-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

elmira1365

New member
tooro khoda man nemitoonam biam vali be khtere pasokhname ha darsady eshtebahi ham harfi bezanid joone mmanatoon darsady 70 mano 40zadan
pasokhnamamam nemizaan

من واسه اشتباه 10 % کارنامه ام دارم میرم اون وقت شما با این همه تفاوت نمیخوای بیای حقت رو بگیریییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ROJO

New member
tooro khoda man nemitoonam biam vali be khtere pasokhname ha darsady eshtebahi ham harfi bezanid joone mmanatoon darsady 70 mano 40zadan
pasokhnamamam nemizaan

ی توصیه ی خواهرانه براتون دارم

پس فردا یسری کلیات درباره کاهش ظرفیتا گفته میشه حتی اگر حرفی از اشتباه هم بمیون بیاد خب معلومه اونا میگن ن همه اکی بوده حالا شاید این وسط بگن باشه بگین چک کنیم، اوموقت کیو چک کنن?!

شما باید خودت بری، چون ی مسئله ی شخصیه

ROJO

New member
امشب میخواستم یسری حرفا رو بزنم البته حرف من تنها نبود ولی خب پشیمون شدم (یا شدیم! ) و گفتم دیگه وقتش نیست دیگه اگه کسی میخواست توجیح بشه تو این ی هفته میشد. شما همتون به تعداد ما و نیازمون ب افراد بیشتر اگاهید ...
اگه من تهدیدی کردم، فقط قصدم این بوده ک همه بیان و کسی خونه نشینه ب انتظار بقیه، امیدوارم واقعا کسی اینجوری نمونده باشه چون ی نفر هم اونجا خیلی ارزشمنده...مثل تصمیم بر اومدنی ک mri گرفتن.

ما رو تنها نذارید...

الان فقط میگم ک
-اونایی ک دارن میان دستشون درد نکنه
-اونایی ک واقعا نمیتونستن بیان ولی تو اطلاع رسانیا کمک کردن خیر ببینن
-اونایی ک هم تهران بودن، هم میتونستن جور کنن،... ولی نکردن... اشکال نداره ما هم خدایی داریم...

ی نکته ای ک باید بگم اینه ک:
کل جمع تلاشمون بر اینه ک ظرفیتا برگرده ب پارسال، اگر یکی دو نفرم صحبت کردن صحبتشون برای همه ی رشته هاس
ولی اگه به صلاحدید اقایون برخی رشته ها فقط تغییر کرد، این تقصیر گروه نیست، چون ما تلاشمون کلی بوده...

خب همینقد کافیه، با اینکه گفتنیا زیاد بود...

التماس دعا

asayesh

New member
خدایا میشه سه تا معجزه بارامون انجام بدیkindlyyyyy
1.فردا تعدامون به 50 تا برسه:smilies-azardl (113
2.چارشنبه به خواستهامون توجه بشه:thanks:
3.پنجشنبه تو سایت اصلاحیه بزنن برای همه رشته ها هم ظرفیت هم دانشگاههای بلوکه شده:smiliess (8):
حالاکه اونا تنهامون گذاشتن تو باهامون همراهی کن:rose:

saeid3

New member
خدایا میشه سه تا معجزه بارامون انجام بدیkindlyyyyy
1.فردا تعدامون به 50 تا برسه:smilies-azardl (113
2.چارشنبه به خواستهامون توجه بشه:thanks:
3.پنجشنبه تو سایت اصلاحیه بزنن برای همه رشته ها هم ظرفیت هم دانشگاههای بلوکه شده:smiliess (8):
حالاکه اونا تنهامون گذاشتن تو باهامون همراهی کن:rose:

انشالله که نتیجه میگیریم...

Y77

New member
بچه ها متــــــــــــــــشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکریم

soheil...

New member
صبح زود همه دوستان بخیر؛
تو یه پست قبلا بازهم این شماره تماس هارو گذاشتم، همونطور که آبتین جان یه تعداد خبر گزاری گذاشتن، منم دوباره یه چندتایی میذارم، لطفا از صبح زود همه تماس بگیرن و موضوع تحصن فردا رو اعلام کنن و درخواست پوشش خبری کنن. فک کنم تنها کاری که امروز میشه انجام داد، اینه که فقط هماهنگی های نهایی رو انجام بدیم، امیدوارم حداقل دو-3 تا خبر گزاری این تجمع چهارشنبه رو پوشش بدن:
ایرنا>>>>>>02188707213
ایسنا>>>>>>02161972000
فارس>>>>>>02188911831
یا علی...

arash.tom

New member
صبح زود همه دوستان بخیر؛
تو یه پست قبلا بازهم این شماره تماس هارو گذاشتم، همونطور که آبتین جان یه تعداد خبر گزاری گذاشتن، منم دوباره یه چندتایی میذارم، لطفا از صبح زود همه تماس بگیرن و موضوع تحصن فردا رو اعلام کنن و درخواست پوشش خبری کنن. فک کنم تنها کاری که امروز میشه انجام داد، اینه که فقط هماهنگی های نهایی رو انجام بدیم، امیدوارم حداقل دو-3 تا خبر گزاری این تجمع چهارشنبه رو پوشش بدن:
ایرنا>>>>>>02188707213
ایسنا>>>>>>02161972000
فارس>>>>>>02188911831
یا علی...
در مقابل كارهايي كه تا حالا شماها كردين و قرار انجام بدين, اين كم ترين كاريه كه ما حتما انجامش ميديم.بابت مجلس هم خيلي خيلي ممنون.

