-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
خدایا میشه سه تا معجزه بارامون انجام بدیkindlyyyyy
1.فردا تعدامون به 50 تا برسه:smilies-azardl (113
2.چارشنبه به خواستهامون توجه بشه:thanks:
3.پنجشنبه تو سایت اصلاحیه بزنن برای همه رشته ها هم ظرفیت هم دانشگاههای بلوکه شده:smiliess (8):
حالاکه اونا تنهامون گذاشتن تو باهامون همراهی کن:rose:
آمـــــــــــــــــــــــــــــــین.........

mahii

New member
top-texts-g-21.jpg

ROJO

New member
Naaaa
Name faqat ye tarikhp code khabar dare , vali bara khabar gozaria mage 4ta code nazadim? Man oono mikham k besh tarikho zaman tajamo ham ezaf beshe

heart.beat777

New member
برین انقلاب بعدش کارگر شمالی تاکسی هست واسه میدون صنعت بعدش 100 متر بالاتر (تو بلوار فرحزادی ) ساختمون وزارت مشخصه

In addresso yeki az bacheha gozashte bud

نه عزیز نیازی به اسم نیست. شما احتمالا نفر 38ام هستید، خوش اومدین:rose:
38تا؟؟؟؟؟؟؟؟
با این همه تبلیغات که کردین و زحمت کشیدین؟ پس چرا اینقد کم؟

بچه ها یکی دقیق به من بگه این آقای محبتی سمتش چیه؟سریع لطفا.... اصلا ما چرا دنبال محبتی بودیم مگه کیه ؟شما مطمئنید یه کاری میکنه ؟ آخه من پیداش کردم تقریبا این محبتی رو ...اما دقیقا میدونم قراره واسه ما چیکار کنه ،یکی لطفا توضیح بده سریع...

soheil...

New member
سلام دوستان عزیزم، نمی تونستم بیام ولی با هزار دربدری جورش کردم، فردا بهتون ملحق میشم دوستان خوبم، من از اصفهان میام ترمینال جنوب یکی بهم میگه چه کنم بیام دم وزارت خونه؟ روجو عزیز اسم و مشخصات باید بهتون بدم؟ میشه بگی این دفعه چند نفر میان؟
سلام دوستان عزیزم، نمی تونستم بیام ولی با هزار دربدری جورش کردم، فردا بهتون ملحق میشم دوستان خوبم، من از اصفهان میام ترمینال جنوب یکی بهم میگه چه کنم بیام دم وزارت خونه؟ روجو عزیز اسم و مشخصات باید بهتون بدم؟ میشه بگی این دفعه چند نفر میان؟

سلام دوست عزیز، خوش اومدین.
چند راه داره که دوتا از ساده ترین راههاشو میگم:
یک: با اتوبوس یا مترو بیاین میدان انقلاب(از ترمینال جنوب سوار خط 1 میشین، ایستگاه دروازه دولت تغییر خط میدین به خط 4 وسوار می شین به سمت اکباتان، ایستگاه انقلاب پیاده شین)، از انقلاب میدان صنعت(تاکسی 1600- اتوبوس 500) و از صنعت بگید تاکسی های پونک باختری(دادمان) رو بهم نشون بدین، سوار میشی و سر تقاطع فلامک شمالی و ایوانک پیاده میشین، ساختمان وزارت خونه جلو چشمتونه اونجا(کرایه 800).
دو: با مترو بیاین مترو دانشگاه شریف(تو ترمینال جنوب خط یک رو سوار میشین، ایستگاه پنجم امام خمینی پیاده میشین، تغییر خط میدین، خط دو رو به سمت صادقیه سوار میشین و ایستگاه شریف پیاده میشین)، اونجا سوار اتوبوس های میدون صنعت شین، نرسیده به میدون صنعت به راننده بگین شمارو ایستگاه وزارت بهداشت پیاده کنن(500 تومن).

mahii

New member
7249aus_image_06_resize_2.jpg

- - - Updated - - -

بچهها یکی ازمن تشکر نکنهها.................اینهمه عکس میذارم ک روحیه بگیریدااااا:whistle:

abtin13

New member
4تا کد خبر نبود 3 تا بود.اگه من کم نوشتم اعلا کن کدومه. اینم متن نامه فکس
آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم‌ترین و رقابتی‌ترین آزمون‌هایی است که هر سال جهت گزینش داوطلبان برای ورود به دانشگاه‌ها برگزار می‌شود. سازمان سنجش آموزش پزشکی هر سال ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها را بطور منظم به اطلاع داوطلبان می‌رساند و هرگونه تغییر در ظرفیت‌ها را از قبل اعلام می‌کند. اما متاسفانه امسال به‌رغم گفته‌ی رییس محترم سازمان سنجش پزشکی قبل از آغاز ثبت نام مبنی بر عدم تغییر ظرفیت‌ها (خبرگزاری ایسنا به تاریخ 9 بهمن 1392– کد خبر 92110905888)، شاهد کاهش چشمگیر و بی‌سابقه‌ی ظرفیت‌ها حتی تا 70 درصد در برخی رشته‌ها بودیم.در این راستا جمعی از داوطلبان در دو نوبت مقابل ساختمان وزارت بهداشت تجمع کردند که حاصل آن، وعده‌ی جناب آقای دکتر پورکاظمی مبنی بر افزایش محدود ظرفیت در هشت رشته بود(خبرگزاری ایسنا به تاریخ 11 مرداد 1393– کد خبر 93051104594) حال آنکه همین وعده ایشان هم محقق نشده است. این در حالی است که این کاهش ظرفیت در مورد آزمون دستیاری و رشته های پزشکی هم اعمال شده بود ولی در نهایت با دستور وزیر محترم بهداشت ظرفیت آن ها به میزان سال قبل بازگشت (خبرگزاری مهر – کد خبر 2345804 ).حال در این میان این سوال پیش می آید که چرا ظرفیت دستیاری و پزشکی به میزان سال قبل بازگشته ولی ظرفیت های ارشد علیرغم گفته مسئولین مبنی بر افزایش، همچنان بدون تغییر باقی مانده است؟ آیا گفته های مسئولین مبنی بر بهبود کیفیت آموزشی از طریق کاهش ظرفیت ها فقط در مورد قشر مظلوم پیراپزشکی صدق می کند و پزشکان از این قاعده مستثنی هستند؟ چرا قربانی بهبود کیفیت آموزشی باید داوطلبین کارشناسی ارشد باشند؟ آیا این کار مسئولین تبعیض در حق ما محسوب نمی شود؟
ما داوطلبان آزمون ارشد، برای چندمین بار مراتب اعتراض خود را نسبت به این تبعیض، کاهش ظرفیت، عدم اطلاع رسانی بموقع و بی‌توجهی به خواسته‌هایمان ، اعلام داشته و بازگشت ظرفیت‌ها به سال قبل را خواستاریم.
بدین منظور روز چهارشنبه 22 مرداد ماه ساعت 10 صبح در مقابل ساختمان وزارت بهداشت تجمع خواهیم نمود تا صدای اعتراض خود را به گوش مسئولین برسانیم و از وزیر محترم بهداشت تقاضا نماییم تا همان گونه که عنایت ایشان شامل حال داوطلبین آزمون دستیاری و کنکور سراسری قرار گرفت، شامل حال ما نیز بشود.

آخرین ویرایش:

Ana67

New member
سلام بچه ها.خیلی زحمت میکشین.ممنون
واقعا شرمندم.تا دیشب قرار بود بیام ولی امروز رفتم دکتر الان با انگشت تو گچ در خدمتتونم.معذرت

بچه ها این سمت محبتی چیه؟یکی سریغ لطفا بگه به من... من تقریبا پیداش کردم اما نمیدونم این کیه یا قراره واسه ما چیکار کنه ... یکی سریع توضیح بده لطفا راجع بهش...

abtin13

New member
بچه ها یکی دقیق به من بگه این آقای محبتی سمتش چیه؟سریع لطفا.... اصلا ما چرا دنبال محبتی بودیم مگه کیه ؟شما مطمئنید یه کاری میکنه ؟ آخه من پیداش کردم تقریبا این محبتی رو ...اما دقیقا میدونم قراره واسه ما چیکار کنه ،یکی لطفا توضیح بده سریع...

معاونت حقوقي و امور مجلس وزارت بهداشت.مهندس موهبتی.میگفتن انگار اون میتونه ضیایی رو قانع کنه

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا