونم کجا این تست رو دیده بودم که سر جلسه مطمین بودم دیدمش و جوابش کورتیزوله...ممکنه اشتباه یادم مونده باشه..باید دید کلید چی میگه!

خب کورتیزول هم ذخیره ای هست تو غدد فوق کلیه ولی روی سوال گفته بیشترین خیلی جاها خوندم غدد تیروئیدی بیشتر ذخیره میشن حتی تا سه ماه کمبودش حس نمیشه اگه اختلالی تو تولیدش باشه باز به قول تو منتظر پاسخنامه میمونیم

khorsand

New member
بچه ها اگه کس دیگه ای اطلاع دقیقی راجع به نحوه محاسبه نمره کل داشت بگه لطفا

ارشد 94

New member
سلام به تمام علوم آزمایشگاهیاعزیز
خسته امتحان ارشد نباشید
بچه ها چرا به این همه ناحقی که امسال به ما روا داشتن,کسی اعتراض نمیکنه
مگه نه اینکه دو سال پیش هم این قاون بود و با اعتراض بچه ها برداشتنش. بچه ها تو رو خدا همت کنید اینهمه زحمت کشیدید واسه ارشد حیف نیست حقتون رو ضایع کنن بچه های علوم آزمایشگاهی کجاییین آخه حق گرفتنیه پس خواهشا همت کنید
لطفا همه رو متحد کنید تا چند روز آینده یه اقدامی بکنیم وگرنه تا بوده نبوده کسی به فکر ما علوم آزمایشگاهیا نبوده و نیست پس لطفا با ما همراه شوید...

infomdmir

New member
با این پاسخنامه نانو ، من امیدم به قبولی خیلی اومد پایین!
کل درصدهای تقریبی من اینجوری شد :
بیوشیمی 60 نانو 30 شیمی 12 زیست 60 بیوفیزیک 45 زبان 45 فیزیو هم علی الحساب 40

آخرین ویرایش:

infomdmir

New member
نامردها چرا هر وقت من میام شما همتون با هم غیب میشید؟؟؟!!!!!!!!

nrk

New member
با این پاسخنامه نانو ، من امیدم به قبولی خیلی اومد پایین!
کل درصدهای تقریبی من اینجوری شد :
بیوشیمی 60 نانو 30 شیمی 12 زیست 60 بیوفیزیک 45 زبان 45 فیزیو هم علی الحساب 40

سلام...هستم
درصداتون خوبه ...امیدوار باشید..
خیلی نگران نانو نباشین به نظر من..
خیلیا کتابشم گیر نیاوردن!!!!!

- - - Updated - - -

راستی منظور ارشد 94 رو نگرفتم؟؟؟

khorsand

New member
آره خیلیا سر جلسه ما هم میگفتن کتاب خیلیییییی دیر رسیده بدستشون

f.khabir

New member
من علوم آزمایشگاهیم.
آره من اصلا نتونستم تابو پیدا کنم وبخاطر مشکلاتی که برام پیش اومد متاسفانه از اسفند به اینور اصلا اصلا نتونستم حتی یه کلمه درس بخونم.
درواقع میشه گفت همینجوری شرکت کردم.
درصدام هم زیست 40-50، زبان 60، شیمی 27.5، نانو (بدون کتاب) 25.5، بقیه رو نمیدونم.

- - - Updated - - -

من علوم آزمایشگاهیم.
آره من اصلا نتونستم تابو پیدا کنم وبخاطر مشکلاتی که برام پیش اومد متاسفانه از اسفند به اینور اصلا اصلا نتونستم حتی یه کلمه درس بخونم.
درواقع میشه گفت همینجوری شرکت کردم.
درصدام هم زیست 40-50، زبان 60، شیمی 27.5، نانو (بدون کتاب) 25.5، بقیه رو نمیدونم.

f.khabir

New member
منظورتون چیه؟
ببه چی اعتراض کنیم؟
اصلا به کجا اعتراض کنیم؛ کی حرف مارو میخونه نه نظامی نه صنفی چیزی
حالا شما به کدوم مشکلمون میخواین اعتراض کنین؟

s.hsh

New member
دوستان به کلیدهای اعتماد نکنید بابا نانو خیلی ایراد داره کلیدش حتی تابلوترین سوالاتم برعکس جواب داده. فقط منتظر کلید وزارت باشید

آخرین ویرایش:

f.khabir

New member
من که درصدام داغونه.اگه اینام عوض بشه فکرنکنم تغییر زیادی داشته باشه/

بالا