sokot
پسندها
4

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• من قبلن تدریس میکردم ،اگر دوستان کمکی میخواستند من تا انجایی که میتونستم راهنمایی میدادم . جنابعالی نیز اگر کمکی بخواهید من در خدمتم اگر بتونم کمکی کنم خوشحال میشوم. من یکسری جزواتی رو دارمکه کاملشون کردم و الان به صورت جزوه به دوستان با قیمت پایین نسبت به خیلی جاها میفروشم. (جزوات میکروب و ویروس هستند ) من در خدمتم
    هريك از ما در همه ي روابطمان، تصويري را در مورد ديگري در ذهن مي سازيم ،همانگونه كه طرف مقابل نيز تصويري از ما در ذهن دارد. در نتيجه، "دو تصوير" با يكديگر در ارتباطند، نه دو موجود بشري. کریشنامورتی
    طبیعت سراسر هنر است، امّا سرّ آن بر تو مکشوف نیست.... اتفاق و تصادف، همه طرح و هدایت است که از دیده ها پنهان است.... و ناموزونی ها، تمام هم آهنگی هاست که هنوز شناخته نشده است.... و شر و بدی های جزیی در نظام کلْ همه خیر محض است..... و علیرغم این عقل خطاکار.... یک حقیقت چون آفتاب روشن است..... و این است که هر چه هست، همه در جای خود نیکوست.
    همچون یک بذر زاده شده و به دنیا آمده ای می توانی همان بذر بمانی و بمیری ، اما می توانی گل باشی و بشکفی، می توانی ،درخت باشی و ببالی...
    سلام نرگسی
    ممنون از درخواست دوستیت
    خیلی ماهی:28:
    مرا بسپار در یادت به وقت بارش باران
    که من تنهای تنهایم
    نگاهت گر به ان بالاست و درحال دعا هستی
    خدا آنجاست
    خدا زیباست
    دعایم کن....التماس دعا بچه ها.با آرزوی موفقیت برای همه دوستای گل:riz304:
    آب باش آرام وروان.همگام زمان باش از قطره جوی از جوی رود و از رود اقیانوس شو
    در گرمای جنبش زندگی بارها تبخیر شو و از اول آغاز کن
    زمانی سیل شو و تخریب کن ودر هم بکوب
    زمانی آرام بگیر سیراب کن
    زندگی ها ببخش و گاهی زندگی را با خاک یکسان کن
    آزاد باش....این ها همه در همین کلمه خلاصه می شود(آب)اولین کلمه ای که آموختیم.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا