-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

heart.beat777

New member
بابا ایرنا کیلو چنده، دیروز خبرنگار ایسنا و دانشجویان بودن هر دوشونم کل حرفامونو نوشتن و آخرم که اینطوری انعکاس دادن....چرا اینا همه واسه ما دست به یکی کردن؟:wacsmiley::mad_majidonline:

goo

New member
بابا ایرنا کیلو چنده، دیروز خبرنگار ایسنا و دانشجویان بودن هر دوشونم کل حرفامونو نوشتن و آخرم که اینطوری انعکاس دادن....چرا اینا همه واسه ما دست به یکی کردن؟:wacsmiley::mad_majidonline:

ایرنا قبل اینا زده بود . حالا ضرر نداره که شاید واقعنی دادن دست وزیر بهداشت پیامامون رو.

نوشتن : هموطن گرامی

ایرنا بعنوان رسانه ی ملی بر اساس مسئولیت تعیین شده در اساسنامه وظیفه انعکاس نظرات، پیشنهادات، انتقادات ودرخواست های مردم به مسئولان را عهده دار می باشد.

این ارتباط بدون واسطه بوده و مطالب شما مستقیم بصورت هفتگی و محرمانه به مسئولین ذیربط منعکس خواهد گردید.

درج آدرس پست الکترونیکی - شماره تماس اختیاری است و امکان ارتباط با شما و اعلام نتیجه اقدامات از سوی مسئولان را میسر خواهد کرد.

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

تماس با مسئولین

mri13

New member
گرفتن همون نامه‌رو که 30 بار تغییرش دادیم خلاصش کردن گذاشتن سایت جای مصاحبه!

mri13

New member
عکس تو 2 ثانیه میاد چقدر سرعت زیاده! پهنای باند خریدن؟!

abbas gara

New member
سلام.اول از همه از همه دوستانی که دیروز اومدن صمیمانه تشکر میکنم. دیوان عدالت اداری و بیخیال بشین چون حداقل یک سال طول میکشه تا جواب بدن. 22 مرداد هم واسه من وخیلیا اخرین تجمع بود ومن واقعا به افزایش ظرفیت خوشبین نیستم.

soheil...

New member
اگه یه متنی رو آماده کنید میشه هم برای دیوان عدالت هم برای بخش تماس با ما ایرنا گذاشت

من یه متن در قالب یه سوال برای دیوان عدالت ، اون قسمت پاسخ به سوالات قضایی فرستادم، متنشو اینجا میذارم، شاید به درد بخور باشه، دوستانی که دستی تو اصلاح دارن، لطفا اگه می تونن این متن رو اصلاح کنن که من برای یه شنبه هن برای مجلس ازش استفاده کنم.
با عرض سلام.
بنده دانشجوی کارشناسی یکی از رشته های پیراپزشکی هستم. یک سوال داشتم مبنی بر اینکه:
اگر سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور "بدون اطلاع قبلی"، نسبت به سال های قبل، ظرفیت پذیرش همه رشته ها های کارشناسی ارشد پزشکی را به میزان زیاد و برخی رشته ها را تا " 70%" کاهش دهد، به علاوه برخی از دانشگاههایی که در بهمن ماه 92 و هنگام ثبت نام، اعلام کرده اند که دانشجو میگیرند(همانطور که عرض کردم، فقط سربسته گفته ان که میگیریم، تعداد مشخص نشده)، پس از اعلام رتبه ها از لیست دانشگاههای پذیرنده دانشجو خط خورده اند، این هم بدون اطلاع قبلی، ما دانشجویان متضرر می توانیم از مسیر قانونی به این مسأله رسیدگی بکنیم؟
لطفا در صورت مستحق بودن ما روال قانونی این کار را به ما معرفی کنید، به طوری که تا پیش از مهر ماه، و شروع شدن ترم جدید دانشگاهها، ما هم بتوانیم در سر کلاسهای درس حضور پیدا کنیم.
پ.ن 1: آقای دکتر پورکاظمی رئیس سازمان سنجش پزشکی در همان بهمن ماه در یک مصاحبه خبری گفته اند که ظرفیت ها اگر افزایش نداشته باشد، کاهش هم نخواهد داشت.
پ.ن2: در دفترجه اولیه ذکر شده است، در صورتی که هر کدام از دانشگاهها قرار باشد از پذیرش دانشجو در یک رشته خاص معاف شوند و یا از لیست دانشگاههای پذیرنده دانشجو در آن رشته خط بخورد، طی اطلاعیه ای اعلام خواهد شد، ولی متاسفانه این مسأله اطلاع رسانی نشد.
پ.ن 3: پس از شکایات گسترده دانشجویان معترض، با اکراه سرانجام آقای پورکاظمی طی مصاحبه ای به نقل قول از وزیر محترم بهداشت، گفته اند که ظرفیت های کل (global) پذیرش همه رشته ها روی هم رفته به سال قبل باز خواهد گشت، ولی هیچ تضمینی نیست که ظرفیت هر کدام از رشته ها تک تک به سال قبل برگردند(به نظر ما دانشجویان این یعنی اینکه می خواهند عملا دانشجویان را دست به سر کنند، متاسفانه!!)
پ.ن 4: آقای پور کاظمی و آقای دکتر ضیایی (معاون اموزشی) هیچ کدام حاضر نمی شوند که برای این افزایش های ادعا شده، هیچ گونه اطلاعیه ای در سایت sanjeshp.ir که راه ارتباطی وزارت خانه با دانشجویان و داوطلبین هست، قرار دهند که کار شکلی رسمی به خود بگیرد.
سپاس گزار خواهم بود اگر راهنمایی بفرمائید.

آخرین ویرایش:

mehdialza

New member
بچه ها این متنو بفرستیم ایسنا شاید پیگیری کردن...

سلام خدمت دست اندر کاران محترم خبرگذاری ایسنا و عرض خسته نباشید؛طبق خبری که راجع به افزایش ظرفیت رشته های ارشد علوم پزشکی و بازگرداندن ظرفیتها به سال قبل اعلام شد( کد خبر 93052211460)،اقای پور کاظمی در پی اعتراض های پی درپی متقاضیان اعلام کردند که ظرفیت ها را به سال قبل ک حدود ۵۰۰۰ نفر پذیرش داشتیم برمیگردانیم اما برخلاف گفته ایشان ظرفیت پذیرش پارسال ۵۷۰۰ نفر بوده است،با این اوصاف ما دانشجویان دچار یک سردرگمی شده ایم و خواستار برگشت ظرفیتها به سال قبل (۵۷۰۰ نه ۵۰۰۰) هستیم.از خبر گذاری معتبر ایسنا که همیشه پشتیبان دانشجویان و جامعه علمی کشور بوده است خواستاریم پیگیری لازم را مبذول دارند

fada19990

New member
بچه ها این متنو بفرستیم ایسنا شاید پیگیری کردن...

سلام خدمت دست اندر کاران محترم خبرگذاری ایسنا و عرض خسته نباشید؛طبق خبری که راجع به افزایش ظرفیت رشته های ارشد علوم پزشکی و بازگرداندن ظرفیتها به سال قبل اعلام شد( کد خبر 93052211460)،اقای پور کاظمی در پی اعتراض های پی درپی متقاضیان اعلام کردند که ظرفیت ها را به سال قبل ک حدود ۵۰۰۰ نفر پذیرش داشتیم برمیگردانیم اما برخلاف گفته ایشان ظرفیت پذیرش پارسال ۵۷۰۰ نفر بوده است،با این اوصاف ما دانشجویان دچار یک سردرگمی شده ایم و خواستار برگشت ظرفیتها به سال قبل (۵۷۰۰ نه ۵۰۰۰) هستیم.از خبر گذاری معتبر ایسنا که همیشه پشتیبان دانشجویان و جامعه علمی کشور بوده است خواستاریم پیگیری لازم را مبذول دارند
دوستم كدوم قسمت سايت ايسنا بايد بفرستيم?

