-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

هدا93

New member
رشته من منو اون 8 رشته ست اما ميكه كدم معتبر نيست شايد هنوز فعال نشده

goo

New member
بجه ها اين قاطي داره !!!مكه ديروز كه خبركزاري فارس باهاش مصاحبه كردن نكفت كه بخاطر اينكه كيفيت فداي كميت نشه ظرفيت عا رو كم كرديم!!!حالا جي ميكه!?

بچه ها همینا رو بزنگین بگین.چنبار بگیرین بردارن.اگه نشد زیر خبر پیغام بزارین...

fada19990

New member
بجه ها ايسنا هم زرنك تشريف داره هاااااا!!!اولا اين بار دوم نيست كه بجه ها ميرن اعتراض و بار سومه!!!!بعدشم اكه يادتون باشه اين خبر مخصوصا قسمت دومش كبي بيس،مال دفعه قبله كه بجه ها رفته بودن!بار قبلي هم دقيقا همينو نوشته بودن!

بجه ها ايسنا هم زرنك تشريف داره هاااااا!!!اولا اين بار دوم نيست كه بجه ها ميرن اعتراض و بار سومه!!!!بعدشم اكه يادتون باشه اين خبر مخصوصا قسمت دومش كبي بيس،مال دفعه قبله كه بجه ها رفته بودن!بار قبلي هم دقيقا همينو نوشته بودن!
این فکر کنم همون خبر قبلیه نوشته شنبه 11 مرداد

آره آفرین منم به این نکته توجه کردم... حالا بهکدوما دیگه زنگ بزنیم و چی بگیم؟؟؟

ROJO

New member
بچه ها ما داریم میریم مجلس اصن اوضاع امنیتی طوری نبود ک بخوایم جلو وزارت شعاری بدیم چون بچه ها پاشون گیر بود!

fada19990

New member
آره آفرین منم به این نکته توجه کردم... حالا بهکدوما دیگه زنگ بزنیم و چی بگیم؟؟؟

من زنك زدم ،خيلي بهش برخورد !كفت اينكه بجه ها حرف تكراري زدن جه ربطي به ما داره!كفتم درست بس اون قست دستيار بزشكيش جي ميكي!اونا كه ظرفيتشون زياد شد رفت!بس جرا دوباره همون رو نوشتيد!كفت شما بريد مشكلتون رو خودتون حل كنيد به ما ربطي نداره!تازه قبولم نداشت كه نوشته اين دومين باره!كلا خبرا كبي بيس سري بيشه!فك كردن ما متوجه نميشيم!حتي به هودشون زخمت ندادن يه مطلب تازه بنويسن!بجه عا جقدر ما تنهاييم!

آخرین ویرایش:

mahii

New member
بچهها دعا کنید لاقل مجلس یکاری بکنه.....دارن میرن مجلس من با اقای mri13در تماسم

mexin

Well-known member

in ke copy past khabare ghablie??:21::21:

dream2118

New member
دوستم که رفته بود گفت بحث امنیتی خیلی سنگین بوده اصلا به بچه ها اجازه هیچ کاری داده نشده گفت چون اوضاع اینجوری میخوان برن مجلس ایشالا پای بچه های که گیر بوده پرونده واسشون درست نشه خدایا خودت کمک کن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا