-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahtab.at

New member
واقعا چطور باید با این ادمای دروغ گو و بی انصاف رفتار کنیم!؟چطور باید حقمونه پس بگیرم؟راه حل چیه !؟؟؟

medic69

New member
چه ظرفیتارو تغییر بدن چه ندن واقعا از بچه هایی که رفتن کمال تشکرو دارم

arash.tom

New member
بچه ها منم با فرناز خانوم موافقم ديگه نوبت ماست كه با تماس هامون با وزارت خونه بهشون نشون بدي م كهما پيگيريم و رو حرفشون حساب باز كرديم و از طرف ديگه بگيم آقاي وزير كه گفتن ظرفيت ها بر ميگرد به پارسال, ظرفيت كل پارسال 5700 نفر بوده نه 5000 نفر

مهلا1991

New member
این سایت دیوان عدالت اداریه
تو قسمته تماس با ما میتونیم موضوع رو مطرح کنیم
لطفا همه دست به کار بشن خیلی وقت نمیگیره تا شنبه هم که حضوری میریم بیکار نشسته باشیم
Redirecting to leaseweb.com

heart.beat777

New member
سلام دوستان عزیزم، اینکه 21 مرداد میگه من کی گفتم افزایش داریم؟ و راحت حاشا میکنه میشه بهش امید داشت؟
ای کاش به جای 50 نفر که بودیم بیشتر بودیم، بابا بخدا ما هم کار داشتیم وقت داشتیم زندگی داشتیم اما ازش زدیم و اومدیم، بخدا اگه از هر رشته ای 10 نفرم میومد حداقل 100تا هم بودیم بس بود واسه اینکه به حتم جواب بگیریم، همین جمعیت کم باعث شد نترسن و دم در بیارن و بیان سراغ آقا سهیل..... بعدم این جواب مسخره رو از ضیائی بشنویم، global global میکنه با این دستاش شکل زمین نشون میده مردک،من که حس می کنم ضیائی بد باماها چپ افتاده، درضمن اینکه گفته هرکی افزایش میخواد بره از دانشگاهش بخواد همون نخود سیا خودمونه، یه بار میگه خوده دانشگاه اعلام ظرفیت میکنه ( خود دانشگاه بهمن ماه ظرفیت میده) یه بار از قول خودش تو خبر 9 بهمن میگه کاهش که نداریم هیچ شاید افزایش هم بدیم، 1 بار تو خبر 21 مردادش میگه من کی گفتم افزایش؟
دوستان واقع گرا باشین؟ یا این آدم کودنه یا خیلی باهوش که بیشتر دومی بهش میخوره چون میدونه که ما بازم واسه اعتراض میایم ( صبحش من از رئیس حراست اونجا پرسیدم گفت به ما از صبح اطلاع دادن که میان امروز واسه اعتراض) پس داره وقت میسورونه و مارو دور سر میگردونه، شما آخر وقت ( ساعت 12 1 ) نبودید، من و چند نفر دیگه که اونجا بودیم و منتظر ملاقات با ضیایی بودیم هممونو خیلی راحت با نهایت بی شئوری پیچوند و نشد باش بحرفیم،خوب بلده مارو بپیچونه، فقط تونستیم نامه ای که بچه ها تنظیم کرده بودند رو به زور منت کشی از حراست به دستش برسونیم،نمیگم نا امید بشید میگم که واقع بینانه باهاش برخورد کنین.....(پیچوند چون قدرت داشت، اگه ما هم زیاد بودیم قدرت داشتیم) 1 روز ارزش نداشت بیاید؟ بخدا از همه جا اومده بودیم...... حالا هی بگید مارو درک کنید ما نمیتونیم.........

آخرین ویرایش:

mahii

New member
سلام دوستان عزیزم، اینکه 21 مرداد میگه من کی گفتم افزایش داریم؟ و راحت حاشا میکنه میشه بهش امید داشت؟
ای کاش به جای 50 نفر که بودیم بیشتر بودیم، بابا بخدا ما هم کار داشتیم وقت داشتیم زندگی داشتیم اما ازش زدیم و اومدیم، بخدا اگه از هر رشته ای 10 نفرم میومد حداقل 100تا هم بودیم بس بود واسه اینکه به حتم جواب بگیریم، همین جمعیت کن باعث شد نترسن و بیان سراغ آقا سهیل..... بعدم این جواب مسخره رو از ضیائی بشنویم، global global میکنه با این دستاش،من که حس می کنم ضیائی بد باماها چپ افتاده، درضمن اینکه گفته هرکی افزایش میخواد بره از دانشگاهب خواد همون نخود سیا خودمونه، یه بار میگه خوده دانشگاه اعلام ظرفیت میکنه ( خود دانشگاه بهمن ماه ظرفیت میده) یه بار از قول خودش تو خبر 9 بهمن میگه کاهش که نداریم هیچ شاید افزایش هم بدیم، 1 بار تو خبر 21 مردادش میگه من کی گفتم افزایش؟
دوستان واقع گرا باشین؟ یا این آدم کودنه یا خیلی باهوش که بیشتر دومی بهش میخوره چون میدونه که ما بازم واسه اعتراش میایم ( صبحش من از حراست اونجا پرسیدم گفت به ما از صبح اطلاع دادن که میان امروز واسه اعتراض) پس داره وقت میسورونه و مارو دور سر میگردونه، شما آخر وقت ( ساعت 12 1 ) نبودید، من و چند نفر دیگه که اونجا بودیم و منتظر ملاقات با ضیایی بودیم هممونو خیلی راحت با نهایت بی شئوری پیچوند و نشد باش بحرفیم،خوب بلده مارو بپیچونه، فقط تونستیم نامه ای که بچه ها تنظیم کرده بودند رو به زور منت کشی از حراست به دستش برسونیم،نمیگم نا امید بشید میگم که واقع بینانه باهاش برخورد کنین.....
من ک نمیدونم هدف بعدیتون چیه؟؟/هرکی یچی میگه یکی بیاد دقیق بگه چیکار باید کرد

mahii

New member
هدف؟ هدف 22ام بود که بعید میدونم خبری بشه، ای کاش واسه گرفتن حقتون مصمم تر بودید، کلی گفتم منظورم همه هستن.....
ولی من باید واقعا چیکارکنم نمیدونم؟!!!1باید بنمایندمون چی بگم خب؟
شماها یعده باهمید همچیو میدونید من از کجا باید بدنم وقتی سربسته میگید

goo

New member
بچه ها این قسمت رو توی ایرنا دیدین؟
تماس با مسئولین

اگه این که نوشتن درست باشه ینی ما می تونیم بی واسطه با وزیر بهداشت در ارتباط باشیم. اگه یه 50 60 نفری که اینجاییم براشون پیام بزاریم،چون از طریق ایرنا بهشون میرسه حتما یه بررسی میکنن.واسه سایر مسئولا هم میشه زد.این رییس کمسیون بهداشت تو مجلسم هست.من فک می کنم بهتره هر کس با زبان خودش پیام بزاره،اگه نامه ها مشابه باشه هم فک میکنن کار یه نفره و هم نخونده میگن همونه دیگه...
توی پیامامون به این نکته ها توجه کنیم:
اینکه موقع ثبت نام گفته بودن زیادم نشه کمم نمیشه؛حتما لینک مصاحبه پور کاظمی رو بزارین
کاهش با شیب شدید بدون اطلاع قبلی
دروغ هایی که در این مدت در مصاحبه هاشون گفتن
وعده و وعید هایی که دادن و تا حالا کاری نکردن
و هر چی که شما دوستان صلاح می دونین.
لطفا حتما بنویسین به بچه ها هم اطل بدین بنویسن.

goo

New member
اگه یه متنی رو آماده کنید میشه هم برای دیوان عدالت هم برای بخش تماس با ما ایرنا گذاشت

تماس با مسئولین ایرنا.
من که میگم هر کی با زبان و ادبیات خودش بنویسه.اینطوری گیرایش بیشتره تا یک متن رو هی کپی کنیم.اینطوری همون اولی رو خوندن بقیه رو نمی خونن ولی اگه متفاوت باشن هر کدوم رو که میخونن میگن غجب اینم همدرد بقیه بود...:tsimuzpzwoap1t9y3o7

mri13

New member
چه سرعت سایت رفته بالا آدم هوس میکنه هی پیام بزاره نقل قول بده!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا