مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
من داستان سازی ذهنی کردم واسه این که اینا رو یاد بگیرم . مثلا واسه یه فرد وسواسی همسایمون رو در نظر گرفتم که از سقف مثل خفاش آویزون شده ( واکنش واروونه) داره تراش کاری میکنه ( دلیل تراشی ) یه فکر به ذهنش خطور میکنه ( ذهنی سازی ) که شناسنامه اش رو به خاطر نفرت از شوهرش نصف کنه ( دونیمه سازی ) اما سرش رو تکون میده و فکرش رو باطل میکنه ( ابطال ) :d

اگه قبول شدی و من ( یا خدای نکرده بقیه بچه ها ) نشدیم تنهامون نذاری ها ! کمکمون کن حتی زمان سربازی هم درست درس بخونیم :((

راستی بچه ها یه سوال ! یکی اینجا گفته بود متوسط اجرای حافظه وکسلر 50 تا 60 دقیقه است اگه اشتباه نکنم . اما تو پاسخ نامه آزمون پارسال زده 42 دقیقه :( ؟! قضیه چیه ؟ حافظه با خود وکسلر فرق داره؟!

واااااااااااااااای عااااااااااااااااااااااااااالی بووووووووووووود :25r30wi:
من ک ل ا س استاد سیدا رو رفتم, سی دی حافظه نصرت رو هم دارم, اصول تقویت حافظه همین چیزاست اما متاسفانه تصویر سازی ذهنیم خیلی ضعیفه, داستان پردازیم بد نیست اما انقد تصویرها سیاهه که تقریبا انگار نیستند و فراموشم می شن
اما اینی که الان شما گفتید خیلی خوب بود, منم یاد گرفتم, مرررررررررررسییییییییییییی (چون یه اصل دیگه اش هم مسخره سازی و غلو کردن و خنده دار بودنه)
خیلی ممنون که انقد مطمئنی من قبول می شم, همچین می گید خودمم باورم شده, من که هستم اگه زنده باشم, از کجا معلوم شاید شما قبول شدید و باید قول بدید کنار بچه ها باشید, اما من دیگه فکر نمی کنم توان شرکت تو کنکور رو داشته باشم, ولی از این حرفتون لذت بردم که حتی تو سربازی هم می خونید, هرچند که عرض کردم به سربازی فکرررررررررررر نکنیییییییییییییییییییید :13:
به قبولی فکر کنید, حیف نیست به این خوبی خوندید؟ ایشالا که قبول می شید
بله آزمون حافظه اش با آزمون هوشش فرق می کنه

rawy

New member
ایشالا بعد از کنکور همه بچه ها باز میان دور هم جمع میشیم
من که پایه بساطم.
براهمه ارزوی موفقیت میکنم شما هم برامن ارزوی موفقیت کنید بچه ها

حمیده جون برات آرزوی موفقیت دارم اسااااااااااااااااااااااسی
ایشالا امسال به بهترین شکل ممکن از سد کنکور رد می شی :a2d3:

rawy

New member
از مبارکات این دوره کنکور این بود که نشانگان قلیل تریکوتیلومانیا رو دارم نشون میدم ! هیچ وقت باورم نمیشد چنین کاری واقعا درد نداره :|

:25r30wi:
الان من اسم لاتین این بیماری اصلاااااااااااا یادم نبود, از شما یاد گرفتم اگه تو کنکور بیاد کلی دعاتون می کنم
با اینکه گفته بودم پارسال آسیبم بد نبود, باورتون می شه که امسال از همین الان که از انجمن برم تازه می خوام شروع کنم به مرور آسیب؟؟؟ :rolleyessmileyanim:
خدا رحم کنه :13:

ریگار

New member
:)

آره اگه من تصویر سازی نکنم این ها رو اصلا یادم نمیمونه ، شما هم همین کار رو کنید خیلی راحته و زود همه چی رو یاد میگیرید .

یه سوال دیگه ! من دارم خلاصه میخونم واسه آزمون های روانی اما اینجا تو قسمت وکسلر همش از wisc و wais حرف میزنه و نمیگیه اینا مخفف چی اند ؟! فرق این دوتا ملعون رو اگه کسی به من بگه میفهمم دارم چی میخونم و یه دعای خوب میکنم براش :)
( هرچند فکر کنم تو کرامر بود که نوشته بود نتایج پژوهش ها نشون داده دعا برای یه فرد دیگه اثری روی اون نداره )
:(

rawy

New member
:)

آره اگه من تصویر سازی نکنم این ها رو اصلا یادم نمیمونه ، شما هم همین کار رو کنید خیلی راحته و زود همه چی رو یاد میگیرید .

یه سوال دیگه ! من دارم خلاصه میخونم واسه آزمون های روانی اما اینجا تو قسمت وکسلر همش از wisc و wais حرف میزنه و نمیگیه اینا مخفف چی اند ؟! فرق این دوتا ملعون رو اگه کسی به من بگه میفهمم دارم چی میخونم و یه دعای خوب میکنم براش :)
( هرچند فکر کنم تو کرامر بود که نوشته بود نتایج پژوهش ها نشون داده دعا برای یه فرد دیگه اثری روی اون نداره )
:(

WAIS : Wechsler Adult Intelligence Scale
مقیاس هوشی وکسلر بزرگسالان

WISC : Wechsler Inteligence Scale for Children
مقیاس هوشی کودکان

WMS : Wechsler Memory Scals
مقیاس حافظه وکسلر

در ضمن یه ذره هم با درسا دوست باشید انقد بهشون لعنت نفرستید و انرژی منفی تولید نکنید
ثانیا کرامر به روح اعتقاد نداره اما ما داریم, شما دعا رو بفرمایید برای جمیع دوستان, ممنون

آخرین ویرایش:

ریگار

New member
سپاسگذارم راوی .
حقیقتا هیچ وقت علاقه ای به وکسلر نداشتم و هیچ وقت یاد نگرفتم اجرا کردنش رو و هیچ وقت علاقه ای به مبحث هوش نداشتم. من قلبم رو در گرو جناب mmpi و mcmi نهادم . جذابترین آزمون ها برای جذابترین قسمت روان آدمی ! :)

فکر نمیکنم کرامر عقاید شخصیش رو دخیل کرده باشه ، نتایج پژوهش رو گزارش کرده بندی خدا ! اما به روی چشم ، اگه یه نفر باشه که جز خودم دوست دارم حتما حتما قبول شه خود شمایی .
من بهت لقب تنها راهنما در تاریکی رو میدم . :)

rawy

New member
سپاسگذارم راوی .
حقیقتا هیچ وقت علاقه ای به وکسلر نداشتم و هیچ وقت یاد نگرفتم اجرا کردنش رو و هیچ وقت علاقه ای به مبحث هوش نداشتم. من قلبم رو در گرو جناب mmpi و mcmi نهادم . جذابترین آزمون ها برای جذابترین قسمت روان آدمی ! :)

فکر نمیکنم کرامر عقاید شخصیش رو دخیل کرده باشه ، نتایج پژوهش رو گزارش کرده بندی خدا ! اما به روی چشم ، اگه یه نفر باشه که جز خودم دوست دارم حتما حتما قبول شه خود شمایی .
من بهت لقب تنها راهنما در تاریکی رو میدم . :)

آره خب خدایی منم ازش خوشم نمياد
بله درست می گین
ممنووووووون
یاد لقب های سرخ پوست ها افتادم، مثل پنجه ي خرس، سیبیل سنجاب :25r30wi:

آخرین ویرایش:

moslem noori

New member
بشتابید بشتابید
کارت ورود به جلسه آمده
خانه دار و بچه دار زنبیل بر در و بیار
:riz304:

- - - Updated - - -

بشتابید بشتابید
کارت ورود به جلسه آمده
خانه دار و بچه دار زنبیل بر در و بیار
:riz304:

rawy

New member
آقای مصفا حوزمون دانشگاه شماست :ad54ad:

نمی تونستن این یکی رو اقلا تغییر ندن؟
720_dash1.gif

من به اونجا عادت کرده بودم
428920_cray.gif

fada19990

New member
بچه ها واسه من کارت وروذ به جلسه صادر نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی به دادم برسه

mosaffa7

New member
بچه ها واسه من کارت وروذ به جلسه صادر نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی به دادم برسه

کد رهگیری رو درست وارد می کنید؟
تماس بگیرید با سازمان سنجش پزشکی ببینید به چه دلیل و پیگیری کنید

fada19990

New member
کد رهگیری رو درست وارد می کنید؟
تماس بگیرید با سازمان سنجش پزشکی ببینید به چه دلیل و پیگیری کنید

اره مطمئنم ،تازه همين الانم زدم فراموش كردم همينو برام اسام اس كرد!!!!بجه ها برام دعا كنيد!!!!!!حالم اصلا خوب نيس!!!!!

moslem noori

New member
اره مطمئنم ،تازه همين الانم زدم فراموش كردم همينو برام اسام اس كرد!!!!بجه ها برام دعا كنيد!!!!!!حالم اصلا خوب نيس!!!!!

خواهر خوبم میتونم نگرانیتو درک کنم و میدونم که شرایط خیلی سختیه که بعد از این همه تلاش کارت برات صادر نشه اما توکلت به خدا باشه ایشالا درست میشه.فردا حضوری برو پرینت مدارک رو هم ببر.کد رهگیری رو واسه همین موقع ها گذاشتن.همه ما هم برات دعا میکنیم که درست بشه

fada19990

New member
خواهر خوبم میتونم نگرانیتو درک کنم و میدونم که شرایط خیلی سختیه که بعد از این همه تلاش کارت برات صادر نشه اما توکلت به خدا باشه ایشالا درست میشه.فردا حضوری برو پرینت مدارک رو هم ببر.کد رهگیری رو واسه همین موقع ها گذاشتن.همه ما هم برات دعا میکنیم که درست بشه

مرسي ولي من خوزستانم !!!!بجه ها....... اصلا حال خوبي ندارم!!!حداقل اكه ميدونستم مشكل جيه اينقدر ناراحت نميشدم!اميدوارم موفق شيد!

moslem noori

New member
مرسي ولي من خوزستانم !!!!بجه ها....... اصلا حال خوبي ندارم!!!حداقل اكه ميدونستم مشكل جيه اينقدر ناراحت نميشدم!اميدوارم موفق شيد!
من فکر کردم ساکن تهران هستید.نا امید نشو فردا تلفنی تماس بگیر ایشال درست میشه.تا کنکور 4 روز مونده.من ایمان دارم که این مشکل حل میشه
خدا رو قسم میدم به حق امیرالمومنین علی مشکلت حل بشه

rawy

New member

فدا جون
مطمئنی؟ دقیق چک کردی؟ وقتی کد رهگیری می زنی چی بهت می ده؟
ببین اصلاااااااااا نگران نباشی هااااااااااااااااااا
کلی مونده تا کنکور نیم ساعت به کنکورم که باشه وقتی بیاد تو نت راحت می تونی پرینت بگیری و بری سر جلسه
مگه الکیه؟ اگه کد رهگیری دستت هست هیچ نگرانی ای نداره
تا فردا و پس فردا با ایمیل و تلفن پیگیری کن نهاااااااااااااااایت اگر تا اون موقع ندادن و لازم شد هرجا لازم باشه من برات حضوری می رم درستش می کنم
فقط به فکر درس خوندنت باش, مثلا ما که الان کارت رو دریافت کردیم چه گلی به سرمون زده؟
اکی؟؟؟؟؟

rawy

New member
اگه مشکلی نداری کد رهگیریت رو بفرست من چک کنم
مطمئنی درست می زنی؟؟؟؟

moslem noori

New member
فدا جون
مطمئنی؟ دقیق چک کردی؟ وقتی کد رهگیری می زنی چی بهت می ده؟
ببین اصلاااااااااا نگران نباشی هااااااااااااااااااا
کلی مونده تا کنکور نیم ساعت به کنکورم که باشه وقتی بیاد تو نت راحت می تونی پرینت بگیری و بری سر جلسه
مگه الکیه؟ اگه کد رهگیری دستت هست هیچ نگرانی ای نداره
تا فردا و پس فردا با ایمیل و تلفن پیگیری کن نهاااااااااااااااایت اگر تا اون موقع ندادن و لازم شد هرجا لازم باشه من برات حضوری می رم درستش می کنم
فقط به فکر درس خوندنت باش, مثلا ما که الان کارت رو دریافت کردیم چه گلی به سرمون زده؟
اکی؟؟؟؟؟
خب دیگه فک کنم مشکل حل شد
خدا خیرت بده راوی خانم
من خودم به شخصه کلی ناراحت بودم چه برسه به این بنده خدا
ایشالا که مشکل تفنی حل بشه اما اگه نشد راوی خانم زحمت میکشه میره حضوری اقدام میکنه
بنی ادم اعضای یکدیگرند
چو کارتی صادر نشود برای یکی
دگر کنکوری ها هم نگران میشوند !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا