▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

آسمون

New member
سلام به دوستای گلم
خوبین؟خوشین؟
میبینم که روزای آخره و استرس همه رو گریبانگیر کرده:tsimuzpzwoap1t9y3o7
من سال پیش تو این انجمن روزای خوبی داشتم...دور هم خوش بودیم با بچه ها...و این روزا رو با هم گذروندیم...هر چند وقت میام به این تاپیک سر میزنم و با دیدن پست دوستای قدیمی و جدید یاد قدیما میفتم:heart:
یه توصیه واسه همتون دارم...چه اونا که خوب خوندن چه اونا که خوب نخوندن:
از امروز دیگه خوندن مطلب جدید رو بذارین کنار بچه ها...فقط بچسبین به مرور...فصل جدید کتاب و نکته جدید و... اینا دیگه فایده نداره فوقش در اوج بد شانسی یه سوال ازین قسمتا بدن از خیرش بگذرین و در عوض برین سراغ اون مباحث آسونی که خوب خوندین قبلا اما بخاطر فاصله زیاد تو ذهنتون کمرنگ شده...
اینم بگم که اونی برندش که این روزا جا نزنه...پس محکم و با اراده هر چی توان دارین جمع کنین و شبانه روز درس بخونین...
بقیشم بسپارین به خدا...من با همه وجود به این ایمان دارم که خدا زحمت هیچ کس رو بی نتیجه نمیذاره...اینو چه دوسال پیش که قبول نشدم و چه پارسال که قبول شدم همیشه باور داشتم...
انشالله ده روز دیگه اینجا پر بشه از خبرای خوش...:thanks: و همه بچه های تاپیک راضی باشن از کنکور:a2d3:
به امید موفقیت همتون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ati1408

kolouche

New member
سلام به دوستای گلم
خوبین؟خوشین؟
میبینم که روزای آخره و استرس همه رو گریبانگیر کرده:tsimuzpzwoap1t9y3o7
من سال پیش تو این انجمن روزای خوبی داشتم...دور هم خوش بودیم با بچه ها...و این روزا رو با هم گذروندیم...هر چند وقت میام به این تاپیک سر میزنم و با دیدن پست دوستای قدیمی و جدید یاد قدیما میفتم[emoji813]
از امروز دیگه خوندن مطلب جدید رو بذارین کنار بچه ها...فقط بچسبین به مرور...فصل جدید کتاب و نکته جدید و... اینا دیگه فایده نداره فوقش در اوج بد شانسی یه سوال ازین قسمتا بدن از خیرش بگذرین و در عوض برین سراغ اون مباحث آسونی که خوب خوندین قبلا اما بخاطر فاصله زیاد تو ذهنتون کمرنگ شده...
اینم بگم که اونی برندش که این روزا جا نزنه...پس محکم و با اراده هر چی توان دارین جمع کنین و شبانه روز درس بخونین...
بقیشم بسپارین به خدا...من با همه وجود به این ایمان دارم که خدا زحمت هیچ کس رو بی نتیجه نمیذاره...اینو چه دوسال پیش که قبول نشدم و چه پارسال که قبول شدم همیشه باور داشتم...
انشالله ده روز دیگه اینجا پر بشه از خبرای خوش...:thanks: و همه بچه های تاپیک راضی باشن از کنکور:a2d3:
به امید موفقیت همتون
سلااااام عزیییییییزم...
دلتنگتم...
مرسی ک همیشه انرژی میدی.... :****

eeeeeeehsan

New member
کیهانی 2015 منظورت بود؟... اره این تکه ک گذاستی زیاد جالب نبود بالایی.. مطمئنی فریده؟؟.. ببین ترجمه 2012 فرید با این فرق داره.. خیلی باحاله.. :))
اره زیاد فرق نداره...وسطاش تک و توک مولکول و مارکر اضافه کرده... من خودم ندارم ترجمشو...
نه همون 2012.
آره مطمئنم.. ولی بازم سلیقه ایه دارم میگم که.
آب پاکی رو رو دست ما نریختی، عباس 2015 رو بگیریم یا نه آخرش؟ -_-

- - - Updated - - -

be allave doostan DC eltehabiam ezafe shode be mabahese DC:whistle:
دیگه چیا داره محمد؟ همین Dc و CTLای که کلوچه میگه، همین دوتاست؟

eeeeeeehsan

New member
سلام به دوستای گلم
خوبین؟خوشین؟
میبینم که روزای آخره و استرس همه رو گریبانگیر کرده
من سال پیش تو این انجمن روزای خوبی داشتم...دور هم خوش بودیم با بچه ها...و این روزا رو با هم گذروندیم...هر چند وقت میام به این تاپیک سر میزنم و با دیدن پست دوستای قدیمی و جدید یاد قدیما میفتم:heart:
به امید موفقیت همتون
دروووود بر آسمون ننه عزیزمان
مرسی از بابت انرژی.
واقعن راست میگی، پارسال هم گفتی من گوش ندادم هرچند میدادم هم اثری نداشت واسم.
بهترین و عاقلانه ترین کار تو این روزا مروره و اضافه نکردن مطلب جدید.

پیش به سوی قبولی.
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

- - - Updated - - -

البته من همچنان گوش نمیدم، میخوام تازه بیو و میکروب رو شروع کنم =)))

Immunity

Well-known member
نه همون 2012.

- - - updated - - -

دیگه چیا داره محمد؟ همین dc و ctlای که کلوچه میگه، همین دوتاست؟

احسان من نخوندم 2015 رو ولی همینجور ک ورق میزدم اتفاقی یه تصویر دیدم نوشته بود dc التهابی...مهم نیس دیگه ....ایشالله تاپیک 95 باهمیم:28:

- - - Updated - - -

نه همون 2012.

- - - Updated - - -

دیگه چیا داره محمد؟ همین Dc و CTLای که کلوچه میگه، همین دوتاست؟

احسان من نخوندم 2015 رو ولی همینجور ک ورق میزدم اتفاقی یه تصویر دیدم نوشته بود DC التهابی...مهم نیس دیگه ....ایشالله تاپیک 95 باهمیم:28:

kolouche

New member
نمیدونم احسان... بنظرم اگه خیالت از بقیه مباحث راحته برو بخون 15 رو... وگرنه بیشتر وقت گیر و استرس زا ست..

eeeeeeehsan

New member
بچه ها من ایمنی رو خوب خوندم تقریبن، زبان رو هم همینطور ولی هیچجوره بیش تر از 50 نمیزنم.
بیو و میکروب و سلولی افتضاح!!

امسال که سال من نیست، ولی یه سوال دارم؛ اونایی که دهه شصتین و سنتون بالاست، چطوری با پشت کنکوری بودن و عقب بودنتون کنار میاین؟
مثلن یه سری از دوستای من دهه هفتادین، 70، 71.. اینا یا سال اول ارشدن یا دارن دفاع می کنن. ولی من 69یی با یه سال پشت لیسانس بودن و دوسال پشت ارشد بودن به هیچ جایی نرسیدم که هیچ، خدمتم نرفتم، کار هم ندارم!!

خیلیا از همون اول میزنن تو کار و موفق میشن، خیلیا میرن خدمت و بعد ادامه میدن، یا کار یا درس. ولی من اینجا آس و پاس موندم.
توضیحی نصیحتی دلگرمی هرچیزی هست بهم بدین
29.gif
مرسی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

zmh

New member
بچه ها من ایمنی رو خوب خوندم تقریبن، زبان رو هم همینطور ولی هیچجوره بیش تر از 50 نمیزنم.

امسال که سال من نیست، ولی یه سوال دارم؛ اونایی که دهه شصتین و سنتون بالاست، چطوری با پشت کنکوری بودن و عقب بودنتون کنار میاین؟
مثلن یه سری از دوستای من دهه هفتادین، 70، 71.. اینا یا سال اول ارشدن یا دارن دفاع می کنن. ولی من 69یی با یه سال پشت لیسانس بودن و دوسال پشت ارشد بودن به هیچ جایی نرسیدم که هیچ، خدمتم نرفتم، کار هم ندارم!!

خیلیا از همون اول میزنن تو کار و موفق میشن، خیلیا میرن خدمت و بعد ادامه میدن، یا کار یا درس. ولی من اینجا آس و پاس موندم.
29.gif
مرسی.
اقا تو چجوری 50میزنی این خیلی خوبه.
اره منم دوستام تقریبا سال دوم ارشدن.
من هیچ دری بری بلد نیستم بگم
همین ک ب خداتوکل کن(دری بریا نیس واقعیته)
[emoji4]

eeeeeeehsan

New member
اقا تو چجوری 50میزنی این خیلی خوبه.
اره منم دوستام تقریبا سال دوم ارشدن.
من هیچ دری بری بلد نیستم بگم
همین ک ب خداتوکل کن(دری بریا نیسواقعیته)
[emoji4]
خودت 50 میزنی >_<
مـــرسی.
ولی واقعن بد دردیه، آدم هی خودش رو با دیگران مقایسه می کنه می بینه عقبه!
تازه من یک سال هیچکاری نداشتم و همش تو خونه بودم و بازم نخوندم.

zmh

New member
خودت 50 میزنی >_<
مـــرسی.
ولی واقعن بد دردیه، آدم هی خودش رو با دیگران مقایسه می کنه می بینه عقبه!
تازه من یک سال هیچکاری نداشتم و همش تو خونه بودم و بازم نخوندم.

نگران نباش ان شالله امسال حتما قبولین.وسال خوشی رو درپیش داری.هرکسی شرایط سختی خودشو داره.هیچکی بی درد نیست.باهمین مشکلات ادما زندگی میکنن دیگه....

eeeeeeehsan

New member
این دو متن کوتاه ارزشه خوندن داره !!!

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر میدهم،
چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست.
( کوروش کبیر)

عشق انسان را داغ میکند و دوست داشتن انسان را پخته میکند!
هرداغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمی شود....
(کورش کبیر)

ati1408

New member

29.gif
مرسی.
احسان جان اولا که اصلا خودت رو با کسی مقایسه نکن ! هر کسی توی این دنیا شرایط خودش رو داره . مثلا من خودم سال کنکورم خیلی درسا رو عالی خونده بودم و عشق داروسازی بودم . روزی که نتایج اومد نزدیک بود سکته کنم . فکر کن همه درسای عمومی بالای 60 و درسای اختصاصی بالای 40 و درصد زیست منفی 2 ! بعد که کارنامه م اومد دیدم که سوالای زیستم رو جا به جا زده بودم . اصلا حاضر نبودم پشت کنکور بمونم با اینکه میدونستم حتما سال بعد یه رشته خوب قبولم ولی اصلا روحیه نداشتم . شاید الان اگه کسی اینو بخونه بگه خب یه سال دیگه میموندم و میخوندم برای رشته ای که میخواستم ولی من دیگه نمیتونستم . همش به خودم میگفتم که حتما یه صلاحی توش بوده وگرنه من تا حالا توی عمرم یه بار این شاهکار رو توی هیچ امتحانی نزده بودم.
تو هم توکلت به خدا باشه . خداا رو چه دیدی شاید امسال همه تمرکز امتحان روی دروس اصلی باشه ( هموم درسی که تو خوب خوندی ) و دروس دیگه خیلی سوالای آسونی داشته باشه .
آدم این روزا از فرداش خبر نداره ! برو بشین تست های سال های قبل رو خوب بخون ! دیگه هم از این حرفای نا امید کننده نزنیا! مدیر جان ما باید از شما روحیه بگیریم ! هنوز هم دیر نشده و وقت هست یه برنامه روزانه بریز و یه کاری کن امسال بهترین سال زندگیت باشه :thanks:
ان شالله بعد از کنکور هم فکر کار و سربازی و کسب درآمد و این چیزا باش . اگه از تمام وجودت بخوای به هدفت برسی خدا هم کمکت میکنه . اینو با تمام وجود توی زندگیم دیدم و بهش اعتقاد کامل دارم .

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member

29.gif
مرسی.
سلام دادا منم وضیعیتی مشابهت دارم..سن یه عدده یهش توحه نکن...بعلاوه یه مرد 30ساله شاغل بهترع یا 29ساله بیکار!!!!!

آخرین ویرایش:

Eagle_78

Member

29.gif
مرسی.

احسان جان منم تا حدودي با نظرت موافقم حالا خوبه شما اواخر دهه شصتي بابااگه هم سن من بودي چي ؟
من كه با وجود داشتن شغل و زندگي ولي بخاطر علاقم (با وجود مشغله زيادي كه داشتم و احتمالا به كنكور امسال هم نميرسم) ولي باز ميخوام ادامش بدم ... حالا شما فعلا تو سن 25 سالگي خيلي خيلي فرصت براي پيشرفت داري
ميدوني اين رشته هاي علوم پايه كه ما دوست داريم اينده مشخص شغلي نداره... درسته ولي خب سوال اينه بهترين كاري كه الان شما ميتوني بكني چيه؟
ان شاالله كه امسال قبول ميشي اگه هم نشدي تو دوران سربازي كه وقت مرده اي هست ميتوني بالاخره اين كار نيمت رو تموم كني و به هدفت برسي...

آخرین ویرایش:

kolouche

New member

29.gif
مرسی.
:5:

چ ربطی ب سن داره؟؟.. بیا ببین تو کتابخونه چه سنایی و با چ شرایطی میان کتابخونه.. درس همیشه هست.. حالا نمیشه زود ب هدفت برسی.. راه طولانی و کفش اهنین میخواد... اگرم درس رو میخوای بذاری کنار و سراغ کار بری اینم خوبه.. برو دنبال علاقت..
ولی همین ک عذاب وجدان داری سره این قضیه خیلی خوبه...چیری ک تو پسرای این دور و زمونه کمه.. پتانسیل پیشرفت داری... برو بعد کنکور کاراتو بکن.. کنکورم قبول شدی شدی، نشدی هم بهتر... :)))

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
ممنون بچه ها از صحبت هاتون.
تراوشات و پریشانی ذهن یه دم کنکوریه، چیز عجیبی نیست.
من هنوز به نتیجه نرسیدم، چون بحثش طولانیه، ایشالا بعد کنکور بیشتر بحث می کنیم در مورد اینطور مسائل.

بدون استرس و پریشونی پیش به سوی قبولی
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ati1408

lala

New member
الان وقت نیست ی دل سیر حرف بزنم
ولی اقا احسان من همیشه فکر می کردم از نظر شغل و اینا .. خیالت راحته که هی میگه امسال نشه سال دیگه و ..
ولی نظر منو بخواین من میگم اگه خدای نکرده قبول نشدین بعدش برین دنبال سربازی و کار والا تو این دور و زمونه کار واسه اقایون مهم تره نمیگم درس مهم نیستا اما..

- - - Updated - - -

الان وقت نیست ی دل سیر حرف بزنم
ولی اقا احسان من همیشه فکر می کردم از نظر شغل و اینا .. خیالت راحته که هی میگه امسال نشه سال دیگه و ..
ولی نظر منو بخواین من میگم اگه خدای نکرده قبول نشدین بعدش برین دنبال سربازی و کار والا تو این دور و زمونه کار واسه اقایون مهم تره نمیگم درس مهم نیستا اما..

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا