-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fada19990

New member
علی 5 سالشه.. شیطون و بازیگوش. عصری رفته بود کوچه دوچرخه سواری رفتم دنبالش دیدم نیست کلی به هم ریختم ...بعد پدرش رفت دنبالش از تو کوچه ی کناری پیداش کرد.. الانم اجازه نداره از تو اتاقش بیاد بیرون تا تنبیه بشه:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

جيجرم كناه دارررره!از طرف من حتما ماجش كن!

mahii

New member
th
th
th

ROJO

New member
بچه ها هیچ پیامی برام نمیاد با اینکه صندوقم خالیه وای قاتی کرده با چن نفر کار داشتم...:13:

روجو جان مقوا چی شد؟؟کاش همه هماهنگی ها امشب دیگه انجام شه ، چون هم اینکه یه عده از جمله خودم دیگه فردا دارم راه می افتم و دسترسی ندارم و هم اینکه سرعت پایین اومده و حتی دیشب جند مین سایت قطع بود ، پس کاش هماهنگی های نهایی دیگه انجام شه که دیگه اگه کسی نتونست بیاد مشکلی پیش نیاد
ممنون
سلام عزیزم سایزای مختلف دارن فروشگاهها کسی ک میخواد بخره در نظر بگیره ک با دوتا دست بچه ها میخوان بگیرن زیادم بزرگ نگیره ولی عرضش خوب باشه
ماژیکم ابی قرمز سبز حتما باشه

الان پلاتو هم گرفتم ،اینم عکسش! البته لول بود منم بازش نکردم :))

DSC_1386_20140811222329562.jpg

soheil...

New member
اقا سهیل چه ظرفیتا زیاد شه چه نه
من از صمیم قلبم واستون دعا خیر میکنم
ایشالا هرروز موفق تر از دیروز شین
مرسی خانوم گلابتون،
خوشحالم اگه تونسته باشم برای دوستام کوچکترین کاری کرده باشم...
امیدوارم که نتیجه بگیریم.

hebe.nurse

New member
سلام دوستان؛
امروز با 5 نفر از دوستانی که لطف کردن و اومدن، برای دیدار مردمی با نماینده ها رفتیم مجلس. فک کنم بهترین نتیجه ای که میتونستیم و انتظار داشتیم رو امروز از مجلس گرفتیم، ابتدا که دوسه نفر از بچه ها با نماینده های شهراشون حرف زدن، بعد هم یک درخواست رو که نوشته بودیم و حدود 80 صفحه ازش زیراکس کرده بودیم رو تا اونجا که تونستیم بین اتاق نماینده ها پخش کردیم. حالا اگه خواستن پیگیری کنن، برای اینکه بتونن باهامون در ارتباط باشن، من با اجازتون شماره خودمو پای همه برگه نوشتم، علاوه بر همه این ها با 5-4 تا از نماینده های کمیسیون آموزش هم دیدار حضوری داشتیم، اونا هم تا حدودی در جریان مسئله بودن و البته ناراضی از عدم اطلاع قبلی وزارت بهداشت. 5-4 تا از تماینده های کمیسیون های دیگه هم قول دادن که فردا این مسأله رو با بقیه نماینده ها و بقیه نماینده های کمیسیون آموزش در میان بذارن و در صورت امکان در صحن علنی مجلس مطرح کنن... در نهایت باحال ترینشون هم آقای دامادی نماینده فک کنم ساری بود که بلافاصله گوشیشو برداشت و شماره موهبتی(or محبتی!!) رو گرفت...5 بار باهاش تماس گرفت، ولی متأسفانه جواب نداد، با این حال گفت حتما فردا اگه بتونم وقت نطق بگیرم این در خواستتو با خودم می برم و در غالب یه تذکر به وزیر بهداشت، مطرح می کنم...
یکی از دوستان هم تونستن یه نامه از نماینده شهرشون خطاب به وزیر بهداشت بگیرن، که امیدوارم چهارشنبه بتونیم به دست وزیر برسونیم...
منم هنوز منتظر خبر استانداری برای صدور یا عدم صدور مجوز هستم، هنوز خبری نشده متأسفانه...

یا علی...

