توصیه های ارزشمند رتبه 9 علوم تغذیه(سال 93) به داوطلبان عزیز ارشد تغذیه

اکثرا بچه های تغذیه بعد اینکه ارشد قبول میشن کمتر سر میزنن به این سایت
بجز برخی دوستان

قبولی های پی اچ اصلا به این سایت سر نمیزنند

شما بخای میتونی پیداشون کنی!!!واسه یه تهیه کننده هیچ چیز غیر ممکن نیست....:riz304:

mahsaa

New member
سلام مهسا جون وتبریک بابت قبولیت.اگه از اول مهر با 10 ساعت شروع کنیم میبریم؟ تابستون 6ساعت میانگینم بوده.

سلام لیلی جان ..خیلی ممنونم
بله به نظر من خییلی هم عالیه..هم تابستون خوب بوده و هم از الان شروع با 10 ساعت... ولی این رو هم باید بگم کمیت مهم هست ولی کیفیت مهم تر هستش و اگر کیفیت خوندنتون هم مثل کمیتش خوب و عالی باشه انشاالله حتما نتیجه خوبی خواهین گرفت دوست خوبم...
موفق باشین:riz304:

Leyli002

New member
سلام لیلی جان ..خیلی ممنونم
بله به نظر من خییلی هم عالیه..هم تابستون خوب بوده و هم از الان شروع با 10 ساعت... ولی این رو هم باید بگم کمیت مهم هست ولی کیفیت مهم تر هستش و اگر کیفیت خوندنتون هم مثل کمیتش خوب و عالی باشه انشاالله حتما نتیجه خوبی خواهین گرفت دوست خوبم...
موفق باشین:riz304:

آره.واقعا تمرکزو کیفیت مهمه.مخصوصا واسه من که حواسم هزارجا میره :wacsmiley:البته من پرتی هارو تو ساعت مطالعه حساب نمیکنم....
شما هم واسه ما ها دعا کن که خوب پیش بریم...البته من ژنتیک امتحان دارم.اومدم تاپیکتون کلی انرژی گرفتم:4d564ad6:

mahsaa

New member
دکتر قاسمی اعتقاد دارن به چکیده نمیشه اکتفا کرد و منبع جامع و کاملی برای کنکور نیست...شما از جزوشون استفاده نکردید مهسا جان؟شاید پایه فیزیولوژی خوبی داشتید...میتونم بدونم لیسانس کدوم دانشگاه بودید؟

بله دقیقا درسته ! من هم خودم توی سوالات بعدی گفتم که چکیده به تنهایی واقعا کافی نیست ! ولی کتاب برای کنکور و مجموعه سوالات 4 گزینه ای دکتر قاسمی رو نباید دست کم گرفت خیییلی خوبن و اگر من این دو کتاب رو بخصوص تست مجموعه سوالات رو نمیخوندم شاید بالای 40-50 نمیتونستم بزنم ..چکیده فقط برای فهم مطالب پایه خوبه ولی باید برای تسلط روی مطالب حتما از کتاب های دیگه ای کمک بگیرین !
نه عزیزم ج.زوشون رو نخوندم...پایه فیزیو هم به نظر خودم که نه.. خیلی معمولی و در حد همون واحد هایی که تو کارشناسی پاس کردیم...ترانه جان من لرستان بودم...

mahsaa

New member
آره.واقعا تمرکزو کیفیت مهمه.مخصوصا واسه من که حواسم هزارجا میره :wacsmiley:البته من پرتی هارو تو ساعت مطالعه حساب نمیکنم....
شما هم واسه ما ها دعا کن که خوب پیش بریم...البته من ژنتیک امتحان دارم.اومدم تاپیکتون کلی انرژی گرفتم:4d564ad6:

خیلی هم عالیی..
چشم عزیزم حتما...اگر قابل باشیم به درگاهشون....توکلت به خدا لیلی جان:28:
مرسی..خیلی هم خوشحال شدم:rose:

biotec93

New member
سلام سلین جون...نه تست مجموعه سوالات 4 گزینه ای که جلدش مشکیه و مخصوص تغذیه هم نیست رو من خوندم
روش ننوشته ولی سوالات ارشد فیزیولوژیه...
بقیه رو ندیدم گلی ولی همین که گفتم هم اینقدر خوبه که اگ خوب جواباشو بخونی کامل تسلط پیدا میکنی:rose:

موفق باشی عزیزم:riz304:

چفدر شما خوبی..مهربان و پرحوصله
بهترین تاپیکی که تا حالا دبدم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsaa

celine

New member
مرسی مهسا جون منظور من اون مشکیه نیس توی سوالم وازه ی آآآآآی کیووو بییییییی حذف شده بود منظورم اونه
آخه تو توی منابعت که نوشتی
نوشتی که هم این رو خوندی هم مشکیه رو منم خواستم بدونم این چیه؟
پس یعنی فقط همون یه کتاب تست فیز رو خوندی؟؟؟؟
مررررررررسی عزیزم

celine

New member
خب این مشکیه همون برا انتشارات کتابخانه ی فررهنگ ه دیگه آره؟؟؟؟؟؟؟

m3.honari

New member
سلام.ببخشید مهسا خانوم من رشتم تغذیه نیست والان دارم برای ارشد تغذیه میخونم.چند تا سوال درمورد خوندن وبرنامم داشتم.میتونم ایمیلتونو داشته باشم که ازتون بپرسم؟راستی از توضیحات خوب وکاملتون ممنونم

mahsaa

New member
مرسی مهسا جون منظور من اون مشکیه نیس توی سوالم وازه ی آآآآآی کیووو بییییییی حذف شده بود منظورم اونه
آخه تو توی منابعت که نوشتی
نوشتی که هم این رو خوندی هم مشکیه رو منم خواستم بدونم این چیه؟
پس یعنی فقط همون یه کتاب تست فیز رو خوندی؟؟؟؟
مررررررررسی عزیزم

خب این مشکیه همون برا انتشارات کتابخانه ی فررهنگ ه دیگه آره؟؟؟؟؟؟؟

سلین جونم من برای تست فیزیو همین کتاب تست مجموعه سوالات 4 گزینه ای فیزیولوژی دکتر قاسمی انتشارات فرهنگ(همون مشکیه) رو + تست آ.ی ک.یو بی فیزیو دکتر قاسمی رو خوندم گلم
خواهش عزیزم
:riz304:

celine

New member

سلین جونم من برای تست فیزیو همین کتاب تست مجموعه سوالات 4 گزینه ای فیزیولوژی دکتر قاسمی انتشارات فرهنگ(همون مشکیه) رو + تست آ.ی ک.یو بی فیزیو دکتر قاسمی رو خوندم گلم
خواهش عزیزم
:riz304:

تست آی . کیو . بی مطالبش خیلی فرق داره با مشکیه ؟ حالا من که اونو ندارم چی کار کنم به جاش اون دو تای دیگه که نوشتم کفایت میکنه آیا ؟؟؟؟؟
ببخشیدا مهسا جون

mahsaa

New member
تست آی . کیو . بی مطالبش خیلی فرق داره با مشکیه ؟ حالا من که اونو ندارم چی کار کنم به جاش اون دو تای دیگه که نوشتم کفایت میکنه آیا ؟؟؟؟؟
ببخشیدا مهسا جون

سلام سلین جون...ببخشین نبودم
آی..کییو.بی جواب تشریحی نداره فقط کلیدیه و خوبیش اینه که سوالات کنکورهای گذشته رو جمع آوری کرده... اون کتابایی که گفتی رو من ندیدم سلین جون ولی اگر سوالات کنکورهای گذشته رو داره میتونی ازشون استفاده کنی فرقی نداره....
ولی کتاب مجموعه4 گزینه ای دکتر قاسمی (انتشارات فرهنگ) جوابای تشریحیه خییلی خوبی داره و خیلی خوبه اگ بخونیشون ...با خوندن جوابای تشریحیش روی مباحث خیلی خوب تسلط پیدا میکنی...
خواهش عزیزم...

zahra1994

New member
سلام مهسا جان خوبی عزیزم پیاماتو تو تاپیک دیدم ازت خوشم اومد خیلی بیستی من رشتم مهندسیه صنایع غذاییه ترم پنجمو تازه تموم کردم درسامو با معدل بالا تو پیام نور که سیستمش فوق العاده سخته(در حد کنکور سراسریه)پاس کردم معدل دروس اختصاصیهام هجده شده علاقه فوق العاده زیادی به تغذیه دارم بنظرت میتونم تو تغذیه به نتیجه های خوب برسم؟؟؟
میخوام روش برنامه ریزی تو رو طی کنم چون خیلی خوبه که درسارو همگام با مرور بخونیم....میشه منابعتو معرفی کنی تو تاپیک دیدم اما واضح نبود و کجا این منابعو تهیه کردی؟؟؟چون شهر ما کتاب سخت گیر میاد ً.....اگه یک ماه دیگه شروع کنم دیر میشه؟؟؟؟؟؟؟چون تا کتاب پیدا کنم طول میکشه ترم ششم هنوز شروع نشدهً.قربونت جواب بدی ممنون میشم

mahsaa

New member
سلام مهسا جان خوبی عزیزم پیاماتو تو تاپیک دیدم ازت خوشم اومد خیلی بیستی من رشتم مهندسیه صنایع غذاییه ترم پنجمو تازه تموم کردم درسامو با معدل بالا تو پیام نور که سیستمش فوق العاده سخته(در حد کنکور سراسریه)پاس کردم معدل دروس اختصاصیهام هجده شده علاقه فوق العاده زیادی به تغذیه دارم بنظرت میتونم تو تغذیه به نتیجه های خوب برسم؟؟؟
میخوام روش برنامه ریزی تو رو طی کنم چون خیلی خوبه که درسارو همگام با مرور بخونیم....میشه منابعتو معرفی کنی تو تاپیک دیدم اما واضح نبود و کجا این منابعو تهیه کردی؟؟؟چون شهر ما کتاب سخت گیر میاد ً.....اگه یک ماه دیگه شروع کنم دیر میشه؟؟؟؟؟؟؟چون تا کتاب پیدا کنم طول میکشه ترم ششم هنوز شروع نشدهً.قربونت جواب بدی ممنون میشم

سلام عزیزم
ندیدم که توی این تاپیک هم این سوالتو گذاشتی من توی همون پ خ رو قبلا جواب دادم

mehrshad.namdar

New member
مهسا خانوم تشکر بابت اینکه همه رو راهنمایی می کنید...خدا خیرتون بده .... به امید موفقیتتون تو دکترا...انشا الله...

بالا