آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

khorsand

New member
یعنی خوده لنینجر را بشینم بخونم؟؟؟؟[emoji26]
هیچ پیش زمینه ای ندارم از قبل ازش.
شما این درسنامه ای که گفتم را دیدین؟

بنظر من لنینجر نخون
کار اشتباهیه
اشکالات و عجیب بودنا تو دور اول واسه کسی که هیچ وقت نخونده کاملا طبیعیه
اتفاقا بنظر من واسه کسی که هیچی نمیدونه از مباحث بهتره با یه کتاب ساده تر پیش بره تا رفرنس که کللللی جزئیات داره و قطعا شما هم هنوز دستت نیومده که کجاهاش مهمه

tiamooo

New member
یعنی خوده لنینجر را بشینم بخونم؟؟؟؟[emoji26]
هیچ پیش زمینه ای ندارم از قبل ازش.
شما این درسنامه ای که گفتم را دیدین؟

پس شما هم مثل منین
نه من لنینگر نخوندم من کتاب بیوشیمی شهبازی ملک نیا رو میخوندم(برگرفته از چند کتاب مهم بیوشیمی از جمله لنینگر)
که کار اشتباهی بود این حجم کتاب رو خوندن ولی من چربی ها پروتئین ها و قند ها رو خونده بودم بعدش دوستم کتاب شب امتحان بیوشیمی رو بهم داد
از این کتاب خلاصه ها خیلی خوب بود چون پیش زمینه هم داشتم زود میگرفتم مطلبو آخرشم تستای سال قبل پزشکی بود
شما اگه بتونین یه کتاب جامع از یکی گیر بیارین در باره بیوشیمی و مطالب مهمو تو یه ماه خلاصه وار بخونین کتاب خلاصه رو زودتر درک میکنین

tiamooo

New member
تو دفترچه( اطلاعیه 3)، نوشته مازاد است. این هم کپی متنش:
"سهميه استعداد درخشان (با آزمون ورودي و بدون آزمون ورودي): اين سهميه
بصورت مازاد بر ظرفيت پذيرش عادي ميباشد. در صورتيكه فرد واجد شرايط وجود نداشته باشد،
ظرفيت مازاد استعداد درخشان آن دانشگاه تكميل نخواهد شد."
آقا خیلی ممنون تو دفترچه اصلیم هست شک کرده یه لحظه

احترام

New member
ببین احسانی رو پیداش کن و با کتاب تست جعفر نژاد ...این دو تا رو بخونی قطعا 100هم میزنی...ولی اول یه فصلو یه دور ساده بخونش بعد برو تستاشو نگاه کن تا بفهمی کدوم قسمتا مهمتره و واسه دور های بعدی رو نکات مهم بیشتر فوکوس کن...خلاصه هم یادت نره

Coral333

New member
ببین احسانی رو پیداش کن و با کتاب تست جعفر نژاد ...این دو تا رو بخونی قطعا 100هم میزنی...ولی اول یه فصلو یه دور ساده بخونش بعد برو تستاشو نگاه کن تا بفهمی کدوم قسمتا مهمتره و واسه دور های بعدی رو نکات مهم بیشتر فوکوس کن...خلاصه هم یادت نره
بیوشیمی که ماله انتشارات پوران پژوهشه؟؟؟؟
یه جلد قرمز رنگی ام انگار داره.
درسته؟؟؟؟

parisaT

New member
سلام به همگی میخواستم بپرسم که رشته نانو بعد ازمون که مصاحبه نداره؟یکیم از بچه های سال پیش که تو کنکور موفق شده کسی هست که رشته اش مهندسی پزشکی باشه.

parisaT

New member
راستی منابعی که من تهیه کردم اینان به نظرتون مفیدن,بیوشیمی برای کنکور ,شیمی الی وعمومی برای کنکور,زیست مریم خالصی انتشارات سنجش,بیوفیزیک چمنی,نانو هم که همون رفرنس اصلی ,زبانم لزگی ,فیزیو هم یه خلاصه گایتون دارم,البته من هیچ پیش زمینهای از زیست وبیوشیمی ندارم گرایش کارشناسیم بیو الکتریک بوده و درسایی که خوندم کاملا فنی بود به نظرتون با این اوصاف این کتابا میتونن مفید باشه برام

احترام

New member
تستم میخوام همه رو بگیرم

بیوشیمی ممکنه ازون کتاب یخورده سخت باشه ولی مطالب مهمو گفته...زیست هم اضافی زیاد گفته هم سخته بنظر ن مجید مهدوی هم ساده تره هم کم حجم تر...مجید مهدوی دو خوب بخون بعلاوه نکات خلاصه شده آخر هر فصل زیست خالصی

parisaT

New member
بیوشیمی ممکنه ازون کتاب یخورده سخت باشه ولی مطالب مهمو گفته...زیست هم اضافی زیاد گفته هم سخته بنظر ن مجید مهدوی هم ساده تره هم کم حجم تر...مجید مهدوی دو خوب بخون بعلاوه نکات خلاصه شده آخر هر فصل زیست خالصی
خیلی ممنون از راهنماییتون

khorsand

New member
بچه ها اینو ببینین:
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تغییر زمان برگزاری آزمون‌های دوره دکتری (نوبت اول و نوبت دوم)، کارشناسی ارشد ناپیوسته و سراسری سال 95 خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد آزمون دوره دکتری 95 (نوبت اول و نوبت دوم) گفت: ثبت‌نام برای شرکت آزمون دوره دکتری (نوبت اول) از طریق سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی سازمان سنجش آموزش کشور از 6 دی‌ماه آغاز شده و تا 15 دی‌ماه 94 ادامه دارد تاریخ برگزاری این آزمون در تاریخ 14 اسفند 94 خواهد بود. ثبت‌نام برای آزمون دوره دکتری 95 (نوبت دوم) از 24 مردادماه آغاز شده و تا 30 مرداد ادامه دارد. این آزمون در تاریخ 7 آبان‌ماه 95 برگزار می‌شود.

وی با اشاره به آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 اظهار کرد: ثبت‌نام این آزمون از تاریخ 16 آذرماه آغاز شده و تا تاریخ 22 آذرماه ادامه دارد. این آزمون در روزهای 16 و 17 اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد آزمون سراسری سال 95 نیز اظهار کرد: ثبت‌نام این آزمون از تاریخ 19 بهمن ماه آغاز شده و تا تاریخ 28 بهمن 94 ادامه دارد. این آزمون بعد از ماه مبارک رمضان و در تاریخ‌های 24 و 25 تیرماه 95 برگزار می‌شود.

توکلی در مورد دلیل تغییرات ایجاد شده توضیح داد: دلیل تغییر در زمان برگزاری آزمون دکتری این بود که این آزمون باید در دو مرحله و در ماه‌های اسفند و آبان برگزار می‌شد. در مورد آزمون سراسری باید گفت دلیل تغییر دوباره آزمون تقارن آن با ماه مبارک رمضان است و اینکه اگر آزمون قبل از ماه مبارک رمضان برگزار می‌شد با امتحانات پیش‌دانشگاهی تداخل پیدا می‌کرد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان در مورد تغییر زمان آزمون کارشناسی ارشد نیز اظهار کرد: تغییر زمان برگزاری این آزمون فرصت مناسبی برای داوطلبان است.
اینجوری باشه دیگه بچه ها نمیتونن هم واسه علوم بخونن هم بهداشت مگه اینگه دوتا رشته کاملا مرتبط باشه

آخرین ویرایش:

parisaT

New member
ببخشید این کتاب مهدوی که میگید همونه که روش نوشته زیست سلولی وملکولی ومهندسی ژنتیک

tiamooo

New member
سلام به همگی میخواستم بپرسم که رشته نانو بعد ازمون که مصاحبه نداره؟یکیم از بچه های سال پیش که تو کنکور موفق شده کسی هست که رشته اش مهندسی پزشکی باشه.

سلام من کارشناسی مهندسی پزشکی بیوالکتریک خوندم

Coral333

New member
بچه ها اینو ببینین:
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تغییر زمان برگزاری آزمون‌های دوره دکتری (نوبت اول و نوبت دوم)، کارشناسی ارشد ناپیوسته و سراسری سال 95 خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد آزمون دوره دکتری 95 (نوبت اول و نوبت دوم) گفت: ثبت‌نام برای شرکت آزمون دوره دکتری (نوبت اول) از طریق سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی سازمان سنجش آموزش کشور از 6 دی‌ماه آغاز شده و تا 15 دی‌ماه 94 ادامه دارد تاریخ برگزاری این آزمون در تاریخ 14 اسفند 94 خواهد بود. ثبت‌نام برای آزمون دوره دکتری 95 (نوبت دوم) از 24 مردادماه آغاز شده و تا 30 مرداد ادامه دارد. این آزمون در تاریخ 7 آبان‌ماه 95 برگزار می‌شود.

وی با اشاره به آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 اظهار کرد: ثبت‌نام این آزمون از تاریخ 16 آذرماه آغاز شده و تا تاریخ 22 آذرماه ادامه دارد. این آزمون در روزهای 16 و 17 اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد آزمون سراسری سال 95 نیز اظهار کرد: ثبت‌نام این آزمون از تاریخ 19 بهمن ماه آغاز شده و تا تاریخ 28 بهمن 94 ادامه دارد. این آزمون بعد از ماه مبارک رمضان و در تاریخ‌های 24 و 25 تیرماه 95 برگزار می‌شود.

توکلی در مورد دلیل تغییرات ایجاد شده توضیح داد: دلیل تغییر در زمان برگزاری آزمون دکتری این بود که این آزمون باید در دو مرحله و در ماه‌های اسفند و آبان برگزار می‌شد. در مورد آزمون سراسری باید گفت دلیل تغییر دوباره آزمون تقارن آن با ماه مبارک رمضان است و اینکه اگر آزمون قبل از ماه مبارک رمضان برگزار می‌شد با امتحانات پیش‌دانشگاهی تداخل پیدا می‌کرد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان در مورد تغییر زمان آزمون کارشناسی ارشد نیز اظهار کرد: تغییر زمان برگزاری این آزمون فرصت مناسبی برای داوطلبان است.
اینجوری باشه دیگه بچه ها نمیتونن هم واسه علوم بخونن هم بهداشت مگه اینگه دوتا رشته کاملا مرتبط باشه
الان یعنی آزمون ارشد وزارت بهداشت کی میشه برا سال سال آینده؟

Coral333

New member
بیوشیمیو زیست براتون سخت نبود چه جوری خوندین منتازه شروع کردم ولی از بعضی قسمتاشون واقعا هیچی سردرنمیارم
منم تازه شروع کردم
بدون هیچ پیش زمینه ای.
وقتی چن بار خونده بشه میفهمین.
ناراحت این نباشین.

بالا