کنکور چطور بود ( ویژه آزمون ورودي کلیه گرایش های زیست شناسی تحصيلات تکميلي سال ۱۳۹۴ )

payiz_zxc

New member
سلام ان شاالله گرایش سلولی دور و بر 100 چون تنه کم زدید. البته زیر 100 هم احتمالش زیاده.
برای بقیه گرایشهاهم 100 150.

فقط بخاطر تنه.
20 کمه.
البته این نظر منه.

خودتون کدوم گرایش رو ترجیح میدید؟

مرسی از شما که جواب دادین.من مشهد باید قبول بشم یا بیوتک یا بیوشیمی ولی میکروب دوست ندارم و سلولی هم مشهد امسال نمیگیره که خیلی بدشانسم
البته میدونم که بیوتک رتبم خوب نمیشه ولی پارسال با رتبه 270 روزانه بیوتک مشهد قبول شدن.

آخرین ویرایش:

ati1408

New member
دوستان مثل اینکه اعلام شده 21 اردیبهشت نتایج اولیه ارشد اعلام میشه .
من یه سوال داشتم . کسی اطلاع داره که آخرین رتبه قبولی روزانه یا شبانه بیوشیمی پارسال چند بوده ؟

alireza-ja

New member
من پارسال با 557 شبانه بیوشیمی اراک قبول شدم البته روزانشو انتخاب نکردم.

بعد تکمیل ظرفیت زدم مالک اشتر تهران آوردم.شبانه.

بستگی داره منظورتون کجا باشه؟

alireza-ja

New member
مرسی از شما که جواب دادین.من مشهد باید قبول بشم یا بیوتک یا بیوشیمی ولی میکروب دوست ندارم و سلولی هم مشهد امسال نمیگیره که خیلی بدشانسم
البته میدونم که بیوتک رتبم خوب نمیشه ولی پارسال با رتبه 270 روزانه بیوتک مشهد قبول شدن.

خواهش میکنم.

البته درصد میکروب و ویروستون رو ننوشتید و متاسفانه سلولی رو که امسال سخت داده بودن و شما عالی زدید واسه بیوتک ضریبی نداره ولی میتونید به درصد بیوشیمی و ژنتیکتون امیدوار باشید که رتبه بیوتکتون رو خوب کنه.

ولی بنظرم باز بیوتک مشهد قبول میشید

ati1408

New member
من پارسال با 557 شبانه بیوشیمی اراک قبول شدم البته روزانشو انتخاب نکردم.

بعد تکمیل ظرفیت زدم مالک اشتر تهران آوردم.شبانه.

بستگی داره منظورتون کجا باشه؟

خیلی ممنون. راستش من دانشگاه های استان کرمان مدنظرمه . امسال دانشگاه شهید باهنر هم علاوه بر مرکز تحقیقات پیشرفته ، پذیرش بیوشیمی داره ( جزو تکمیل ظرفیت های پارسال اضافه شده بود ) میخواستم بدونم حدود رتبه این دانشگاه ها چنده ؟ ممنون

agigesabz

New member
یک خبر خوب برای شما:
من دانشجوی فردوسی هستم شنیدم امسال مشهد سلولی میگیره.........
پس خوشحال باشین

payiz_zxc

New member
یک خبر خوب برای شما:
من دانشجوی فردوسی هستم شنیدم امسال مشهد سلولی میگیره.........
پس خوشحال باشین

واقعا جدی میگین؟؟؟ورودی چه سالی هستین؟اگه مشهد امسال بگیره که عالی میشه خیلی خوشحال شدم از خبرت

payiz_zxc

New member
خواهش میکنم.

البته درصد میکروب و ویروستون رو ننوشتید و متاسفانه سلولی رو که امسال سخت داده بودن و شما عالی زدید واسه بیوتک ضریبی نداره ولی میتونید به درصد بیوشیمی و ژنتیکتون امیدوار باشید که رتبه بیوتکتون رو خوب کنه.

ولی بنظرم باز بیوتک مشهد قبول میشید
دوست عزیز من میکروب و ویروس کلا نزدم یعنی صفر .....

ati1408

New member
سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده درآزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1394 مي‌رساند، نتايج اوليه آزمون مذكور در روز سه شنبه مورخ 1394/02/22 منتشر مي‌گردد. لذا داوطلبان مي‌توانند براي اطلاع از وضعيت علمي و رويت كارنامه نتيجه اوليه خود در تاريخ مذكور به سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمايند. ضمناً اطلاعيه تكميلي اين سازمان در خصوص اعلام نتيجه اوليه و نحوه انتخاب رشته داوطلبان متعاقباً اعلام خواهد شد.

payiz_zxc

New member
دوستان کسی رتبه بندی دانشگاه ها را در گرایش سلولی و زنتیک میدونه؟زنتیک تربیت مدرس از همه بهتره بعدش شهید بهشتی
من فقط همینا فهمیدم.برای سلولی هم نمیدونم

agigesabz

New member
دوستان کسی رتبه بندی دانشگاه ها را در گرایش سلولی و زنتیک میدونه؟زنتیک تربیت مدرس از همه بهتره بعدش شهید بهشتی
من فقط همینا فهمیدم.برای سلولی هم نمیدونم

ردهبندی رشته زیست شناسی سلولی ومولکولی از نظر علمی
1)دانشگاه تهران
2)پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک(البته باتوجه به پژوهشگاه بودن بعضی آیتمهای دانشگاه راندارد به همین دلیل بعضیها آن را در رتبه بعدی میدانند)
3)دانشگاه فردوسی مشهد
4)اصفهان
5)شیراز
6)کرمانشاه
7)بابلسر

alireza-ja

New member
ردهبندی رشته زیست شناسی سلولی ومولکولی از نظر علمی
1)دانشگاه تهران
2)پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک(البته باتوجه به پژوهشگاه بودن بعضی آیتمهای دانشگاه راندارد به همین دلیل بعضیها آن را در رتبه بعدی میدانند)
3)دانشگاه فردوسی مشهد
4)اصفهان
5)شیراز
6)کرمانشاه
7)بابلسر

امسال ممکنه خوارزمی هم سلولی بگیره. این رو توی چه رتبه ای قرار میدید.

کاش یه رتبه بندی هم انجام میدادید که علاوه بر وضعیت علمی موارد دیگه رو هم لحاظ میکردید مثل امکانات رفاهی و شهر و زمینه های تحقیقاتی و ... . البته تا جایی که میدونید.

shiren

New member
بچه ها میشه یه نفر گرایش های سلولی رو بذاره مثلا گرایش 4 بیوشیمیه من ترتیب بقیرو یادم رفته

alireza-ja

New member
1> سلولی مولکولی

2> ژنتیک

3> میکروبیولوژی

4> بیوشیمی

5> بیوفیزیک

6> بیوتکنولوژی میکروبی

7> بیوتکنولوژی دریا

ati1408

New member
قابل توجه دوستان که امسال رشته بیوتکنولوژی محیط زیست هم اضافه شده که تمام ضرایب اون مثل بیوتکنولوژی میکروبیه . مسلما این رشته که سال اول پذیرششه توجهات زیادی رو بهه سمت خودش جلب میکنه .

بالا