نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 94

فاطیما94

New member
یادش بخیر یه سرزنده نامی بود خیلی فعال واکتیو بود الان دیگه پیداش نیست شما موافقید یه ساعتی تعیین کنیم همه جمشیم اینجا برا انتخاب رشته

nafasmrn

New member
من که خیلی کمتر شده چر این تایپیک ساکته کسی نیست
ازم دلخور نشیااااا اما شاید خودت اشتباه حساب کرده بودی که الان درصدات کمتر شده.چون قاعدتا باید بیشتر می شد.
اما به هر حال دیگه بش فک نکن،چون خدارو شکر رتبت خوبه،حتما قبول میشی،الان فقط روی انتخاب شهر تمرکز کن :heart:

- - - Updated - - -

یادش بخیر یه سرزنده نامی بود خیلی فعال واکتیو بود الان دیگه پیداش نیست شما موافقید یه ساعتی تعیین کنیم همه جمشیم اینجا برا انتخاب رشته
100 % موافقم.اگه همه بیان خیلی بهتر میشه

فاطیما94

New member
اره کاملا درسته شاید تو پاسخنامه اشتباه زده باشم توکل به خدا من نمی دونم چه ساعتی رو انتخاب کنم راستی شما اول کدوم شهرها رو انتخاب می کنید

nafasmrn

New member
اره کاملا درسته شاید تو پاسخنامه اشتباه زده باشم توکل به خدا من نمی دونم چه ساعتی رو انتخاب کنم راستی شما اول کدوم شهرها رو انتخاب می کنید
والا تصمیم قطعی نگرفتم هنوز،هرکس یه چیزی میگه،حتی بین دوستامم تو این زمینه دعوا شده:p7977cujr38iyymsu8:

فاطیما94

New member
سلام بچه ها من ساعت17(5بعدظهر رو انتخاب کردم)خوشحال میشم همتون همین موقع بیاید اگه زمانش مناسب نیست بگید عوضش کنم

كتايون

New member
سلام! ساعت 5 هميشه نيستيم آخه! اگه يا صبح بشه يا شب بهتر ميرسيم! بچه ها؟
من مال رشتم، رشته ي كارشناسي ام هم بهداشت محيط بود! واسه همين از دانشگاه هايي كه امسال ميگيرن هيچي نميدونم! كسي هم ندارم ازش مشاوره بگيرم!:tsimuzpzwoap1t9y3o7
شما ميتونين كمكم كنين؟

فاطیما94

New member
کتایون عزیز خودت یه ساعتی رو انتخاب کن فقط10شب تا12نباشه من میخواهم نقی رو نگاه کنم بعدش هم شبکه2

nafasmrn

New member
سلام! ساعت 5 هميشه نيستيم آخه! اگه يا صبح بشه يا شب بهتر ميرسيم! بچه ها؟
من مال رشتم، رشته ي كارشناسي ام هم بهداشت محيط بود! واسه همين از دانشگاه هايي كه امسال ميگيرن هيچي نميدونم! كسي هم ندارم ازش مشاوره بگيرم!:tsimuzpzwoap1t9y3o7
شما ميتونين كمكم كنين؟
کتی جونم منم رشته کارشناسیم بهداشت محیط بود.
ببین منم اطلاع خاصی از دانشگاه ها ندارم فقط میدونم تبریز،مشهد وهمدان امسال این رشته رو اوردن.
اصفهان چند سال پذیرش داشته اما نمیدونم چرا پارسال نگرفته،خدارو شکر که امسال دوباره میگیره

m_mobini

New member
کتی جونم منم رشته کارشناسیم بهداشت محیط بود.
ببین منم اطلاع خاصی از دانشگاه ها ندارم فقط میدونم تبریز،مشهد وهمدان امسال این رشته رو اوردن.
اصفهان چند سال پذیرش داشته اما نمیدونم چرا پارسال نگرفته،خدارو شکر که امسال دوباره میگیره

دوست عزیز امسال پذیرش اصفهان وتهران چقدره؟ همه ی رشته ها ظرفیتشون رفته بالا؟فقط پارسال شانس ما این همه ظرفیت ها رو اوردن پایین.....خیلی خیلی بهتون تبریک میگم .انشاالله همیشه موفق باشید

فاطیما94

New member
دوست عزیز امسال پذیرش اصفهان وتهران چقدره؟ همه ی رشته ها ظرفیتشون رفته بالا؟فقط پارسال شانس ما این همه ظرفیت ها رو اوردن پایین.....خیلی خیلی بهتون تبریک میگم .انشاالله همیشه موفق باشید
سلام اصفهان3نفروتهران7نفر شما اطلاعاتی در مورد دانشگاههای ارائه دهنده بهداشت وایمنی غذایی دارید

elahe1366

New member
بچه ها بهتون تبریک میگم رتبه هاتون خوبه امیدوارم جایی که دوست دارین قبول شید. من چند وقته برای اومدن به سایت مشکل دارم،نمیدونم چرا بعضی وقتا باز نمیشه.
کسی میدونه دانشگاه تبریز شرایط خاصی مگه داره که جلوش نوشته توضیحات بند4 رو بخونید؟منظورش چیه؟

آخرین ویرایش:

elahe1366

New member
سلام بچه ها.
چرا گروه اینقدر سوت و کوره؟؟نمیخواین رتبه هاتونو بگین؟؟:smiliess (3):زود باشین ببینم.
از خودم شروع میکنم،من 12 شدم

ببخشید شما مطمئنید تورشته ما رتبتون 12 شده؟؟؟اخه من دیدم شما تو یه گروهه دیگه اگه اشتباه نکنم گروه بهداشت حرفه ای هم دنبال ظرفیتا بودین؟؟؟؟

بالا