-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ROJO

New member
چطور ندیدید آقای mri؟
جلوی مجلس همش پیش خودم بود تیشرت سورمه ای وشورت قهوه ای تنش بود تازه کفشاشم قهوه ای بود!
ایشالا ک اصف میارین میمونین پیش علی

اینو خیلی از خدا میخوام، بس ک خانم خوب و متشخصی بودید، البته تصوراتم هم جز این نبود:heart:

ایشالا ک اصف میارین میمونین پیش علی

اینو خیلی از خدا میخوام، بس ک خانم خوب و متشخصی بودید، البته تصوراتم هم جز این نبود:heart:

ممنونم روجوی عزیزم
این نهایت لطف شماست...خوبی از خودتونه دوست عزیزکه همه رو خوب می بینید.منم برای شما وهمه ی دوستان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم... انشالله که شماهم طعم شیرینی قبولی رو میچشید:thanks:

آقا سهیل متن خوب و کاملی بود به جز چندجا که غلط املایی داشت ما هم این متن رو به دیوان عدالت بفرستیم؟ هر وقت شما کامنت میذارید امید من که بیشتر میشه برخلاف برخی از دوستان که همه چیز رو تموم شده میدونند البته نمیدونم شاید حق با این عزیزان باشه ولی خواهشا شما ناامید نشید

مهلا1991

New member
منم متنو به ایسنا فرستادم
بچه ها یه خواهش
لطفا هر کس امسال سال دومش بود که جدی درس خونده بهم پیام خصوصی بده

مهلا1991

New member
اقا سهیل اون متنتونو از تو قسمت پاسخ به سوالات حقوقی فرستادید؟؟؟؟؟؟

soheil...

New member
اقا سهیل اون متنتونو از تو قسمت پاسخ به سوالات حقوقی فرستادید؟؟؟؟؟؟
بله مهلا خانوم، همینطوره. علاوه بر قسمت به سوالات حقوقی دیوان عدالت، تو اون قسمت ارتباط با مسئولین ایرنا هم واسه هرکسی که فک کردم ممکنه ربطی به موضوع داشته باشه فرستادم. وزیر، رئیس جوهور، رئیس کمیسیون بهداشت، قوه قضائیه!!، لاریجانی و چندتا دیگه که الان یادم رفته...
به این یه کار امید زیادی نیست ولی همین که همه این موضوع به گوششون بخوره یه بار، حالا از راههای دیگه که وارد میشیم مثلا ملاقات حضوری با نماینده ها یا دیوان عدالت، وقتی با مساله آشنایی قبلی داشته باشن، بهتر می تونن پیگیری کنند...
حالا ببینیم چی میشه...
یاعلی...

soheil...

New member
آقا سهیل متن خوب و کاملی بود به جز چندجا که غلط املایی داشت ما هم این متن رو به دیوان عدالت بفرستیم؟ هر وقت شما کامنت میذارید امید من که بیشتر میشه برخلاف برخی از دوستان که همه چیز رو تموم شده میدونند البته نمیدونم شاید حق با این عزیزان باشه ولی خواهشا شما ناامید نشید
آره خودم بعدا غلط املایی هاشو دیدم!!
ولی بفرستید، برای اون قسمت ارتباط با مسئولین ایرنا هم بفرستید، البته اگه یه خورده تغییرش بدین که تکراری تکراری نباشه بهتره، ولی نشدم، مهم نیست، همینجوری بفرستین، البته با اصلاح غلط های املایی.
مرسی.

آره خودم بعدا غلط املایی هاشو دیدم!!
ولی بفرستید، برای اون قسمت ارتباط با مسئولین ایرنا هم بفرستید، البته اگه یه خورده تغییرش بدین که تکراری تکراری نباشه بهتره، ولی نشدم، مهم نیست، همینجوری بفرستین، البته با اصلاح غلط های املایی.
مرسی.
الان فرستادم

nafasn

New member
سلام بچه ها....
دست همه دوستایی که رفته بودن درد نکنه...واقعا خسته نباشین...
من یه چند مدتی بود به نت دسترسی نداشتم....فقط چند بار به صورت کوتاه مدت میومدم و میتونستم بخونم...
حالا این پورکاظمی چی میگه باز؟؟ ادم درست توجیه نمیکنن.......
مثلا رشته من ظرفیت پارسال روزانه 84 بین الملل 33 نفر کل 117
امسال روزانه 55 شبانه 10 بین الملل 19 کل 84
حالا این یعنی چطوری اضافه میشه؟؟؟؟:sadsmiley: :smiliess (11):

Y77

New member
از این 17 روز باقی مونده تا نتایج از زندگیتون لذت ببرید ، ما تلاشمون کردیم یه وعده ی اضافه ظرفیت هم دادند و میشه تا حدودی امیدوار بود
تا چه بازی رخ نماید بیدقی خواهیم راند
عرصهٔ شطرنج رندان را مجال شاه نیست

حافظ :riz304:

آخرین ویرایش:

mahii

New member
ماهی دوست عزیز، 22 که همه میدونن آخرین تجمع بوده شما اطلاع نداشتین؟؟؟؟؟

آخه ما رو چادر که گفته بودید میارید حساب باز کرده بودیم:25r30wi:::
چرا مطلع بودم.......ببینید مچتونو گرفتم شما اصن حوصله ندارید پستای قبلو کامل بخونیدا!!!!!!!1:rolleyessmileyanim:
چادرم؟!! اره اگه میومدم میرفتم جلو حالیشون میکردم .دیگه کسی ب من نمیتونست خورده بگیره ارشادشون میکردم حسابی:4d564ad6:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moj

lodestar1110

New member
پیرو صحبت یکی از دوستان که به نقل از آقای پور کاظمی گفته بودند که با دانشگاهها صحبت کنین اگر اونا قبول کردن ماهم قبول میکنیم. امروز رفتم واحد علوم دارویی آزاد که بهترین گزینه برای قبولی من بود. کارشناس آموزش گفت که وزارت بهداشت تعداد رو به ما اعلام میکنه. (البته شاید واحدهای دانشگاه آزاد اینجوری باشن)

mahtab.at

New member
پیرو صحبت یکی از دوستان که به نقل از آقای پور کاظمی گفته بودند که با دانشگاهها صحبت کنین اگر اونا قبول کردن ماهم قبول میکنیم. امروز رفتم واحد علوم دارویی آزاد که بهترین گزینه برای قبولی من بود. کارشناس آموزش گفت که وزارت بهداشت تعداد رو به ما اعلام میکنه. (البته شاید واحدهای دانشگاه آزاد اینجوری باشن)

بابا معلومه الکی حرف زده !حرف پورکاظمیو میگم

mahcima

New member
اينكه دانشگاهه يا بهتر بگم استادا دانشجو نميخان حقيقت داره
ولي اينكه دانشگاه آزاد فرق داشته باشه رو نميدونم

بهتره بيشتر از طريق دانشگاه پيگير بشين

Rainy Lady

New member
بچه ها میشه یکی بچه هایی که اومده بودنو معرفی کن
من خیلیارو نشناختم

mahan72

New member
سلام . من دانشجوی کارشناسی اتاق عمل هستم وتا چندوقت پیش قصد داشتم کنکورارشد تغذیه شرکت کنم ولی با توجه به اینکه قبول شدن در ان سخت هست دو دل هستم چیکار کنم از طرفی مشاوری رشته مدریت خدمات بهداشتی و درمانی را به من معرفی کرد که به نظرم قبول شدنش راحت تر هست .من هدفم از رفتن به رشته تغذیه مطب زدن بود حالا واقعا نمیدونم درامد و سود مطب زدن برای رشته تغذیه چقدره و اصلا ارزش داره این همه بخونیم برای تغذیه یا نه از طرفی در مورد بازار کار رشته مدریت واقعا شک دارم این رشته فعلا ردیف استخدامی نداره و نمیدونم اگه ارشد این رشته را بخونم میتونم با توجه به این که لیسانس اتاق عمل دارم حتما کاری مرتبط با ان پیدا کنم یا نه. چون هدف من اینه که یه شیف در اتاق عمل کار کنم و یه شغل دوم هم داشته باشم که بین تغذیه و مدریت شک دارم و به هر دو رشته علاقه دارم و دوست دارم تو هر رشته ای رفتم تا دکترا ادامه تحصیل بدم . به نظرتون با مطب زدن با رشته تغذیه میشه درامد و اینده بهتری داشت و یا با رفتن به رشته مدریت و خواندن ارشد و احتمالا دکترای این رشته؟ عاجزانه ازتون خواهش میکنم از بین دو رشته تغذیه و مدریت خدمات بهداشتی و درمانی رشته بهتر را با دلیل به من معرفی کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا