-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nafasn

New member
بچه ها واقعا دستتون درد نکنه....
دمتون گرم:applause:
ایشالااااااا چهار شنبه جوابمونو بگیریم

مهلا1991

New member
حالا گذشته از این موضوع که خیلیا بیخبرن اینم خیلی جالبه
من امروز زنگ زدم دانشگاه زنجان که رشته مارو بلاک کردن مسئولش گفت ما خیلی قبل تر از بهمن92 به وزارتخونه اعلام کردیم که امسال دانشجو نمیگیریم ولی وزارت خونه چون نخواسته مشکلی پیش بیاد اعلام نکرده!!!منو میگی......

asayesh

New member
دقیقا دانشگاه ماهم روزای اول که من رفتن گفتن ما گفته بودیم به سازمان که امسال نمیگیریم پس مشکل از ما نیست:smiliess (2):

*فرناز*

New member
من امروز زنگ زدم دانشگاه زنجان که رشته مارو بلاک کردن مسئولش گفت ما خیلی قبل تر از بهمن92 به وزارتخونه اعلام کردیم که امسال دانشجو نمیگیریم ولی وزارت خونه چون نخواسته مشکلی پیش بیاد اعلام نکرده!!!منو میگی......

رشته ما هم همین طور ولی بحث اینه که شهرهای دیکه رو از نصف کمتر کردن!!!!!
البته شما که واسه بین الملل شاکی هستید تو رشته ما شده یک چهارم سالای قبل!!!

دل آرام

New member

مثلا چه مشکلی ؟
وزات خونه اینقدر با جذبه ندیده بودم !

mahii

New member
یادم رفت بگم نمایندمون بمن گفت ک با موهبتی صحبت میکنه.....:whistle:

golabatun

New member
اقا سهیل چه ظرفیتا زیاد شه چه نه
من از صمیم قلبم واستون دعا خیر میکنم
ایشالا هرروز موفق تر از دیروز شین

*فرناز*

New member
واسه من افزایش به این شدت مهم نبود ولی وقتی وزیر پزشکیا رو به این راحتی به ظرفیت قبلش برگردوند من اعصابم خورد شد. حس کردم شخصیت هممون زیر سوال رفت!!!اگه قبلا به افزایش 10 نفر راضی بودم حالا میگم فقط ظرفیت سال قبل

mahii

New member
واسه من افزایش به این شدت مهم نبود ولی وقتی وزیر پزشکیا رو به این راحتی به ظرفیت قبلش برگردوند من اعصابم خورد شد. حس کردم شخصیت هممون زیر سوال رفت!!!اگه قبلا به افزایش 10 نفر راضی بودم حالا میگم فقط ظرفیت سال قبل
موافقتم:riz304:

mersi aziizam:heart: rasti ali chan saleshe

علی 5 سالشه.. شیطون و بازیگوش. عصری رفته بود کوچه دوچرخه سواری رفتم دنبالش دیدم نیست کلی به هم ریختم ...بعد پدرش رفت دنبالش از تو کوچه ی کناری پیداش کرد.. الانم اجازه نداره از تو اتاقش بیاد بیرون تا تنبیه بشه:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

م.صفری

New member
علی 5 سالشه.. شیطون و بازیگوش. عصری رفته بود کوچه دوچرخه سواری رفتم دنبالش دیدم نیست کلی به هم ریختم ...بعد پدرش رفت دنبالش از تو کوچه ی کناری پیداش کرد.. الانم اجازه نداره از تو اتاقش بیاد بیرون تا تنبیه بشه:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

گناه داره
ببخشیدش :tsimuzpzwoap1t9y3o7

elmira1365

New member
روجو جان مقوا چی شد؟؟کاش همه هماهنگی ها امشب دیگه انجام شه ، چون هم اینکه یه عده از جمله خودم دیگه فردا دارم راه می افتم و دسترسی ندارم و هم اینکه سرعت پایین اومده و حتی دیشب جند مین سایت قطع بود ، پس کاش هماهنگی های نهایی دیگه انجام شه که دیگه اگه کسی نتونست بیاد مشکلی پیش نیاد
ممنون

shiny

New member
آقا سهیل ،دلارام عزیز و بقیه دوستانی که رفتن مرسی ای ول دارین واقعا با انرژی پیش میریم ما میتونیم:a2d3:

آخرین ویرایش:

shiny

New member

ee tanbih nakon alioo gonakh daree:smiliess (7):

ریتا

New member
تازه الان فهنیدم ادبیات میخوندم الان اوضاعم بهتر بود چند تا اس نوشتم فرستادم واسه رییس کمیسیون خودم از اول تا اخری که نوشتم گریه میکردم.حالا اگه از کمیسیون کسی بخواد برامون کاری کنه میکنه.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا