-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahii

New member
دوستم که رفته بود گفت بحث امنیتی خیلی سنگین بوده اصلا به بچه ها اجازه هیچ کاری داده نشده گفت چون اوضاع اینجوری میخوان برن مجلس ایشالا پای بچه های که گیر بوده پرونده واسشون درست نشه خدایا خودت کمک کن

بابا پرونده بهانس میخوان یجوری بچههارو بترسون ک برن و تجمع نکنن......فقط باید بخبر گذاریا و هر جایی تماس گرفت و همهچیو گفت

asayesh

New member
بچه هاخواهش میکنم زیر خبراشون پیام بزاربم این تنها کاریه میشه الان کرد

mahii

New member
بچهها اگه همه پشت هم باشین هیچکی هیچکاری نمیتونه بکنه....اما اگه پشت هم نباشید و ینفر فقط گیر باشه دیگه هیچی...اونا بخواستشون میرسن....اتحاد.....دعا میکنم موفق شید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moj
از همون اولم باید میرفتن مجلس....2بار رفته بودن وزارت که... اون ضیائی دروغگو ده بار دیگم که تجمع کنیم هیچ وقت خودشو زیر سوال نمیبره همون آشه و همون کاسه... به نظرم مجلس بهتره چون به نظرم 1 طرفه قاضی نمیره اما این ضیائیه دروغگو همش میخواد بگه مرغ 1 پا داره و بس....

بچه ها کسی نمیدونه این دفعه تعداد چند نفره؟من زنگ زدم به یکیشون زدم رو اشغال فک کنم اوضاع خرابه دستشون بنده...این دفعه زیادترن یا همون تعدادن؟

بچه ها من خیلی دلم شور میزنه من واقعا مضطربم اینقدر که الان مضطربم سر کنکور نبودم...احساس میکنم فریادم یه فریاد زیر آبه...از ضیائی متنفـــــــــــــــــــرم.

Iris

New member
بچه ها ارامشتون رو حفظ کنید وفقط دعا کنید این تنها کاریه که میتونیم انجام بدیم

م.صفری

New member
بچه ها من خیلی دلم شور میزنه من واقعا مضطربم اینقدر که الان مضطربم سر کنکور نبودم...احساس میکنم فریادم یه فریاد زیر آبه...از ضیائی متنفـــــــــــــــــــرم.

اره ما هم همین حسو داریم
احساس اینکه دارن حقمونو عین اب خوردن می خورن
این حس وحشتناکیه
مخصوصا وقتی صدات به جایی نرسه :sdasdasd:

*فرناز*

New member
دوستان سایت علوم پزشکی کنترله! از همین جا خبر تجمع دستشون بوده:ahi5slcgm04mi8jqqkl

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Iris

fada19990

New member
بجه ها كسي خبر نداره جي شد!!!!?????ميشه هركس شماره بجه ها رو داره يه خبر ازشون بهمون بده!

Y77

New member
آره دقیقا یک نفر این سایتو لو داده بهشون ،از همه چی خبر دارن به خاطر همین این سری اینقد امنیتیش کردند

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا