-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

asayesh

New member
ظرفیت پولی نباید بیشتر از 50٪ ظرفیت روزانه باشه این قانونه مجلسه و اگه دفترچه‌رو ببینید حدودا رعایت شده نمیتونن فقط پولیو زیاد کنن.

دقیقا امکان نداره اگر قرار باشه اضافه بشه فقط به مازاد اضافه بشه روازنه روهم در نظر میگیرن

asayesh

New member
اینو در نظر بگیریم گفتن 5000 نه 5700 پس قرار نیست همه رشته ها بشه مثل پارسال خودمونم میدونستیم این امکانش نیست اینرو گفتیم تا اونا به یه میزان افزایش رضایت بدن که الانم همین شده پس به نظر من تا نتیجه ها صبر کنیم و امیدوار باشیم چون صحبتایی که اینجا میکنیم(منظورم بشخصه حرفای خودمه نه کسه دیگه)همش از روی حدس وگمانه و فقط باعث میشه شادیه امروزمون که حاصل تلاش بچه هاست از بین بره واسترسمون بیشتربشه پس بیایم قدر همین میزان خوشحالی رو بدونیم دیروز همینقدر هم امید نداشتبم

mehdialza

New member
بچه ها من پاسخناممو دیدم،تو یکی از درسام حدود ۱۰ درصد اشتباه شده،کجا باید اعتراض بزنم؟

mehdialza

New member
بچه ها من پاسخناممو دیدم،تو یکی از درسام حدود ۱۰ درصد اشتباه شده،کجا باید اعتراض بزنم؟

mehdialza

New member
کاش من امسال قبول شم تا با شماها همراه باشم،اگه اینجوری بشه اولین باره با همچین همکلاسیای متحدی همراه میشم.تا بینیم خدا چی میخواد??????????????????

golabatun

New member
یه دنیا ممنون
بچه ها نامید نشین
یادتونه همین 2 روز پیش خیلیا گفتن اعتراضا بی فایدس
دیدین حالا؟؟؟
فعلا صبر میکنیم ببینیم ویرایش میدن یا نه؟
اگه ندن کارشون با دیوان عدالته

asayesh

New member
یه دنیا ممنون
بچه ها نامید نشین
یادتونه همین 2 روز پیش خیلیا گفتن اعتراضا بی فایدس
دیدین حالا؟؟؟
فعلا صبر میکنیم ببینیم ویرایش میدن یا نه؟
اگه ندن کارشون با دیوان عدالته

مگه باید ویرایش بدن ?!،اخه من فکر میکردم دیگه میره تا تکمیل ظرفیت اگه اینجوری باشه که خیلی بهتره خداکنه همینجوری بشه

MANDI89

New member
[/si
بجه ها بسیار مرسی خیلی زحمت کشیدید ایشالا ک تکتکتون نتیجه بگیرید به امید خدا .از رفتنتون ممنون

SINA70

New member
دیوان عدالت اداری میگن خیلی کارسازه...
روزای اول کاهش ظرفیتا یکی به من گفت از اینجا اقدام کنیدا...
:auizz3ffy9vla57584x
تا خودشون یه اطلاعیه نزنن تعداد افزایشا رو نزنن توش معلوم نمیشه زیاد کردن یا نه..فعلا فقط ما ها رو دست به سر کردن تا اعلام نتایج بعدشم که دیگه دستمون هیچ جایی بند نیست...البته کاش اینجوری نشه..توکل به خدا...:rolleyessmileyanim:

golabatun

New member
تا 2 روز صبر میکنیم به قول سینا اگه اعلام نتیجه بشه دیگه کاری نمیشه کرد
اقا سهیل شما نظرتون چیه؟؟؟

soheil...

New member
تا 2 روز صبر میکنیم به قول سینا اگه اعلام نتیجه بشه دیگه کاری نمیشه کرد
اقا سهیل شما نظرتون چیه؟؟؟

سلام.
خوب راستش من زیاد اعتقاد ندارم که اینا با این سرتق یشون اطلاعیه ای بزنن... زدن اطلاعیه واسشون فایده ای نداره. در هر صورت اونقد اضافه نمیشه که همه بچه ها راضی بشن. تازه اگه اطلاعیه بزنن دیگه نمی تونن جمعش بکنن، باید سر حرفشون وایسن. اینجوری یه قول برای افزایش دادن، اضافه هم میکنن قطعا، ولی هیچ نظری در مورد میزان افزایشی که قراره اعمال بشه ندارم، با اینحال من بدبین نیستم. امیدوارم یه چیز رضایت بخشی برای مجموع بچه ها باشه. این نظر من بود، تا ببینیم در عمل چیکار میکنن.
اون مسأله دیوان عدالت هم سرجاشه...نگران نباشین.
یاعلی...

soheil...

New member
دوستان عزیز، اسامی نماینده های کمیسیون بهداشت-درمان مجلس رو براتون گذاشتم. اگه هیچ کدوم از نماینده ها، برای شهر شما بود لطفا برای مراجعه حضوری تو حوزه انتخابیه تون با نماینده تون کوتاهی نکنین، منم بازم سعی میکنم با چند نفر از بچه های تهران دوباره در طول هفته بعد یه سر بریم پیششون. امیدوارم که نتیجه بگیریم. مرسی.
یاعلی...

۱-خضری- رسول- پیرانشهر و سردشت

۲-عالی- حلیمه- زابل، زهک و هیرمند

۳-تأمینی لیچایی- حسن- رشت

۴-مره صدق- سیامک- کلیمیان

۵-مرندی- سیدعلیرضا- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۶-کائیدی- علی- پلدختر و ملاوی

۷-عزیزی فارسانی- حمیدرضا- اردل، فارسان، کوهرنگ و بخش کیار

۸-محمدصادقی- شاهین- کازرون

۹-هاشم‌زهی- مراد- نهبندان و سربیشه

۱۰-آریایی نژاد- احمد- ملایر

۱۱-میرگلوی بیات- شهلا- ساوه و زرندیه

۱۲-فتاحی- عابد- ارومیه

۱۳-پزشکیان- مسعود- تبریز، اسکو و آذرشهر

۱۴-عباسی- سلیمان- گنبدکاووس

۱۵-شهریاری- حسینعلی- زاهدان

۱۶-منوچهری- نعمت الله- پاوه، جوانرود، ثلاث بابجانی و روانسر

۱۷-رستمیان- عبدالرحمن- دامغان

۱۸-قربانی- محمدحسین- آستانه اشرفیه

abtin13

New member
دیوان عدالت خیلی خوبه فقط این که اگر نتیجه بده قطعا امسال نتیجه نمیده، شاید سال بعد، شاید سال های بعد.اگه حجم شکایت هایی که به دیوان عدالت میشه رو در نظر بگیرید شما هم خیلی راحت می تونید به این نتیجه برسید.چون ما خودمون سابقه شکایت به دیوان عدالت رو داریم این حرف رو میزنم.بعد سه سال پیگیری جوابی به درخواست ما داده نشد آخرشم ما بیخیال شدیم.البته این سری اگه ببینن تعداد زیاده یا از طریق نماینده های مجلس هم پیگیری شده شاید اتفاقی بیافته ولی با زهم نه به این زودی.شاید دوره های بعدی از ما خوش شانس تر باشن

ریتا

New member
دوستان عزیز، اسامی نماینده های کمیسیون بهداشت-درمان مجلس رو براتون گذاشتم. اگه هیچ کدوم از نماینده ها، برای شهر شما بود لطفا برای مراجعه حضوری تو حوزه انتخابیه تون با نماینده تون کوتاهی نکنین، منم بازم سعی میکنم با چند نفر از بچه های تهران دوباره در طول هفته بعد یه سر بریم پیششون. امیدوارم که نتیجه بگیریم. مرسی.
یاعلی...

۱-خضری- رسول- پیرانشهر و سردشت

۲-عالی- حلیمه- زابل، زهک و هیرمند

۳-تأمینی لیچایی- حسن- رشت

۴-مره صدق- سیامک- کلیمیان

۵-مرندی- سیدعلیرضا- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۶-کائیدی- علی- پلدختر و ملاوی

۷-عزیزی فارسانی- حمیدرضا- اردل، فارسان، کوهرنگ و بخش کیار

۸-محمدصادقی- شاهین- کازرون

۹-هاشم‌زهی- مراد- نهبندان و سربیشه

۱۰-آریایی نژاد- احمد- ملایر

۱۱-میرگلوی بیات- شهلا- ساوه و زرندیه

۱۲-فتاحی- عابد- ارومیه

۱۳-پزشکیان- مسعود- تبریز، اسکو و آذرشهر

۱۴-عباسی- سلیمان- گنبدکاووس

۱۵-شهریاری- حسینعلی- زاهدان

۱۶-منوچهری- نعمت الله- پاوه، جوانرود، ثلاث بابجانی و روانسر

۱۷-رستمیان- عبدالرحمن- دامغان

۱۸-قربانی- محمدحسین- آستانه اشرفیه
شهریاری و عالی با من.ولی دلم اب نمیخوره چندین بار به گوشیش زنگیدم احساس کردن فقط ی مهره اس از روز اول هم بهم گفت افزایش داریم ولی5_6تا.ولی بازم حضوری پیداش میکنم.با اینکه شهریاری رییس کمیسیونه

آخرین ویرایش:

*فرناز*

New member
دوستان اطلاعیه نمیدن! هر شهر خودش افزایش داره! ولی باید همش از شنبه به سنجش زنگ بزنیم یا حضوری بریم درخواست ویرایش بدیم! اون موقع حواسون جمع میشه که منتظر افزایشیم و هم اینکه ویرایش میکنیم انتخابامون رو! چون شرایط قبولی الان برای همه تغییر کرده
سال قبل یک هفته به نتایج باز ویرایش دادن! کار مشکلی براشون نیس

mahtab.at

New member
سلام
طوری که پورکاظمی گفته اینا می خوان 460نفر اضافه کنن به 67رشته حالا اگه فرض کنیم این میزان به طور مساوی بین رشته های مختلف تقسیم شه که البته خودشون گفتن اینجور نیست ،سهمیه هر رشته 7نفرم نمیشه!تازه معلوم نیست که همشم روزانه باشه!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا