نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد زیست فناوری پزشکی 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biomar

New member
ضمن خوش امدگویی
شما فعلا تاپیک های قبلی رو در گروه بخونید خیلی اطلاعات دستتون میاد..درحال حاضر اعصاب درست و حسابی برامون نمونده .... بچه ها همه درگیرن

فقط خواستم بگم من قبلا تمام تاپیک ها رو مطالعه کردم و منابعم رو هم از روی نظرات بچه ها توی همین سایت انتخاب کردم. و بعد سوال مطرح کردم. در هر حال... ما که تا حالا صبر کردیم اینم روش!!
در پناه خدا

Ar@m

New member
وای biotechnoiogistجونم یهو17تابه رتبم اضافه شد؛بکل ناامیدشدم؛تاروزنتایج حتمامیشم هزار؛ای وای

Ar@m

New member
بنظرمن سوال 5کاملادرسته؛قرارنیس ک همه جوابای کلیدا غلط باشن؛چون برطبق انتظاربعضیانیس؛لطفامطالعه بیشتری داشته باشید؛بدنیس بخدا؛اینهمه آدمم دچاراسترس بیجهت نکنید؛خواهشا

jafari87

New member
اگه میخوای 92 شرکت کنی فقط به باکتری جاوتز اکتفا نکن من خودم مورای، واکر و تمام رفرنسای باکتری رو خونده بودم اماتنها36سوال رو تونستم جواب بدم

mahdieh

New member
اگه میخوای 92 شرکت کنی فقط به باکتری جاوتز اکتفا نکن من خودم مورای، واکر و تمام رفرنسای باکتری رو خونده بودم اماتنها36سوال رو تونستم جواب بدم

اولا خوش بحالت ..
دوما شما برای یه درس اینقدر وقت گذاشتی بقیه رو در چه حدی زدی؟؟
بعد کلا مسخره نیست برای درسی که تو رشته بیوتکنو تخصصی نیست اینقدر وقت بزاریم..... خب میرفتیم باکتری میخوندیم دیگه

biomar

New member

اول تبریک پیشاپیش!
بعد هم میشه بگیر به نظرتون از رفرنسهای باکتری کدوم ترجمه ها بهتر هستن؟

aohm

New member
سوال 152 گزينه 1 ؟؟!!!!!!!

حالا 134 و 155 هيچي،خواهشا بچه ها رو اين يكي ديگه اعتراض بذاريد بلكه جواب بده

بیوتک91

New member
با سلام ممنونم بیوتک25جان برای راهنمایی هات و همین طور ارشد90
من توثایت تخمین رتبه ثبت نام کردم و موفق شدم برم تو سایتش ولی فکر کنم به دلیل ازدحام نمیشه رتبم رو تخمین بزنم.
بچه ها ناامید نشیم ما که تلاشمونو کردیم حالا دیگه دست خداست.مطمئنم که همه مون نتیجه تلاشمونو خواهیم دید. به امید روزی که همه ما اینجا به همدیگه خبر قبولیمون تو یکی از دانشگاه های علوم پ.رو بدیم.

آذين

New member
سلام.بچه ها براي شركت در ارشد بيو معدل كارشناسي مهمه؟ مثلا چند

aram23

New member
همین الان درصد های نفر اول رو دیدم!! اصلا نمیتونم باور کنم که سلولی رو بتونه 93 % بزنه، اون هم سلولی که پر از خطا و ابهام هستش،مگر اینکه شانس بالایی داشته باشه ، سوال های سلولی اصلا استاندارد نبودن،حداقل 4-5 تا شون مشکل واضح داشتن!!! واقعا متاسف میشم که میبینم حتی اینقدر برای این کنکور ارزش قائل نیستن که سوال های خوبی طرح کنن، که یه کم هوش و یا تجربه کار دانشجو رو بسنجه:shocked:

aram23

New member
سوال 152 اصلا به هرکی نشونش بدی یه چیز جواب میده!!! سوالش مشکل داره کاملا!!!سوال 134 و 155 مشکلی ندارن

firtina

New member
hyrعزيز ك ازمون خوب دادين ميشه لطفا منابعتونو ب منم بگين؟خيلي ممنون ميشم بخدا.من امسال ثبت نام كردم ولي سر جلسه نرفتم چون خوب نخونده بودم.حالا ميخام امسال بهتر بخونم.
واسه زيست مجد خونده بودم.خوبه؟يا مريم خالصي بهتره؟؟/؟/؟؟؟

shadyrecords

New member
همین الان درصد های نفر اول رو دیدم!! اصلا نمیتونم باور کنم که سلولی رو بتونه 93 % بزنه، اون هم سلولی که پر از خطا و ابهام هستش،مگر اینکه شانس بالایی داشته باشه ، سوال های سلولی اصلا استاندارد نبودن،حداقل 4-5 تا شون مشکل واضح داشتن!!! واقعا متاسف میشم که میبینم حتی اینقدر برای این کنکور ارزش قائل نیستن که سوال های خوبی طرح کنن، که یه کم هوش و یا تجربه کار دانشجو رو بسنجه:shocked:

من که فکر نمیکنم این درصدها واقعی باشه.تازه اونم امسال که از همه سال ها سخت تر بوده.اگه برین ببینین پارسال که سطح سوالات پایین تر از امسال بوده نمره نفر سوم 398 بوده اونوقت نمره ایشون 440 شده که تاحالا سابقه نداشته همچین نمره ای...من که دیگه رتبم نمیبینم چون متاسفانه واضح است که بچه ها درصدای واقعی خودشون وارد سیستم نمیکنند

gole.shabbu8

New member
سلام بچه ها
کسی دقیقا میدونه تا به اینجا تعداد نهایی پذیرفته شدگان چند نفر خواهد بود؟
لطفا اگر دقیقا اطلاع دارید خبر بدید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا