-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

arash.tom

New member
همين تعداد كمي كه رفتن به نظر من اينقد با انگيزه هستن كه انشاء الله ميتونن به هدفشون برسن.

fada19990

New member
بجه ها كسي امروز به خبركزاري ها زنك زده? فارس كه اصلا جواب نميده!ابسنا هم همش باسم ميده اين ور اونور!!!!!!شما جيكار كرديد!?

goo

New member
الان کاری که میکنیم لطفا با ایرنا تماس بگیرین و بگین که داره دروغ میگه،پایینشم واسه نظر بنویسین که دروغه اگه زیاد باشیم باور میکنن که ما راس میگیم.خواهش....

بجه ها من به شماره6133كه مربوط به رسيدكي به شكاياتت مردمي هستم هم زنك زدم،همه جي رو كفتم،وقتي قضيه اب باشيدن رو كفتم ،شوكه شد،باورش نميشد،جند باركفت مطمئني!!!!!بجه شما هم زنك بزنيد!

این صحت داره ؟!!!!کی آب پاشیدن؟؟؟؟ کیا به کبا آب 1اشیدن؟؟؟ کی این اتفاق افتاده/؟؟ مطمئنی که زنگ بزنیم بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

goo

New member
این صحت داره ؟!!!!کی آب پاشیدن؟؟؟؟ کیا به کبا آب 1اشیدن؟؟؟ کی این اتفاق افتاده/؟؟ مطمئنی که زنگ بزنیم بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره عزیز منم توی ایسنا خوندم خودش خبرش رو زده بود.توی تجمع اول این اتفاق افتاده بود...

fada19990

New member

بار اولي كه بجه ها رفته بودن،تو خبر كزاري ايسنا هم نوشته بود،يكي از بجه ها هم كه رفته بود،يادم نمياد كي بود،تاييد كرد!

goo

New member
امیدوارم بچه ها بتونن جلوی دروغ های اینا وایستن...
بچه ها لطفا توی خبررسانی ها کم نذارین...

fada19990

New member
امیدوارم بچه ها بتونن جلوی دروغ های اینا وایستن...
بچه ها لطفا توی خبررسانی ها کم نذارین...

شما با خبر كزاري ها تماس كرفتيد?فارس اصلا جواب نميده!ايسناهم جواب درست و حسابي نميدن!?

fada19990

New member
بجه ها اين قاطي داره !!!مكه ديروز كه خبركزاري فارس باهاش مصاحبه كردن نكفت كه بخاطر اينكه كيفيت فداي كميت نشه ظرفيت عا رو كم كرديم!!!حالا جي ميكه!?

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا