نظر بدین پزشکان و پیراپزشکان عزیز

به همين دلايل بالا ميگم تحصيل كرده نيستيد چون اصلا نزاكت نداريد!!!!!البته تحصيل كرده بي فرهنگ هم يه جاهايي ديدم. پول رو همه دوست داريم اما نه به قيمت حيوان زيستي! ديگه جوابي نميدم چون تاپيك رو به افتضاح ميكشونيدجناب نوري.
بسيار از دوستان عذرخواهي ميكنم به خاطر كلماتي كه به كار بردم، مخصوصا دوست عزيزي كه تاپيك رو راه انداختيد واقعا ببخشيد نميخواستم تاپيك علمي و زيباتون اينطور بشه. اميدوارم در هر رشته اي هستي موفق باشي گلم
حدیث داریم انزاکتو من الایمان :bunnyearsmiley:
غزل خانم خدا شاهده رویدادها ( واقعیتها) را گفتم خود شکن آینه شکستن خطاست شما ها همه تون لب گود نشستن و تنها با ایده های ذهنی خودتون همه چیز رو تجزیه و تحلیل می کنید فقط فیلم می بینید وخیال می کنید از واقعیت های اجتماع خبر ندارید افزون بر این :riz304:جهان آفرین تا جهان آفرید --------------مودب تر از من کس نیافرید !!

آخرین ویرایش:

Asena90

New member
امام من خیام علیه سلام می فرماید

گویند ......
نگران نباش اون دنیا هم دربانهای جهنمو با پول میخرم اونا هزاران ساله که از دربانی و نگه بانی جهنم خسته شدن خدا هم ارتقاء شغلی بهشون نمی ده که هزاران سله که در جا می زنند اونا هم دل دارند دوست دارن پیشرفت کنند ارتقاء بگیرند خوب منم بهشون یا پول میدم یا یک کار پشت میزی واسه شون جور می کنم

گناه دارن بد بختا چقدر نگهبانی بدن !!!

چقد پول داری سعی کن یه هرم بزرگ بسازی و وقتی که مردی پولاتو با خودت ببر اون دنیا البته اگه پولت به ساختن هرم برسه:tsimuzpzwoap1t9y3o7

آخرین ویرایش:

avenger.1992

New member
حدیث داریم انزاکتو من الایمان :bunnyearsmiley:
غزل خانم خدا شاهده رویدادها ( واقعیتها) را گفتم خود شکن آینه شکستن خطاست شما ها همه تون لب گود نشستن و تنها با ایده های ذهنی خودتون همه چیز رو تجزیه و تحلیل می کنید فقط فیلم می بینید وخیال می کنید از واقعیت های اجتماع خبر ندارید افزون بر این :riz304:جهان آفرین تا جهان آفرید --------------مودب تر از من کس نیافرید !!
عرض کنم خدمتتون اینقدر دم از گود و این حرفا میگین ما هم پزشک عاشق بیمار داشتیم هم پزشک سوجو
مشکل اینجاس که بیش از حق می خواین
پول عالیه همه پول پرستن هر کی بگه نه دروغ گفته ، اما خدایی مال بیمار خوردن داره؟
توجیه لب گود نشستیمم جالبه هاا

پول خوبه خیلی اما خودت بدست بیاریی نه با ذلت و گداییی از بیمار

پول خوبه خیلی اما خودت بدست بیاریی نه با ذلت و گداییی از بیمار
اتفاقا اصن هم گدایی نیس بلکه قلدری و زور گویی هست :riz304: من به بیمار میگم ایقد پول بده تا کارت انجام بشه نداری خدا نگه دار خوش اومدی برو جای دیگه شاید بهت تخفیف دادن
چقد پول داری سعی کن یه هرم بزرگ بسازی و وقتی که مردی پولاتو با خودت ببر اون دنیا البته اگه پولت به ساختن هرم برسه:tsimuzpzwoap1t9y3o7
- حسبنا الپول و نعم الوکیل

آخرین ویرایش:

avenger.1992

New member
پس فکرت غربیه
یه روزم گیر کنی زیر دست همون که ازش پول می گیری
بعضی از عقل گرایان غربی میگن:گاو همسایه رو در صورتی بدزد که اون نتونه بعدا بدزد.....
اما خودشون این نظریه رو منسوخ کردن حالا جهان سومیا برداشتن....

mohana

Well-known member
من به بیمار میگم ایقد پول بده تا کارت انجام بشه نداری خدا نگه دار خوش اومدی برو جای دیگه شاید بهت تخفیف دادن
هیچی نمیتونم بگم... فقط......واقعا متاسفم براتون.....

