▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 95 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

r.kh

New member
گزارش:
فصل اول ایمنی از ابولعباس
سه درس از تافل +حل تمرینات درس اول

- - - Updated - - -

گزارش:
فصل اول ایمنی از ابولعباس
سه درس از تافل +حل تمرینات درس اول

Immunity

Well-known member
سلام بر دوستان پشت کنکوری خودم منم میخوام باشما شروع کنم به عباس خوندن!!باشد روحیه ای برای همگان همچنین خودم ...:ad54ad:

*baroon*

New member
سلام بر بروبچ:ad54ad:
من یک ده روزی مسافرت بودم تازه امروز رسیدم اگر برسم امروز کارای متفرقه ودید وبازدیدامو تموم کنم انشالله سعی میکنم از فردا پس فردا شروع کنم
خوش بحالتون چقدر شماها جلو زدین ایشالله من بتونم بهتون برسم...:thumbsupsmileyanim:
راستی من چون معمولا جمعه ها نیستم یا شنبه ها یا پنج شنبه ها میام گزارش میدم اینو گفتم که احسان خان دعوام نکنی!!!!

آخرین ویرایش:

atarod

New member
بچها منم پایه عباس هستم.دیگه کلن حفظشم ولی بد نیس باز ی بار دیگه بخونمش.اگه سوالی چیزی داشتین بپرسین من در خدمتم.
راسی دوستان رویت رو قصد دارم بخرم.نمیدونم مث ابولعباس چنتا ترجمه داره یا نه؟کسی میدونه؟اگه داره کودوم ترجمه ش بهتره؟

Immunity

Well-known member
بچها منم پایه عباس هستم.دیگه کلن حفظشم ولی بد نیس باز ی بار دیگه بخونمش.اگه سوالی چیزی داشتین بپرسین من در خدمتم.
راسی دوستان رویت رو قصد دارم بخرم.نمیدونم مث ابولعباس چنتا ترجمه داره یا نه؟کسی میدونه؟اگه داره کودوم ترجمه ش بهتره؟
سلام دکتر کیهانی خوبه

Meghraz

New member
من یه سه چهار روزیه درگیرم نتونستم درس بخونم.ولی در کل هفته ی پیش فصل سه ابولو تموم کردم تافل رو شروع نمودم!

aziiiin

New member
نگران نباش دوستم
″رهرو آن است ک آهسته و پیوسته رود...″ [emoji6]
منم تازه شروع کردم[emoji4]
ان شاءالله با انرژی ادامه میدیم.

کاملا درست میگی عزیزم ، ایشالا که همگی موفق باشیم. برای ایمنو و سلولی شما چی میخونی؟

aziiiin

New member
اون دوستانی که قرار بود کنکور علوم هم شرکت کنن، ژنتیک و میکروب رو‌ آوردین تو برنامتون؟ روزی چقد میخونین براش؟ برا ژنتیک چه تستی میزنین؟

biologisst

New member
سلام به همگی
متاسفانه آخر هفته ای که گذشت نتونستم بیام گزارش بدم الان میگم .
فصل یک ایمنی رو چون کلی هست نخوندم دیگه....من آخه همیشه فصل های اول درجا میزنم بجای سه چهار روز وقت روی اون یه ماه وقت میزارم و بعد انرژیم تموم میشه:D
خلاصه از فصل دوم شروع کردم حدودا 10 صفحشو خوندم....قسمتای هیجان انگیزش داره شروع میشه. امیدوارم درجا نزنم.
زبان هم خوبه سلام می رسونه :d زبان تافل میخونم الان درس چهارم

راستی همه میگن زیاده نخونین!!! ولی خب برای آزمون سلولی همین جا ، لودیش منبع هست برای کنکور هم همین طور آخرش چی؟ جایگزین مناسبی بجای لودیش هست یا نه؟:21:

ati1408

New member
اون دوستانی که قرار بود کنکور علوم هم شرکت کنن، ژنتیک و میکروب رو‌ آوردین تو برنامتون؟ روزی چقد میخونین براش؟ برا ژنتیک چه تستی میزنین؟

سلام دوست عزیز . من قسمت های مولکولی مربوط به ژنتیک رو شروع کردم. ولی میکروب هنوز نه . روزی که نمیشه گفت ولی مبحث رو سعی میکنم در طول هفته بخونم . تست آ.ی.کیو.بی ژنتیک :rolleyessmileyanim:

Labkhand

New member
خوب زده بوده ایمنی ر و ...فقط 2ای خونده کتاب تست چطور؟؟
آره خوب زده همون رو ۳بار خوب خونده بود!
والا گفت برای کنکور باکتری نمیدونم 2e هست یان فک کنم گفت ۳۶۰ صفحه هم داره تست هم گفت از اطمینان زده!

Labkhand

New member
سلام به همگی
متاسفانه آخر هفته ای که گذشت نتونستم بیام گزارش بدم الان میگم .
فصل یک ایمنی رو چون کلی هست نخوندم دیگه....من آخه همیشه فصل های اول درجا میزنم بجای سه چهار روز وقت روی اون یه ماه وقت میزارم و بعد انرژیم تموم میشه:D
خلاصه از فصل دوم شروع کردم حدودا 10 صفحشو خوندم....قسمتای هیجان انگیزش داره شروع میشه. امیدوارم درجا نزنم.
زبان هم خوبه سلام می رسونه :d زبان تافل میخونم الان درس چهارم

راستی همه میگن زیاده نخونین!!! ولی خب برای آزمون سلولی همین جا ، لودیش منبع هست برای کنکور هم همین طور آخرش چی؟ جایگزین مناسبی بجای لودیش هست یا نه؟:21:
لودیش خیلی برای ضریب دو زیاده...
اقدم خوبه،نصف لودیشه...

Labkhand

New member
کاملا درست میگی عزیزم ، ایشالا که همگی موفق باشیم. برای ایمنو و سلولی شما چی میخونی؟
من هنوز ایمونو رو تو واحدای درسیم پاس نکردم[emoji6] [emoji1]
بخاطر همین با کتابای تالیفی ب جای ابوالعباس شروع کردم،فهمش آسونه،واسه سلولم اقدم رو میخونم ان شاء الله[emoji4]

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا