-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

asayesh

New member
اونا از صب قبل اینکه تجمع بشه گویا دست پیشو گرفتن پس نیوفتن...........رفتارشون خوب نبود با بچهها طبق معمول یکاراییم کردن ک جمعیت پراکنده شن و اجازه هیچکاریو شعاریو ندادن گویا بچچههام دیدن بازم مثه قبله رفتن مجلس ک اونم تهطیله تهههههههطییییل!!!!!!!!!!
الانم باز خبری شد میگم
[/quote

واووووووووووو..من دیروز زنگ زدم که مجلسیا داشتن بلند بلند بحث میکردن که !!!چطور تعطیله؟!!من که باور نمیکنم!!! این چه دولتیه که مجلسش 2 هفتس خوشو خرم تعطیله؟!! باور نکنید ...اینا دروغه...
امروز صحن غیر علنی دارن براب همین تعطیله

goo

New member
ای خدا.....
کاشکی یه دفتر نماینده ای جایی برن,این همه زحمت کشیدن رفتن لااقل به یکی حرفشان رو بزنن بیان.پیش نماینده مجلسی جایی .اگه خواستین بگین ما از اینترنت ادرس پیدا کنیم براتون.امیدوارم موفق باشین...

fada19990

New member
اونا از صب قبل اینکه تجمع بشه گویا دست پیشو گرفتن پس نیوفتن...........رفتارشون خوب نبود با بچهها طبق معمول یکاراییم کردن ک جمعیت پراکنده شن و اجازه هیچکاریو شعاریو ندادن گویا بچچههام دیدن بازم مثه قبله رفتن مجلس ک اونم تهطیله تهههههههطییییل!!!!!!!!!!
الانم باز خبری شد میگم
[/quote

واووووووووووو..من دیروز زنگ زدم که مجلسیا داشتن بلند بلند بحث میکردن که !!!چطور تعطیله؟!!من که باور نمیکنم!!! این چه دولتیه که مجلسش 2 هفتس خوشو خرم تعطیله؟!! باور نکنید ...اینا دروغه...

فك كنم منظورشون اينه كه اين ساعت تعطيله!فرداهم كه بنج شنبس! مجلس تعطيله تا شنبه!

asayesh

New member
بچچها درا ن برمیگردن ازونجا ...........بهرحال دسمریزاد..واقعا زحمت کشیدن خصوصا شهرستانیای باغیرت و همه بچچهای فعال و غیور مثل اقا سهیل

دقیقا ما از تک تکشون متشکریم:riz304: اگر قرارباسه بشه میشه اگر قرار باشه نشه نمیشه مهم این بود که همه سعی خودشون رو کردن

این بار که تعداد بد نبود ببین چی شد!!!...سرم دیگه داره سوت میکشه...میگن خدا 7تا درو اگه بست 1 رو باز میکنه ...پس کو کجاست؟ !.. من که خیلی خستم...احساس میکنم خیلی تنهائیم..

asayesh

New member
خدایا میشه سه تا معجزه بارامون انجام بدیkindlyyyyy
1.فردا تعدامون به 50 تا برسه:smilies-azardl (113
2.چارشنبه به خواستهامون توجه بشه:thanks:
3.پنجشنبه تو سایت اصلاحیه بزنن برای همه رشته ها هم ظرفیت هم دانشگاههای بلوکه شده:smiliess (8):
حالاکه اونا تنهامون گذاشتن تو باهامون همراهی کن

خدایا برای براورده کردن اولی ممنون دومیشم که خودت دار میبینی الان دیگه نوبت سومیشه خواهشن درستش کن:riz304:

خدایا میشه سه تا معجزه بارامون انجام بدیkindlyyyyy
1.فردا تعدامون به 50 تا برسه:smilies-azardl (113
2.چارشنبه به خواستهامون توجه بشه:thanks:
3.پنجشنبه تو سایت اصلاحیه بزنن برای همه رشته ها هم ظرفیت هم دانشگاههای بلوکه شده:smiliess (8):
حالاکه اونا تنهامون گذاشتن تو باهامون همراهی کن

خدایا برای براورده کردن اولی ممنون دومیشم که خودت دار میبینی الان دیگه نوبت سومیشه خواهشن درستش کن:riz304:

خیلی نوشتتو دوست دارم ...باعث شد لبخند بزنم...قشنگترین چیزی بود که الان خوندم ...حس خوبی داد... مرسی

hebe.nurse

New member
ایجور موقعا یاد گفته یکی از اساتیدم میوفتم که میگفت :
همانند فنر باشین با فشار که له شدین با رها شدن گام‌هاتون بلندتر باشه. نیرومندتر باشین :(40):
بچه ها نباید ناامید شید. به تلاشتون ادامه بدید.....

Y77

New member
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
و گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

سعدی

Ana67

New member
بچه هاااااااااا بیااااااااییییددددددددددددددددددد

Ana67

New member
تاکید رو اون 8 رشته داره
سم شناسی با 54 درصد کاهشو نمیبینن

mamaie

New member
امیدوارم .... ولی خدا کنه کلک نزنن ظرفیت بین الملل باز زیاد بشه... خدا کنه هر کسی که تلاش کرده و زحمت کشیده به خصوص بچه هایی که امروز رفتن به نتیجه برسن :smiliess (8):

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااووووووووووووو....واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااووووووووووووووو راست میگه ؟؟ بچه ها خبر خوبی دیگه ؟؟؟؟مگه نه ؟؟چرا خوشحال نیستین ؟چرا جیغ نمیکسین؟؟ها؟؟

mohammad233

New member
دقیقا حرف درستیه
اینا را اگر ول کنیم باز نقشه می کشن. تا اعلام نتایج نباید ولشون کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا