21 ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ 2012

najma

New member
دوست داشتم آخر دنیا بشه .
ولی میدونم که هیچ اتفاقی نمیافته .:65d6a5d6s::p7977cujr38iyymsu8:

mandana99

New member
ولی من دوست ندارم آخرش باشه...2012 آخرش نیست. نوروز 92 را میایم برایتان تبریک میگویم:smiliess (8):تازشم خبرهای خوش قبولی و صد خبر خوش هم توی دلمه که باید بهشون رسید که داد
572121_LaieA_029.gif

همه چی هم دست خدا است با این حرفها خراب شدنی نیست.یک جادوگره نوسترآدامس چیه حالا یک حرفی گفته جادوگره دیگه اعصابمون هم بهم ریخته...خود من همینجوری اش هم کلی بازیگوشم اینقدر خوب شروع کرده بودم ورق به ورق میخواندم اشکلاتم را در میاوردم الان چند هفته است زدم توی خط بی خیالی و درس تعطیل
535820_gamer.gif
.خدا آن جادوگره را نور به قبرش نباره که بجای حرف مفید از خودش درکنه از این حرفها گفته:sad:

negar91

New member
بچه ها بشینید سر درس ومشقتون
اگه هم 1 درصد احتمال میدید ممکنه واقعیت باشه برین از منابع معتبر ( نه وبلاگ ها بی نام و نشون ) درباره نوستراداموس تحقیق کنید اون یه بیمار روانی بوده که بین شعرهاشم ارتباط معنایی وجود نداره و این سیاستمداران غربی هستن که این طور اون اشعار بی سر و ته رو تفسیر میکنن
هیچ کس نمیتونه آخر دنیا رو پیش بینی کنه دقیقا توی اسلام ذکر شده که تعیین کنندگان زمان قیامت درغگو هستن

kod7th

New member
چه آرزوهایی داشت.............م، خدا. آخه چرا به کدامین گناه برادرنوسترداموس؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

Taraa

Well-known member
واقعا خوشحالم که انقدر عاقل و آگاهید ... خدایا شکرت

pariya

New member
دوستای گلم اینکه ما هممون تحصیلکرده ایم و با اطلاعات شکی در ان نیست....:sarma:
اصنم فک نابودی دنیا و اینا رو هم باور نکنید و شک هم نداشته باشید که فقط خداست که اون رو ز رو زمانشو میدونه..
من اخباری که شنیدم .تاحدودی هم موثق هست که اخباری از ناسا هستش که گفتن ما یک تغییر مداری از مدار 3 به مدار صفردرجه خواهیم داشت و زمانشم فک میکنم 3 تا 5 دی ماه میشه فقط تغییر مدار کره زمین هست..
بچسبیم به درس و مقشمووووووووون:applause:

mohana

Well-known member
وااااااااااای دیگه اعصاب واسم نموند
از صبح ملت همه دارن بحث میکنن......سوم دی همه جا تاریک میشه
یه اتفاق وحشتناااااااااااک می افته...آخر دنیا نزدیکهههه:thumbsdownsmileyani
از بسکه واسشون توضیح دادم خسته شدم.........:14:
بعدشم گفتم ولش کن.....این هم میگذره،خودشون متوجه میشن واسه چه مسئله خنده داری به خودشون استرس وارد کردن:65d6a5d6s:

estel

New member
دوستان من از این ولاگ که نظرشو گفتم برای این بود که بگم اگه نیم درصد احتمال بروز چنین واقعه ای باشه مهم اون نور بعدیه که جهانو میگیره امید من به اون نور است و در ضمن نابودی قرار نیست اتفاق بیافته برخی میگن قراره جهت چرخش زمین عوض شه همین

بهارک

New member
خیلی جالبه حرفاتون
اگه بخوایم درست به زندگی نگاه کنیم هرروز یه روز برای متولد شدن و شروع دوباره اس یا میتونه اخرین روز و پایان همه چیز باشه
در هر صورت فقط باید به خدا پناه برد

amirreza

New member
اینم مثه قضیه پپسی میشه هااااااااااااااااا قرار بودUS رو کره ماه برندشو بندازه

دوست دارم اون روز ضایع شدنشو ببینم که چی داره بگه در جواب تموم نشدن دنیا:New (6):

helena

New member
پس با این حساب امام زمان(ع) و یا همون مسیح خودشون کی ظهور میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ZOT

New member
اگه یه روزم به آخر دنیا مونده باشه امام زمان میاد هرچند من واقعا می دونم که 21 دسامبر دروغه ! اما فقط خدا می دونه که اینا چه نقشه ای تو سرشونه!!

helena

New member
طبق روایات میگن امام زمان(ع)حدود 500سال حکومت میکنن و توسط امام حسین(ع) دفن میشوند و بعد از امام حسین(ع) به نوبت تمام امامها میان و دوباره حکومت میکنن.
اعتقاد نداشتن به ظهور امام یعنی کفر که این موضوع را اگه خودمون مسلمانها باور کنیم یعنی کفر گفتیم پس پایان دنیا نیست ولی شاید یه چیزایی مثل مدار زمین تغییر کنه و.....

varia

Well-known member
طبق روایات میگن امام زمان(ع)حدود 500سال حکومت میکنن و توسط امام حسین(ع) دفن میشوند و بعد از امام حسین(ع) به نوبت تمام امامها میان و دوباره حکومت میکنن.
اعتقاد نداشتن به ظهور امام یعنی کفر که این موضوع را اگه خودمون مسلمانها باور کنیم یعنی کفر گفتیم پس پایان دنیا نیست ولی شاید یه چیزایی مثل مدار زمین تغییر کنه و.....
من اون چیزی رو قبول دارم که عقلم و تفکر م اونو بی ایراد میبینن!!

yasmina

New member
این اتفاق کذب محضه معلوم نیست دوباره در این تاریخ چه بلایی میخوان سر یه نقطه از کره خاکیو ادماش بیارن و دارن اماده سازی میکنن ولی خدای مهربون بالای همه دستهاست پس سعی کنیم اون شب بهترین شب یلدارو داشته باشیم و فرداش همه بچه های انجمن به هم دورد و سلام زیبا بفرستیم

Dexter2009

New member
من اون چیزی رو قبول دارم که عقلم و تفکر م اونو بی ایراد میبینن!!

ولی بعضی اوقات یه چیزایی هست که فکر ما بهشون قد نمی ده و خدا هم ما رو ملزم به اجراشون کرده...مثل اینکه چرا نماز صبح 2 رکعته !

varia

Well-known member
ولی بعضی اوقات یه چیزایی هست که فکر ما بهشون قد نمی ده و خدا هم ما رو ملزم به اجراشون کرده...مثل اینکه چرا نماز صبح 2 رکعته !
من اینو قبول دارم عقل ما به بعضی چیزا قد نمیکشه چون معتقدم آدمیت به بودن نیست به شدن هست؟!!! حالا شما چقدر در مورد اینکه چرا نماز صبح دو رکعته وقت فکر و تحقیق گذاشتید؟؟ بعدشم من اصول دین اسلام رو کامل قبول دارم و در فروعاتشم فکر میکنم و لی این رو هم میدونم که خیلی خرافات وارد این دین و آیین شده!!

بالا