بابا دست مریزاد.مرسی دوستان. منکه خیلی امیدوار شدم. دعا میکنیم براتون که هروقت تو پیچ وخمای زندگی گیر افتادید یکی مث خودتون پیدا شه و دست یاری به سمتتون بگیره. الهی آمین.:thanks:

asayesh

New member
یادم رفت بگم نمایندمون بمن گفت ک با موهبتی صحبت میکنه.....:whistle:

بچه ها هیچ پیامی برام نمیاد با اینکه صندوقم خالیه وای قاتی کرده با چن نفر کار داشتم...:13:

سلام عزیزم سایزای مختلف دارن فروشگاهها کسی ک میخواد بخره در نظر بگیره ک با دوتا دست بچه ها میخوان بگیرن زیادم بزرگ نگیره ولی عرضش خوب باشه
ماژیکم ابی قرمز سبز حتما باشه

الان پلاتو هم گرفتم ،اینم عکسش! البته لول بود منم بازش نکردم :))

DSC_1386_20140811222329562.jpg
مرسسسسی رخو جون خسته نباشی:rose:

mahii

New member
یکی از ساده ترین راههی خوشبخت ماندن اینست
چیزهایی ک باعث ناراحتیتان میشود را رها کنید..........:whistle:

abtin13

New member
Untitled.jpg

این نمونه نمودار هایی هستش که خانم Azin زحمتش رو کشیده.اینجا گذاشتم تا ببینید و در جریان باشید

ROJO

New member
ابتین جان یکبار دیگه متن فکس و شماره ها رو برام زحمت بکش بزار برای فردا، همه پیامام پریده

abtin13

New member
ابتین جان یکبار دیگه متن فکس و شماره ها رو برام زحمت بکش بزار برای فردا، همه پیامام پریده

بفرمایین.الان هم میذارم.فردا صبح هم پست میکنم اینجا
خبرنگاران جوان:
اداره اخبار فکس: 22012642 ایمیل:news@yjc.ir امور آموزش فکس:22012653 ایمیل:amoozesh@yjc.ir
---------------------------------------------------------
خبر22 شبکه 3
ایمیل: khabar22@iribnews.ir
---------------------------------------------------------
شبکه خبر
تلفن گویا: 22013911 و 22013912
ایمیل:
PR@irinn.ir
پیام کوتاه: 1000601
----------------------------------------------------------
این قسمت هم پیشنهاد سوژه شبکه خبر هستش
ارسال اطلاعات برنامه ها و سوژه های روزانه برای شبکه خبر
-----------------------------------------------------------
سایت شخصی کامران نجف زاده:
KAMRAN NAJAFZADEH :: Personal WebSite :: كامران نجف زاده
سمت راست یه متن از وزیر بهداشت گذاشته.تو بخش نظرات نامه رو بنویس
------------------------------------------------------------
سوژه های خبری بخش ذره بین 20:30
http://www.yjc.ir/fa/news/4056677/سوژه-هاي-خبري-مردمي-زير-ذره-بين-2030-را-اينجا-بنويسيد
---------------------------------------------------
شماره فکس ایرنا: 88891891
-------------------------------
شماره فکس مهر : 88805801
------------------------------
شماره تلفن مهر : 88809500

ROJO

New member
مرسی:smilies-azardl (113
تا فردا گم میشه یادم باشه صفحه چنده خخخخ:idea_majidonline:

م.صفری

New member
:riz481:بابا صفری جون شما که دست منو تو عجول بودن از پشت بستی جان خودم حواسم نبووووووووووووووووووووووووود

چه عجله ای :black_eyed:
بابا از ظهر ده بار چک کردم دیدم میای سایت جوابمو نمیدی :rose:
به هر حال فدایی داری :smilies-azardl (113

م.صفری

New member
ee tanbih nakon alioo gonakh daree:smiliess (7):

اره
با این نام کاربریتون الان علی کلی معروف شده :smiliess (3)::thanks:

- - - Updated - - -

مشاهده فایل‌پیوست 6443

این نمونه نمودار هایی هستش که خانم Azin زحمتش رو کشیده.اینجا گذاشتم تا ببینید و در جریان باشید

سال 92، 79 نفر گرفت

mid wife

New member
tooro khoda man nemitoonam biam vali be khtere pasokhname ha darsady eshtebahi ham harfi bezanid joone mmanatoon darsady 70 mano 40zadan
pasokhnamamam nemizaan

ROJO

New member
الان دوستم اس داده نوشته ضعیفه برای چارشنبه برات ارزوی موفقیت میکنم:riz481:

گفتم حالا میبینی چطور ضعیفه حقشو از قلدرا میگیره:image170::riz481:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا