مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ریگار

New member
راستی کسی میدونه کنکورمون پنج شنبه است یا جمعه ؟! میگه بر اساس جدل یک ! جدول یک دیگه چیه ! :33:

به روح اسکینر ! زاهدان قبول شم از خوشحالی گریه میکنم .
شما کم نیارید دوستان من ! فقط چند ضربه شمشیر تا کنکور خبیث و ملعون فاصله است ! بزنید کمرش رو بشکنید که اگه من شکست خوردم به بودن در کنار شما تو این مدت افتخار کنم .

مرگ! مرگ !!!! به پیش سواران روهان ! به پیش !!!!!!! شب میگذرد !!! به پیش !!!!

پی نویس : لازمه منم یه مدت برم همون جایی که سالیوان یه مدت رفت :(50):

rawy

New member
کی خستس ؟!
من !!!!!!!!!!
من از بس خلاصه دارم نمیدونم کدوم رو بخونم :black_eyed:
کاپلان لعنتی ! خلاصه هام رو خلاصه کردم و زیر خلاصه خلاصه هام خط کشیدم اما هر بار تازگی داره ! باید به این کلمات کاپلان گفت متون همیشه دوشیزه ! :black_eyed:
صدام رو ضبط کردم و با فیست میخوابم و صبح با صدای کالات بیدار میشم :p7977cujr38iyymsu8:
وزنم اضافه شده ، کمر درد گرفتم و دارم به سربازی که باید برم فکر میکنم .
خدای من :(
من نا امید نیستم اما احساس میکنم دخلم اومده !
من ، من هیچ شدم ! :(

خدا کنه از کلین و بروبکسش سوال نیاد هیچی ازشون یادم نیست . :((
جناب ریگار, بهتره بگیم کی خسته نیست؟
اما من یکی که فکر می کنم اینهمه الان بدو بدو بدو بعد فردای کنکور انگار یه خلع بزرگ ایجاد می شه!
الان یه معنی داریم که دنبالش باشیم, بیست و سوم معنی رو از دست می دیم و دیگه راهی نیست جز انتظار نتیجه
یعنی خلاصه هاتون انقد هست که تا روز کنکور تموم نمی شن؟؟؟ اگه تموم می شن پس یه برگ برنده هستن
یعنی تماااااااااااااااااام این تلاش رو با فکر کردن به سربازی ای که باید تشریف ببرید به باد می دید؟ به همین راحتی؟؟؟ واقعا چطوری دلتون میاد؟
چرا یه بار امتحان نمی کنید که به چیزی که دوست دارید فکر کنید به جای اینکه به چیزی که دوست ندارید فکر کنید؟

rawy

New member
راستی کسی میدونه کنکورمون پنج شنبه است یا جمعه ؟! میگه بر اساس جدل یک ! جدول یک دیگه چیه ! :33:

به روح اسکینر ! زاهدان قبول شم از خوشحالی گریه میکنم .
شما کم نیارید دوستان من ! فقط چند ضربه شمشیر تا کنکور خبیث و ملعون فاصله است ! بزنید کمرش رو بشکنید که اگه من شکست خوردم به بودن در کنار شما تو این مدت افتخار کنم .

مرگ! مرگ !!!! به پیش سواران روهان ! به پیش !!!!!!! شب میگذرد !!! به پیش !!!!

پی نویس : لازمه منم یه مدت برم همون جایی که سالیوان یه مدت رفت :(50):

آزمون پنج شنبه است, قبلا همینجا اعلام کرده بودم فکر کنم ندیدین
سقف خواستتون رو گذاشتید زاهدان؟
شنیدین می گن به مرگ بگیر که تب راضی بشه, امیدتون به زاهدانه؟
همه نا امید می شن, حتی تک رقمی ها هم نا امید شدن, نمونه اش اینجاست تشریف ببرید ملاحظه کنید
ماریای عزیز رو بارها گفتم که نوشته هاش رو بخونید, خودشون می گفتن مدام گریه می کردم , قبول شدن
واقعا چرا زحماتمون رو مدیریت نکنیم که به راحتی به باد برن؟ کنکور فقط درس خوندن نیست, کنکور یک مجموعه مهارت نیاز داره
هیچ عقل سالمی توان فول شدن اونهمه مطلب رو نداره و شک نکنید هیچکی همه کتابها رو فول نیست حتی رتبه یک
اما می دونن کجاها رو باید خوند, سوالات کنکورهای گذشته نقشه گنجه, بذارید جلوتون و ازش خط بگیرید, خودتون رو برای هرچی آماده کنید همون رو دریافت می کنید

rawy

New member
این لینک رو دانلود کنید و گوش کنید لطفا
به این معنی نیست که ایشون مورد تایید هستند یا نه, قانون جذب مورد تایید هست یا نه , الان اینا مهم نیستن, ولی این مهمه که تو دقایق آخر دارید چی به سر خودتون میارید
هیچکی به راحتی کنکور قبول نشده, اونم جای ارزشمندی مثل بهداشت, اما فاجعه سازی هم نکنید, کسانی هم که قبول شدند مثل من و شما بودند
کاری که از ما برمیاد تلاش و امید و توکل هست همین
این عکس رو چند روز پیش گذاشتم, کاری نکنید که خدای نکرده مصداق تصویر پایین باشید

77252591760768983337.jpg
[/URL][/IMG]

ضربه آخره

henri

New member
راوی جونم چقدر خوب ب بچه ها دلگرمی میدیا قول بده قبولم ک شدی بیای ب من این موقع اینجوری دلگرمی بدی

hamidehjoon

New member
این لینک رو دانلود کنید و گوش کنید لطفا
به این معنی نیست که ایشون مورد تایید هستند یا نه, قانون جذب مورد تایید هست یا نه , الان اینا مهم نیستن, ولی این مهمه که تو دقایق آخر دارید چی به سر خودتون میارید
هیچکی به راحتی کنکور قبول نشده, اونم جای ارزشمندی مثل بهداشت, اما فاجعه سازی هم نکنید, کسانی هم که قبول شدند مثل من و شما بودند
کاری که از ما برمیاد تلاش و امید و توکل هست همین
این عکس رو چند روز پیش گذاشتم, کاری نکنید که خدای نکرده مصداق تصویر پایین باشید

77252591760768983337.jpg
[/URL][/IMG]

ضربه آخره

ممنونم راوی جون
تو همیشه مثل فرشته نجاتی....
راسی از پرندجون و ایلین جون خبر نداری ؟؟
پرندجون خیلی وقته نیومده..امیدوارم نتیجه کنکور علوم براش رضایت بخش بوده باشه و برابهداشت هم حسابی خونده باشهدلم ب اش تنگ شده

moslem noori

New member
سلام به همه
امیدوارم از این روزهای پایانی نهایت استفاده رو ببرین
یه سوال داشتم اما اول بزارین یه متن زیبا رو از امیرالمومنین حضرت علی براتون بنویسم بعد سوالمو میگم
آرام باش ، توکل کن ، تفکر کن ...
سپس آستین ها رو بالا بزن
آنگاه خداوند را میبینی که زودتر از تو دست به کار شده

moslem noori

New member
حالا سوال :
دوستانم کسی کتاب نظریه های روان درمانی نوشته

جیمز پروچاسکا، جان نورکراس، یحیی سیدمحمدی (مترجم)
رو خونده ؟
اگه خونده یا اطلاعاتی داره ازش؟
به کتاب کری نزدیکه؟ یا کتاب خیلی متفاوتیه؟
راستی این سوال هیچ ربطی به ازمون پیشه روو نداره و صرفاً جهت اطلاعات شخصیه
ممنون اگه جواب بدین

rawy

New member
راوی جونم چقدر خوب ب بچه ها دلگرمی میدیا قول بده قبولم ک شدی بیای ب من این موقع اینجوری دلگرمی بدی

ایشالا همه جمع گروه امسال سال دیگه بچه های جدید رو تنها نمی ذاریم :smiliess (3):

rawy

New member
ممنونم راوی جون
تو همیشه مثل فرشته نجاتی....
راسی از پرندجون و ایلین جون خبر نداری ؟؟
پرندجون خیلی وقته نیومده..امیدوارم نتیجه کنکور علوم براش رضایت بخش بوده باشه و برابهداشت هم حسابی خونده باشهدلم ب اش تنگ شده

منم خیلییییییییی دلم براشون تنگ شده ، نمی دونم رسم رفاقت بچه های پارسال چرا یه دفه اینجوری شد! یعنی انتظارش رو واقعا نداشتم، پرند، آیلین، ۱۲۳ و...فقط آقای مصفا لطف کردن و ما رو تنها نذاشتن البته دلم روشنه که بعد از کنکور اوضاع عوض می شه، نمی دونم شایدم نشه، امیدوارم هر جا هستن موفق و سلامت باشن

rawy

New member
حالا سوال :
دوستانم کسی کتاب نظریه های روان درمانی نوشته

جیمز پروچاسکا، جان نورکراس، یحیی سیدمحمدی (مترجم)
رو خونده ؟
اگه خونده یا اطلاعاتی داره ازش؟
به کتاب کری نزدیکه؟ یا کتاب خیلی متفاوتیه؟
راستی این سوال هیچ ربطی به ازمون پیشه روو نداره و صرفاً جهت اطلاعات شخصیه
ممنون اگه جواب بدین

من خیلی وقت پیش خوندمش و ازش خلاصه برمی داشتم
شباهتشون خب اینه که دوتاشون نظریه روان درمانی هستند :tonguesmiley:
تفاوتشون از نظر من اینه که پروچسکا خیلی سخت تر و تخصصی تره، کری مقابل اون بیشتر به یه شوخی شبیهه، ایشالا کنکور تموم شه چون آمادگی ذهنی دارم یه نگاه بهش می ندازم ببینم هنوز همونقدر برام سخته یا نه

ریگار

New member
ممنون راوی ! دلم روشنه که تو موفق میشی ، اما مهمتر از اینه که چنین شخصیت نازنینی داری :)

بچه ها من یه نوتم رو انیجا بنویسم چون به نظرم خیلی مهمه ، مکانیسم های همراه یه سری از اختلالات :
اختلال ساختگی : واپس زنی ، همانند سازی ، همانند سازی با پرخاشگر ، پسرفت ، نماد سازی
دیس تایمی : واکنش وارونه
هیپومانیا : انکار
شخصیت وسواسی جبری : دلیل تراشی ، جدا سازی ، ذهنی سازی ، وارونه سازی ، ابطال
هذیانی : واکنش وارونه ، انکار ، فرافکنی
پانیک : واپس زنی ، جابه جایی ، نماد سازی ، اجتناب
هراس : جابه جایی ، نماد سازی ، اجتناب ، واپس روی

اگه چیزی رو جا انداختم ( که مطمعنم انداختم شما هم بنویسید لطفا :)

rawy

New member
ممنون راوی ! دلم روشنه که تو موفق میشی ، اما مهمتر از اینه که چنین شخصیت نازنینی داری :)

بچه ها من یه نوتم رو انیجا بنویسم چون به نظرم خیلی مهمه ، مکانیسم های همراه یه سری از اختلالات :
اختلال ساختگی : واپس زنی ، همانند سازی ، همانند سازی با پرخاشگر ، پسرفت ، نماد سازی
دیس تایمی : واکنش وارونه
هیپومانیا : انکار
شخصیت وسواسی جبری : دلیل تراشی ، جدا سازی ، ذهنی سازی ، وارونه سازی ، ابطال
هذیانی : واکنش وارونه ، انکار ، فرافکنی
پانیک : واپس زنی ، جابه جایی ، نماد سازی ، اجتناب
هراس : جابه جایی ، نماد سازی ، اجتناب ، واپس روی

اگه چیزی رو جا انداختم ( که مطمعنم انداختم شما هم بنویسید لطفا :)

ایشالا ما که بخیل نیستیم حالا یه سال هم ما قبول بشیم چی می شه؟ :25r30wi:
پارسال آرزوی همکلاسی شدن با بچه ها به دلمون موند، ایشالا امسال بشه
نازنینی شخصیت از خودتونه که تو این شرایط لطف کردید و نکته به این مهمی رو گذاشتید، تو شرایطی که دیگه کسی اینکار رو نمی کنه از صميم قلب برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم، هفته دیگه این ساعت تو جلسه ایم داریم سوالا رو پرپر می کنیم، ايشالا
:thumbsupsmileyanim:

ریگار

New member
من داستان سازی ذهنی کردم واسه این که اینا رو یاد بگیرم . مثلا واسه یه فرد وسواسی همسایمون رو در نظر گرفتم که از سقف مثل خفاش آویزون شده ( واکنش واروونه) داره تراش کاری میکنه ( دلیل تراشی ) یه فکر به ذهنش خطور میکنه ( ذهنی سازی ) که شناسنامه اش رو به خاطر نفرت از شوهرش نصف کنه ( دونیمه سازی ) اما سرش رو تکون میده و فکرش رو باطل میکنه ( ابطال ) :d

اگه قبول شدی و من ( یا خدای نکرده بقیه بچه ها ) نشدیم تنهامون نذاری ها ! کمکمون کن حتی زمان سربازی هم درست درس بخونیم :((

راستی بچه ها یه سوال ! یکی اینجا گفته بود متوسط اجرای حافظه وکسلر 50 تا 60 دقیقه است اگه اشتباه نکنم . اما تو پاسخ نامه آزمون پارسال زده 42 دقیقه :( ؟! قضیه چیه ؟ حافظه با خود وکسلر فرق داره؟!

hamidehjoon

New member
من داستان سازی ذهنی کردم واسه این که اینا رو یاد بگیرم . مثلا واسه یه فرد وسواسی همسایمون رو در نظر گرفتم که از سقف مثل خفاش آویزون شده ( واکنش واروونه) داره تراش کاری میکنه ( دلیل تراشی ) یه فکر به ذهنش خطور میکنه ( ذهنی سازی ) که شناسنامه اش رو به خاطر نفرت از شوهرش نصف کنه ( دونیمه سازی ) اما سرش رو تکون میده و فکرش رو باطل میکنه ( ابطال ) :d

اگه قبول شدی و من ( یا خدای نکرده بقیه بچه ها ) نشدیم تنهامون نذاری ها ! کمکمون کن حتی زمان سربازی هم درست درس بخونیم :((

راستی بچه ها یه سوال ! یکی اینجا گفته بود متوسط اجرای حافظه وکسلر 50 تا 60 دقیقه است اگه اشتباه نکنم . اما تو پاسخ نامه آزمون پارسال زده 42 دقیقه :( ؟! قضیه چیه ؟ حافظه با خود وکسلر فرق داره؟!

سلام خوبید اقا ریگار؟
این روش حفظ کردنت برام جالب بود
اون که بچه ه گفتن تست هوش بزرگسالان وکسلر بوده که 50_60 اونم که میگی 42 دقیقه حافظه وکسلر بوده البته نمیدونم تست حافظه وکسلر رو ولی خودت میگی تست حافظه نوشته بوده
موفق باشی جوانمرد

hamidehjoon

New member
منم خیلییییییییی دلم براشون تنگ شده ، نمی دونم رسم رفاقت بچه های پارسال چرا یه دفه اینجوری شد! یعنی انتظارش رو واقعا نداشتم، پرند، آیلین، ۱۲۳ و...فقط آقای مصفا لطف کردن و ما رو تنها نذاشتن البته دلم روشنه که بعد از کنکور اوضاع عوض می شه، نمی دونم شایدم نشه، امیدوارم هر جا هستن موفق و سلامت باشن

ایشالا بعد از کنکور همه بچه ها باز میان دور هم جمع میشیم
من که پایه بساطم.
براهمه ارزوی موفقیت میکنم شما هم برامن ارزوی موفقیت کنید بچه ها

hamidehjoon

New member
من میخوام سال دیگه ارشد بدم کمکم کنید

سلام دوست تازه واردم
امیدوارم منظورت از ارشد وزارت بهداشت باشه که بتونم راهنماییت کنم چون برای علوم هیچ حرفی برای گفتن ندارم چون هیچیش مثل ادم حسابیا نیست نه منابعش نه سوالاش و ...
برا وزارت بهداشتم بایدبگم اگه ازحالایه برنامه توپ بریزی قول میدم تک رقمی میشم همین حالا برو سایت sanjeshp.ir منابعو بردار و برو تهیه کن و شروع کن به خوندن
رمز موفقیت درخوندن وخوندن و ناامیدنشدنه
پس فقط بخون

ریگار

New member
از مبارکات این دوره کنکور این بود که نشانگان قلیل تریکوتیلومانیا رو دارم نشون میدم ! هیچ وقت باورم نمیشد چنین کاری واقعا درد نداره :|

rawy

New member
من میخوام سال دیگه ارشد بدم کمکم کنید

خدمت شما و دوستای دیگه ای که قصد دارند مطالعه برای کنکور سال آینده رو شروع کنند و پیغام فرستادند عرض کنم که لطف کنید تا آخر این هفته صبر کنید, زمان ما خیلی کمه, من بعد از کنکور که روز پنج شنبه است در اولین فرصت تاپیک سال جدید رو ایجاد می کنم و تا جایی که بتونم و می دونم سعی می کنم توضیحاتی که نیاز هست رو تو پست اول بیارم
فعلا این تاپیک رو مطالعه کنید تا اون روز
(ضمن تشکر از حمیده جون, منابع کنکور سال گذشته تو اولین صفحه ی همین تاپیک هم نوشته شده می تونید ملاحظه کنید, هرچند بهتر هست که همیشه با سایت سنجش در ارتباط باشید و اطلاعات جدیدتر رو دریافت کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا