-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ana67

New member
خوندم خبرو. چقد خلاصه واقعا خسته نباشن....
چه خبر از بچه ها؟؟؟؟؟؟؟
به کجا رسیدن؟ الان هنوزم جلوی مجلسن یا تموم شده اعتراض؟؟؟
منم دل تو دلم نیست. کاش بیان ببینیم چی شده:wacsmiley:

منم خبر ندارم.قلبم تو دهنمه
کسی اخه ازشون خبر نداره؟؟؟

fada19990

New member
پیدا شد عزیزم ...مرسی ..بچه ها زحمت کشیدن گذاشتن

- - - Updated - - -

این خط آخر ایسنا یعنی چی؟؟ شما منظورشو متوجه میشین؟؟
خط اخرش معنيش اينه كه اينا نع خبرنكار فرستادن نع مطلب جديدي نوشتن!بعد از اينكه من زنك زدم به خاطر اينكه ضايع نشن اومدن مطلب قبلي رو تصحيح كن بيشتر خراب كردن!حتي به خودشون زحمت خوندن هم ندادن!شيطونه ميكه دوباره زنك بزنم ضايعشون كنم!

asayesh

New member
خوندم خبرو. چقد خلاصه واقعا خسته نباشن....
اونا 5ساعته دارن زحمت میکشن اونوقت حقشون دوخط خبریه که اینقدر خلاصست که ما خودمونم که در جریانیم چیزه زیادی ازش نفهمیدیم وای به حال اونایی که قرار با این خبر مطلع بشن واقعا ایسنا خودشو به زحمت انداخته:smiliess (2):

mahii

New member
سلام مجلس تعطیلع .......بچهها تازه چنلحظه پیش گفتن ک رسیدن اونجا اما تعطیله

hebe.nurse

New member
خط اخرش معنيش اينه كه اينا نع خبرنكار فرستادن نع مطلب جديدي نوشتن!بعد از اينكه من زنك زدم به خاطر اينكه ضايع نشن اومدن مطلب قبلي رو تصحيح كن بيشتر خراب كردن!حتي به خودشون زحمت خوندن هم ندادن!شيطونه ميكه دوباره زنك بزنم ضايعشون كنم!

مگه مطلب قبلی شون چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ana67

New member

mahii

New member
اونا از صب قبل اینکه تجمع بشه گویا دست پیشو گرفتن پس نیوفتن...........رفتارشون خوب نبود با بچهها طبق معمول یکاراییم کردن ک جمعیت پراکنده شن و اجازه هیچکاریو شعاریو ندادن گویا بچچههام دیدن بازم مثه قبله رفتن مجلس ک اونم تهطیله تهههههههطییییل!!!!!!!!!!
الانم باز خبری شد میگم

fada19990

New member
زنگ بزنیم دقیقا چی بگیم ؟بگین تا زنگ بزنیم ..اما من 2،3 هفته پیش زنگ زدما کد ملیمم گرفت...اما اگر صلاح میدونی عیب نداره میزنگیم ...فقط بگو چی بهشون بگیم...؟

كفتم كه بدون اطلاع قبلي ظرفيت ها رو كم كردن و ...... اينكه رو بجه ها اب باشيدن،اينكه بوركاظمي بهمن92كفته ظرفيت ها كم نميشه حالا شده!و......

Ana67

New member
اونا از صب قبل اینکه تجمع بشه گویا دست پیشو گرفتن پس نیوفتن...........رفتارشون خوب نبود با بچهها طبق معمول یکاراییم کردن ک جمعیت پراکنده شن و اجازه هیچکاریو شعاریو ندادن گویا بچچههام دیدن بازم مثه قبله رفتن مجلس ک اونم تهطیله تهههههههطییییل!!!!!!!!!!
الانم باز خبری شد میگم

مرسی ماهی جون
هر کاری ازشون بر میاد:sad:

- - - Updated - - -

الانم باز خبری شد میگم

مرسی ماهی جون
هر کاری ازشون بر میاد:sad:

mahii

New member
بچچها درا ن برمیگردن ازونجا ...........بهرحال دسمریزاد..واقعا زحمت کشیدن خصوصا شهرستانیای باغیرت و همه بچچهای فعال و غیور مثل اقا سهیل

الانم باز خبری شد میگم
[/QUOTE

واووووووووووو..من دیروز زنگ زدم که مجلسیا داشتن بلند بلند بحث میکردن که !!!چطور تعطیله؟!!من که باور نمیکنم!!! این چه دولتیه که مجلسش 2 هفتس خوشو خرم تعطیله؟!! باور نکنید ...اینا دروغه...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا