آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

khorsand

New member
...رو جا میندازه

- - - Updated - - -

خ ل ی ل ی

جا نمیندازه
چون سایت وابسته به موسـسه سنا هست اون لغتا رو تبلیغ حساب میکنه خودش حذفشون میکنه
شما و بقیه هروقت خواستین بنویسین یه فاصله بذارین درست میشه
کــلاس
خـــلــــیلی
و...
موفق باشید

tiamooo

New member
حدوده یه ماه مونده چقدر این انتظار سخته
معلومم نیست دقیقا کی اعلام میشه

khorsand

New member
عجب تابستون خسته کننده ای شده...
کاش میشد این دوماهو بزنیم جلو بریم دانشگاه سریعتر...:65d6a5d6s:

Reihan_Salvatore

New member
من برا زيست مريم خالصي رو خوندم. تو آزمون هم 55 زدم.
سلام دوست عزیز ببخشید مزاحمتون میشم.من داوطلب سال 95 هستم.کتاب زیستی که معرفی کردید منظورتون کتاب بنفش رنگیه که دکتر یوسفی و مریم خالصی با هم تالیف کردند؟

khorsand

New member
بچه ها معلوم نشد که رتبه ها چطور بوده؟؟یعنی بالاخره دونفر یه رتبه رو دارن یا ن؟؟

nano94

New member
سلام دوست عزیز ببخشید مزاحمتون میشم.من داوطلب سال 95 هستم.کتاب زیستی که معرفی کردید منظورتون کتاب بنفش رنگیه که دکتر یوسفی و مریم خالصی با هم تالیف کردند؟

سلام. بله، منظورم همون کتاب بنفش رنگه.
موفق باشید.

Reihan_Salvatore

New member
سلام. بله، منظورم همون کتاب بنفش رنگه.
موفق باشید.
ممنون.ببخشید اگر اشکال نداره یک سوال دیگه هم میخواستم بپرسم.مطالعه این کتاب به تنهایی کافیه؟من از زیست شناسی هیچ پیش زمینه ای ندارم.ب نظر شما بدون و فقط مطالعه این کتاب جواب میگیرم؟

khorsand

New member
ممنون.ببخشید اگر اشکال نداره یک سوال دیگه هم میخواستم بپرسم.مطالعه این کتاب به تنهایی کافیه؟من از زیست شناسی هیچ پیش زمینه ای ندارم.ب نظر شما بدون و فقط مطالعه این کتاب جواب میگیرم؟

من از بچه های سالای گذشته شنیدم مریم خالصی بشرط تسلط کاملا جواب میده و کتاب خوبیه البته خودم نخوندم
شما هم بدون پیش زمینه یکم سختتون میشه ولی اینجوری نیست که نتونید

Reihan_Salvatore

New member
من از بچه های سالای گذشته شنیدم مریم خالصی بشرط تسلط کاملا جواب میده و کتاب خوبیه البته خودم نخوندم
شما هم بدون پیش زمینه یکم سختتون میشه ولی اینجوری نیست که نتونید
خیلی ممنون از راهنماییتون.لطف کردید.به نظر شما بدون اینکه ک ل ا س برم میتونم موفق شم؟

nano94

New member
خواهش میکنم. من هم از زیست هیچ پیش زمینه ای نداشتم.
به نظرم اگر تسلط کامل بر این کتاب داشته باشید، مطمئنا میتونید درصد بالایی رو کسب کنید، مثلا امسال، فک کنم فقط یکی از سوالا بود که تو کتاب خالصی نبود، اینم مطمئن نیستم.

Reihan_Salvatore

New member
خواهش میکنم. من هم از زیست هیچ پیش زمینه ای نداشتم.
به نظرم اگر تسلط کامل بر این کتاب داشته باشید، مطمئنا میتونید درصد بالایی رو کسب کنید، مثلا امسال، فک کنم فقط یکی از سوالا بود که تو کتاب خالصی نبود، اینم مطمئن نیستم.
واقعا ممنون از راهنماییتون.خیلی لطف کردید!!💐💐

بالا