:14:
هیچی نمیتونم بگم... فقط......واقعا متاسفم براتون.....
;کارم از تاسف گذشته بانو وضعم خرابه :14:
پس فکرت غربیه
یه روزم گیر کنی زیر دست همون که ازش پول می گیری
بعضی از عقل گرایان غربی میگن:گاو همسایه رو در صورتی بدزد که اون نتونه بعدا بدزد.....
اما خودشون این نظریه رو منسوخ کردن حالا جهان سومیا برداشتن....
نه اتفاقا اونایی که شغل و کار ویژه ای دارن هواشونو دارم چند وق پیش ماشینمو بردم برا سرویس یارو یکی از بیمارام در اومد :ad54ad:که براش کار انجام داده بود م حسابی تحویل گرفت و یک ریال هم قبول نکرد

آخرین ویرایش:

reza.n

New member
آقایون خانوما بحث در این مورد بسه لطفا.بحث در جایی به کار میره که کسی واقعا قصد داشته باشه که یه چیزی روشن بشه یا اگه درست رو دید بپذیره.نهایتا هرکسی عقیده ای داره.ایشون خب فکرش اینطوره و قصد نداره هم جور دیگه فکر کنه.پس شما هم خودتون و ناراحت نکنید خیلی.خوشحال شدم نظرات موافقتونو خوندم.از صاحب تاپیک به خاطر اسپم عذر میخام.:riz304:

DNA.2013

New member
بچه ها من از اول این تاپیک امروز خوندم واییی که چقد ناراحت و متعجب شدم دقیقا قیافم شبیه شکلکای تارا اون بالا شده بود! ناراحت شدم برای دوستمون که مادرشو از دست داده همچنین اون یکی دوستمون که دو تا خواهراشو از دست داده! خدا رحمتشون کنه.و بیشتر از همه از صحبتای اقای غلامعلی متعجب شدم!!!!!!! ولی این اتفاقی هس که توی جامعه داره میوفته و خیلی از پزشکا و شغلای دیگه اینجوری هستن.اینقدر که توی ایران و کشور به ظاهر اسلامی!!! این جور انسانها هستن هیچ جای دنیا پیدا نمیشه! ربطی به این موضوع نداره ولی نمونش همون اختلاس سه هزار میلیاردی که سران مملکت انجام دادن!! کلا توی این مملکت بخور بخوره !!!! من مث ایشون زیاد دیدم فقط واسم عجیب بود که چقدر صادقانه ایشون حرفشونو زدن!!!

bakhshi

New member
veleshun konid in adamaro
ina miyan inja k moje manfi bedan be maha
asabememun ro khurd konand
ahamiyat nadid
yek sei adame bikare ravaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

:smiliess (15)::smiliess (13)::25r30wi:

veleshun konid in adamaro
ina miyan inja k moje manfi bedan be maha
asabememun ro khurd konand
ahamiyat nadid
yek sei adame bikare ravaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

:smiliess (15)::25r30wi:

کبک سرشو می کنه زیر برف و فکر می کنه داره خودشو از دید دشمن قایم می کنه :smiliess (13):

چرا چشمتون رو به گرفتاریهای اجتماع باز نمی کنید ؟؟

عزیزجون موج منفی کدومه ؟ خیالبافی هم حدی داره آقـــــــــــــــــا
چون حقیقت نمی بینید ره افسانه می زنید !
خوب گیرم حرفای من رو نادیده بگیریدمشکلات راستین جامعه رو مگه نمی بینید ؟

کجای کارید شما ها غیر از ایکه از صب تا شب سرتون تو درس و مشق باشه چی می دونید از گرفتاریها و زد و بند بازها و بازیهای اجتماع

بیشتر از همه از صحبتای اقای نوری نیرو متعجب شدم!!!!!!! ولی این اتفاقی هس که توی جامعه داره میوفته و خیلی از پزشکا و شغلای دیگه اینجوری هستن.اینقدر که توی ایران و کشور به ظاهر اسلامی!!! این جور انسانها هستن هیچ جای دنیا پیدا نمیشه! ربطی به این موضوع نداره ولی نمونش همون اختلاس سه هزار میلیاردی که سران مملکت انجام دادن!! کلا توی این مملکت بخور بخوره !!!! من مث ایشون زیاد دیدم فقط واسم عجیب بود که چقدر صادقانه ایشون حرفشونو زدن!!!

من قرار نیست از کسی بترسم که نانم رو قطع کنه پس صادقانه حرفم رو می زنم از کسی جز مورچه های بی آزار نمی ترسم مبادا که پر کاهی بناحق از دهانشان بردارم

مهمترین مشکلهای این مملکت دروغزنی ریا کاری ظاهر سازی و عوام فریبی عزیز م مشکلات دیگه از جمله اقتصادی و اختلاسی ناشی از اینهاس

من هرچه باشم نه ریا کارم نه دروغگو و نه عوام فریب

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن
منم که دیده نیالودم به بد دیدن

آخرین ویرایش:

parnia

New member
:5::5::5:

من به بحث کاری ندارما.....تعجبم از ی چیز دیگس.....برادر غلامعلی زمانی فقط پارسی سخن نمیراند؟؟؟؟؟ الان همشو عربی میگه:5:

میگم بذاریم این تاپیک بره افق......

:5::5::5:

من به بحث کاری ندارما.....تعجبم از ی چیز دیگس.....برادر غلامعلی زمانی فقط پارسی سخن نمیراند؟؟؟؟؟ الان همشو عربی میگه:5:

میگم بذاریم این تاپیک بره افق......

پرنیا بانو

کی شعر تر انگیزد خاطر که حزین باشد
یک نکته از این معنی گفتیم و همین باشد

eco.bio

New member
متاسفانه وضع جامعه بدتر از اون چیزی هس که حتی تصورشو بکنین:14:.......................

masoud89

New member
سلام دوستای خوبم
بچه ها بنظر شماها که دارین پزشکی میخونین اگه یه نفر مثل من که الان ترم 5بیوتکنولوزی و متولد نیمه دوم سال هفتاد هست بعد از لیسانسش پزشکی بخونه تا بیادتخصص بگیره خیلی دیر شده؟من عاشق بیوتکنو بودم اما الان ازش زده شدم لطفا اونایی که تجربه دارن کمکم کنن خیلی ناراحتم نمیدونم واسه ارشد بخونم یا واسه پزشکی؟تازه من پزشکی را میخام از طریق کنکور سراسری شرکت کنم نه لیسانس به پزشکی.بنظرتون انصراف بدم یا تا پایان لیسانس صبر کنم بعد برا پزشکی بخونم؟[/Q

salam duste man.mishe bad az lisans baz konkoor bedi?sharayeti nadare?age mishe rahnamaeem kon man asheghe pezeshkiam

avenger.1992

New member
بچه ها چرا تاپیک را به اینجا کشووندین؟:14:

دیگه شد شما ریلکس باش خودم تایپک رو بر می گردونم به بحث اصلی
شما بیوتک می خونی به نظر من جامعه به سمت مولکولی میره........
از پارسال داره از کنکور سراسری دکترای بیو تکنولوژی به صورت پیوسته می گیره و کمک زیادی در امر درمان می کنه...می تونی ادامه بدی از این شاخه به اون شاخه پریدن به نتیجه ای نمی رسی

یا علی

آخرین ویرایش:

LSG

New member
دوست گلم منم مثل شما بودم منم 69م سال 90 ليسانس گرفتم اما بهم گفتن به عقب برنگرد چه تضميني هست كه پزشكي قبول شي ادامه بده بلاخره اوضاع هم اينطور نميمونه به رشته هاي ما هم نياز خواهد شد البته اين نظرمن ونظر اطرافيانم بود اما اگه عربي و فيزيك و... نبود منم به عقب بر ميگشتم شما ميتوني 1 ترم مرخصي بگيري بشيني واسه كنكور پزشكي بخوني

pezeshki khoondan az tarughe konkoor rahat tare vali khob age ye karshenasi dashte bashid va pezeshki bekhoonid ba arzesh tare

nasehp67

New member
تصمیمت خوبه به نظر من چون رشته های دیگه نیاز به اصلاح دارن تا جا بیفتن و ارزش داشته باشن مثالشم اینه که تغذیه ایها میخوان رشتشونو تغییر بدن تا ارزشش بره بالا

بالا