Azin E

New member
توی نمودارا این رشته ها جدید اضافه شد و کلا شد 40 تا رشته
صنایع غذایی،اپیدمیولوژی،آمار زیستی،انگل شناسی،بهداشت و ایمنی مواد غذایی،بینایی سنجی،روانشناسی بالینی،سلامت و رسانه،مامایی،مهندسی پزشکی،مدیریت خدمات بهداشتی درمانی،آناتومی،پرستاری مراقبت های ویژه،پرستاری داخلی جراحی،اعضا مصنوعی و وسایل کمکی،اقتصاد بهداشت،رفاه اجتماعی،مدیریت توانبخشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ROJO

heart.beat777

New member
سلام دوستان عزیزم، نمی تونستم بیام ولی با هزار دربدری جورش کردم، فردا بهتون ملحق میشم دوستان خوبم، من از اصفهان میام ترمینال جنوب یکی بهم میگه چه کنم بیام دم وزارت خونه؟ روجو عزیز اسم و مشخصات باید بهتون بدم؟ میشه بگی این دفعه چند نفر میان؟

Aysel

New member
واااااااااااااای بچه ها واقعا دستتون درد نکنه
دس مریزاد
ایشالا که نتیجه بگیریم

م.صفری

New member
صفری جان فکر کنم منظورت با بین الملله.چون روزانه پارسال 71 نفر گرفت.تو این نمودارا هم فقط روزانه در نظر گرفته شده

نه عزیزم منم روزانه میگم اول 71 بود ولی تو بعدش یزد و اصفهان اضافه شد ... 79 نفر شد
حالا عیب نداره
همینم خوبه

mahii

New member
چه عجله ای :black_eyed:
بابا از ظهر ده بار چک کردم دیدم میای سایت جوابمو نمیدی :rose:
به هر حال فدایی داری :smilies-azardl (113
خو دو دلیل داشت یکی اینکه سرم به پخ گرم بود ینی کار مهمی بود درگیر پخ بودم...دوم سرعتم کند بود نتم قط میشد...دققم داد دیروز
تی بلا میسر توهم فدایی داری من تی فدا:black_eyed:

ROJO

New member
سلام دوستان عزیزم، نمی تونستم بیام ولی با هزار دربدری جورش کردم، فردا بهتون ملحق میشم دوستان خوبم، من از اصفهان میام ترمینال جنوب یکی بهم میگه چه کنم بیام دم وزارت خونه؟ روجو عزیز اسم و مشخصات باید بهتون بدم؟ میشه بگی این دفعه چند نفر میان؟

برین انقلاب بعدش کارگر شمالی تاکسی هست واسه میدون صنعت بعدش 100 متر بالاتر (تو بلوار فرحزادی ) ساختمون وزارت مشخصه

In addresso yeki az bacheha gozashte bud

نه عزیز نیازی به اسم نیست. شما احتمالا نفر 38ام هستید، خوش اومدین:rose:

abtin13

New member
برای کسانی که دیشب نبودن یا پست رو ندیدن

خبرنگاران جوان:
اداره اخبار فکس: 22012642 ایمیل:news@yjc.ir امور آموزش فکس:22012653 ایمیل:amoozesh@yjc.ir
---------------------------------------------------------
خبر22 شبکه 3
ایمیل: khabar22@iribnews.ir
---------------------------------------------------------
شبکه خبر
تلفن گویا: 22013911 و 22013912
ایمیل:
PR@irinn.ir
پیام کوتاه: 1000601
----------------------------------------------------------
این قسمت هم پیشنهاد سوژه شبکه خبر هستش
ارسال اطلاعات برنامه ها و سوژه های روزانه برای شبکه خبر
-----------------------------------------------------------
سایت شخصی کامران نجف زاده:
KAMRAN NAJAFZADEH :: Personal WebSite :: كامران نجف زاده
سمت راست یه متن از وزیر بهداشت گذاشته.تو بخش نظرات نامه رو بنویس
------------------------------------------------------------
سوژه های خبری بخش ذره بین 20:30
http://www.yjc.ir/fa/news/4056677/سوژه-هاي-خبري-مردمي-زير-ذره-بين-2030-را-اينجا-بنويسيد
---------------------------------------------------
شماره فکس ایرنا: 88891891
-------------------------------
شماره فکس مهر : 88805801
------------------------------
شماره تلفن مهر : 88809500

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا