آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

Coral333

New member
نه عمومیش تستای فصل آلی رو هم داره
برای ما کافیه
بعد توی خود برای کنکور آلی هم مدل تست دادناشو گفته کاملا دستت میاد چجوری سوال میدن
خب پس خوبه.
یه کتاب دیگه اضافه نشد [emoji1]
ممنونم عزیزم.

دوستان بین دانشگاه های ایران، شیراز، تبریز و زنجان کدوم بهتره؟ منظورم اساتید گروه نانو وامکانات دانشگاه و ...
و اگر بخواهیدانتخاب کنید (صرف نظر از مسافت) اولویت شما کدومه؟
بنظرم به ترتیب ایران تبریز شیراز. منم امسال کنکور دادم. ببینیم چی میشه. زنجان رو میگن افتضاحه. من خودم کارشناسی زنجان بودم.

بچه ها شما رتیه قبولی دو تا 12 دارید تو گروهتون.تو قسمت اعلان نتایج نهایی سر این موضوع بحثه که رتبه های شبیه هم زیاده.اگه هست میشه لطف کنید بگید ممنونم.

mili_2015

New member
بچه ها سوالای کنکور امسال رو دارین انجا بزارین ؟ یا اگه سایتی میشناسین داره معرفی کنید ممنون

nano94

New member
سلام دوستان، اینقد استرس نداشته باشین، هر چی خدا بخواد همون میشه...

احترام

New member
دوستان میشه رتبه ها و دانشگاه منتخبتونو بگین. ?اینجوری یکم از استرسا کم میشه. ..خیلی ممنون

ali yari

New member
سلام
دوستان صبور باشین،وزارت محترمه بهداشته دیگه.واقعا انتظار داشتین بر طبق تاریخ اعلام شده..... .

ali yari

New member
من هنوز نمیدونم اگه بخوام شروع کنم به خوندن زیست و شیمی آلی رو چی بخونم،دوستان نظر بدن.

khorsand

New member
بچه ها قضیه چیه ک همتون میاین سر میزنین و میرین ولی هیشکی نمیاد رتبه اشو بگه انتخاب دانشگاهشو بگه؟!!!:33::New (6):

nano94

New member
سلام دوستان، حتی اگه استرس هم نداشته باشی، وزارت بهداشت این استرس رو بهت وارد میکنه...
نمیدونم این چه سِریه...:14::j58r36j3gcr4suxymup

بالا