fada19990

New member
من یه متن در قالب یه سوال برای دیوان عدالت ، اون قسمت پاسخ به سوالات قضایی فرستادم، متنشو اینجا میذارم، شاید به درد بخور باشه، دوستانی که دستی تو اصلاح دارن، لطفا اگه می تونن این متن رو اصلاح کنن که من برای یه شنبه هن برای مجلس ازش استفاده کنم.
با عرض سلام.
بنده دانشجوی کارشناسی یکی از رشته های پیراپزشکی هستم. یک سوال داشتم مبنی بر اینکه:
اگر سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور "بدون اطلاع قبلی"، نسبت به سال های قبل، ظرفیت پذیرش همه رشته ها های کارشناسی ارشد پزشکی را به میزان زیاد و برخی رشته ها را تا " 70%" کاهش دهد، به علاوه برخی از دانشگاههایی که در بهمن ماه 92 و هنگام ثبت نام، اعلام کرده اند که دانشجو میگیرند(همانطور که عرض کردم، فقط سربسته گفته ان که میگیریم، تعداد مشخص نشده)، پس از اعلام رتبه ها از لیست دانشگاههای پذیرنده دانشجو خط خورده اند، این هم بدون اطلاع قبلی، ما دانشجویان متضرر می توانیم از مسیر قانونی به این مسأله رسیدگی بکنیم؟
لطفا در صورت مستحق بودن ما روال قانونی این کار را به ما معرفی کنید، به طوری که تا پیش از مهر ماه، و شروع شدن ترم جدید دانشگاهها، ما هم بتوانیم در سر ها حضور پیدا کنیم.
پ.ن 1: آقای دکتر پورکاظمی رئیس سازمان سنجش پزشکی در همان بهمن ماه در یک مصاحبه خبری گفته اند که ظرفیت ها اگر افزایش نداشته باشد، کاهش هم نخواهد داشت.
پ.ن2: در دفترجه اولیه ذکر شده است، در صورتی که هر کدام از دانشگاهها قرار باشد از پذیرش دانشجو در یک رشته خاص معاف شوند و یا از لیست دانشگاههای پذیرنده دانشجو در آن رشته خط بخورد، طی اطلاعیه ای اعلام خواهد شد، ولی متاسفانه این مسأله اطلاع رسانی نشد.
پ.ن 3: پس از شکایات گسترده دانشجویان معترض، با اکراه سرانجام آقای پورکاظمی طی مصاحبه ای به نقل قول از وزیر محترم بهداشت، گفته اند که ظرفیت های کل (global) پذیرش همه رشته ها روی هم رفته به سال قبل باز خواهد گشت، ولی هیچ تضمینی نیست که ظرفیت هر کدام از رشته ها تک تک به سال قبل برگردند(به نظر ما دانشجویان این یعنی اینکه می خواهند عملا دانشجویان را دست به سر کنند، متاسفانه!!)
پ.ن 4: آقای پور کاظمی و آقای دکتر ضیایی (معاون اموزشی) هیچ کدام حاضر نمی شوند که برای این افزایش های ادعا شده، هیچ گونه اطلاعیه ای در سایت sanjeshp.ir که راه ارتباطی وزارت خانه با دانشجویان و داوطلبین هست، قرار دهند که کار شکلی رسمی به خود بگیرد.
سپاس گزار خواهم بود اگر راهنمایی بفرمائید.

اقا سهيل ،تشكررررررر!!!!

mahtab.at

New member
بچه ها توخبرگزاری ایرنا تو بخش ارتباط با مسئولین میتونیم برا رییس کمیسیون بهداشت و درمان هم پیام بفرستیم

سلام دوستان
من تازه امروز صبح خونه رسیدم و از خبر افزایش ظرفیت تازه مطلع شدم
نمیدونم چرا خوشحال نشدم شاید به خاطر اینه که به وزارتخونه خیلی بی اعتماد شدم شمام حس منو دارین؟

elmira1365

New member
سلام دوستان
منم تازه 2 ساعتی هست رسیدم شیراز، سریع اومدم ببینم نتیجه نهایی چی شد،ولی راستش من با چیزهایی که دیروز دیدم زیاد امیدوار نیستم، فقط توی قسمتی که دنبال پیکری اعتراضم روی کارنامه اینها بودم، همون لحظه یه نفر زنگ زد به مسئول اونجا و انگار کسی که بود از یکی از دانشگاه ها بود که اون مسئول داشت میگفت لطفا زودتر افزایش رشته هایی رو که واسه ارشد میخواید بدید بهمون بدید و امضای معاونت دانشگاه رو هم داشته باشید که ما باید توی تکمیل ظرفیت اعلام کنیم، این تنها حرف امیدوار کننده دیروز بود که شنیدم به طور ناخواسته البته ، که بعید میدونم ولی اگه افزایشی هم باشه زیاد باشه در حد همون 2 یا 3 نفر نهایتا

heart.beat777

New member
ولی من باید واقعا چیکارکنم نمیدونم؟!!!1باید بنمایندمون چی بگم خب؟
شماها یعده باهمید همچیو میدونید من از کجا باید بدنم وقتی سربسته میگید

ماهی دوست عزیز، 22 که همه میدونن آخرین تجمع بوده شما اطلاع نداشتین؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا