آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

parisaT

New member
منم تازه شروع کردم
بدون هیچ پیش زمینه ای.
وقتی چن بار خونده بشه میفهمین.
ناراحت این نباشین.
میتونم بپرسم رشته تونو چیه؟جدی شروع کردین؟من اصلا جدی نمیتونم بخونم یه روز نیم ساعت میخونم بعد سه روز سراغ کتابامم نمیرم ,بعد دوباره از یه طرفمم این مطالب بیوشیمی وزیستم که متوجه نمیشم شده قوز بالا قوز ,میخواستم ببینم شمام اینجورین

parisaT

New member
خوش به حال همه اونایی که امسال قبول شدن و از مهر قراره برن دانشگاه

tiamooo

New member
بیوشیمیو زیست براتون سخت نبود چه جوری خوندین منتازه شروع کردم ولی از بعضی قسمتاشون واقعا هیچی سردرنمیارم
من پایه شیمیم قوی بود ولی بازم مبحث خیلی برام تازگی داشت بیوشیمی خیلی شیرینِ اگه علاقه داشته باشین بیوشیمی 6 تا مبحث مهم داره قند چربی پروتئین ویتامین و ژن و سنتز ها منم بار اول بود اینارو میخوندم چربی و قند و پروتئین رو از کتاب تقریبا میشه گفت مرجع خوندم چون اینا مباحث پایه ن بقیرو از کتاب خلاصه شب امتحان خوندم 59 زدم ولی تنها درسی که نخوندم زیست بود و نزدم چون مبحسش زیاده و من برا مهندسی پزشکی وزارت علوم و بهداشتم میخوندم ولی پیشنهاد میکنم شما جای فیزیولوژی وقت برای زیست بزارین چون زیست ضریبش 2 عه و فیزیو 1 ولی اگه رسیدین که هردورو بخونین که چه بهتر

Coral333

New member
میتونم بپرسم رشته تونو چیه؟جدی شروع کردین؟من اصلا جدی نمیتونم بخونم یه روز نیم ساعت میخونم بعد سه روز سراغ کتابامم نمیرم ,بعد دوباره از یه طرفمم این مطالب بیوشیمی وزیستم که متوجه نمیشم شده قوز بالا قوز ,میخواستم ببینم شمام اینجورین
رشتم فیزیک بوده.
کلا تغییر رشته دارم میدم.
اتفاقا برای من خیلییییییی سخت تره.
منم یه هفته اول همین بودم.
ولی دیدم اینطوری نمیشه با برنامه دارم میخونم.
و البته سعی میکنم که خودما به برنامم برسونم. با این که خیلیییییی سخته یه جورایی واسم با برنامه پیش رفتن.

nano94

New member
بچه ها رتبه بندی جدید رو دیدین؟؟؟دانشگاه ایران رتبه اش داغونه ها!:thumbsdownsmileyani از تبریز و شیراز پایینتره!
http://forum.oloompezeshki.com/thread16833.html#

دانشگاه ایران از همون ابتدای 2015 رتبه اش پایین تر از تبریزو شیراز بوده، ولی رشد 32 درصدی داشته، که از بقیه بالاتره.

احترام

New member
بچه ها رتبه بندی جدید رو دیدین؟؟؟دانشگاه ایران رتبه اش داغونه ها!:thumbsdownsmileyani از تبریز و شیراز پایینتره!
http://forum.oloompezeshki.com/thread16833.html#

دانشگاه ایران فوق العاده س استاداش...الان تهران که رتبش بالاس فقط در حد اسمه...حالا میرید میفهمید...من خودم از همون اول قصدم این بوده بزنم ایران حتی اگه رتبم زیر

7میشد

khorsand

New member
دانشگاه ایران فوق العاده س استاداش...الان تهران که رتبش بالاس فقط در حد اسمه...حالا میرید میفهمید...من خودم از همون اول قصدم این بوده بزنم ایران حتی اگه رتبم زیر

7میشد

منم تعجب کردم که رتبش انقد زیاده چون دانشگاه خوبیه

ELHAM A.F

New member
علت اینکه الان دانشگاه ایران پایینتر از تبریز و شیراز قرار گرفته اینه که بعد از قضیه ادغام و جداسازی ایران از تهران هنوز فارغ التحصیلی از رشته نانو بیرون نیومده جز یکی دو نفر که اونها هم شاید جزو دانشگاه تهان محسوب بشن . در یکی دو سال آینده که بچه های ایران دفاع کنن از پایان نامه هاشون و مقاله های دانشجوها و اساتیدشون بیرون بیاد مسلما رتبه ایران خیلی سریع بهتر خواهد شد و بالاتر قرار خواهد گرفت. ضمن اینکه الان دانشجویانش کارهای قوی ای رو پیش رو دارن.

mili_2015

New member
سلام بچه ها یه کمکی بکنید.جلد دوم شیمی مورتیمر بعد از فصل الکتروشیمی کدوم فصل ها برای کنکور ارزش دارند ؟ منظورم فصل های خواص فلزات و نافلزات و ترکیبات کمپلکس و شیمی هسته ای هست.خوندن این فصل ها ساده نبود برام

ali yari

New member
من پایه شیمیم قوی بود ولی بازم مبحث خیلی برام تازگی داشت بیوشیمی خیلی شیرینِ اگه علاقه داشته باشین بیوشیمی 6 تا مبحث مهم داره قند چربی پروتئین ویتامین و ژن و سنتز ها منم بار اول بود اینارو میخوندم چربی و قند و پروتئین رو از کتاب تقریبا میشه گفت مرجع خوندم چون اینا مباحث پایه ن بقیرو از کتاب خلاصه شب امتحان خوندم 59 زدم ولی تنها درسی که نخوندم زیست بود و نزدم چون مبحسش زیاده و من برا مهندسی پزشکی وزارت علوم و بهداشتم میخوندم ولی پیشنهاد میکنم شما جای فیزیولوژی وقت برای زیست بزارین چون زیست ضریبش 2 عه و فیزیو 1 ولی اگه رسیدین که هردورو بخونین که چه بهتر
بیوشیمی 4 فصل مهم داره:ساختمان و متابولیسم کربوهیدرات ، لیپید و پروتئین و مباحث ژن.

khorsand

New member
سلام بچه ها یه کمکی بکنید.جلد دوم شیمی مورتیمر بعد از فصل الکتروشیمی کدوم فصل ها برای کنکور ارزش دارند ؟ منظورم فصل های خواص فلزات و نافلزات و ترکیبات کمپلکس و شیمی هسته ای هست.خوندن این فصل ها ساده نبود برام

دوست عزیز مورتیمر خوندن برای کنکور کاملا اشتباهه بجای این همه مطلب اضافی وققتونو بزارین رو آلی

mili_2015

New member
دوست عزیز مورتیمر خوندن برای کنکور کاملا اشتباهه بجای این همه مطلب اضافی وققتونو بزارین رو آلی

مشکل اینجا است که منابع دیگه خیلی خلاصه هستند و مورتیمورم هم خیلی حجمش زیاده . ولی جلد اول مورتیمر رو راحت میشه خوند ولی جلد دوم اذیت میکنه

khorsand

New member
مشکل اینجا است که منابع دیگه خیلی خلاصه هستند و مورتیمورم هم خیلی حجمش زیاده . ولی جلد اول مورتیمر رو راحت میشه خوند ولی جلد دوم اذیت میکنه

خب خلاصه بودن که مشکل نیست حسنه!!شما باید یه منبعی بخونی که هم خلاصه باشه هم جواب بده ضمن اینکه مورتیمر آلیش ناکافیه

khorsand

New member
پس آیی کیووو بی واسه آلی هم هست!!!!
من نمیدونستم.واسه عمومی را گرفتم ولی این یکی را نمیدونستم.
ممنونم خرسند جون.

نه عمومیش تستای فصل آلی رو هم داره
برای ما کافیه
بعد توی خود برای کنکور آلی هم مدل تست دادناشو گفته کاملا دستت میاد چجوری سوال میدن

بالا