▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

lala

New member
دوستان کسی سوال 112 phdزیست فناوری 93 رو داره برا من گزینه اخرش که جواب سوال نیافتاده تو پی دی اف> همون که گفته کدوم عامل باعث تولید noدر سلول می شود؟

lala

New member
بچه ها کسی سوالات زبان عمومی سه نوبت ارشد بهداشت سال 92 و سال 93 رو داره؟ یعنی جمعن 6 نوبت/6 سوال.
من لزگیم قدیمیه سوالاتش تا آخر 92 -91 ـه، یعنی همون سال 91. سال 92 و 93 رو می خوام.

ایشالا تو عروسیتون جبران کنم :)

من که 92 رو دارم اما اسکنر ندارم :rose:

lala

New member
دوستان چرا سطح خارجی گلزی میشه محدب؟؟؟ مگه مقعر نیست؟؟؟؟ تو دکترا بیوتک 93

eeeeeeehsan

New member
همون گزینه اولی:wacsmiley:
خب این طبیعیه. خداروشکر کن الآن خسته شدی.
من دوماهه خستم.

اول اینکه خسته نباشی :)
دوم اینکه اگه عقب نیستی 2 روز اصلن درس نخون، فاصله بگیر از درس. ذهنت رو مشغول تفریح و تلوزیون و اینا کن..
بعد دوباره شروع کن به مرور و تست. زیاد فشار نیار به خودت، ملو بخون. تاثیرش رو می بینی.

انجمن هم کم بیا این دو هفته باقی مونده رو.

eeeeeeehsan

New member
دوستان چرا سطح خارجی گلزی میشه محدب؟؟؟ مگه مقعر نیست؟؟؟؟ تو دکترا بیوتک 93
واسه ارشد خیلی زیاد سوال بیاد 2 تا از اندامک میاد، خیلی زیاد تازه.
لودیش رو اگه نگاه بکنی فصل اندامک نداره و در مورد اندامک ها اصلن بحث نکرده (به صورت جدی).
پس بی خیــــال.

- - - Updated - - -

من که 92 رو دارم اما اسکنر ندارم :rose:
یکی تا از بچه ها قراره بفرسته. اگه اوکی نشد بهت میگم عکسش رو بگیری واسم. مرسی.

lala

New member
من دوماهه خستم.

دوم اینکه اگه عقب نیستی 2 روز اصلن درس نخون، فاصله بگیر از درس. ذهنت رو مشغول تفریح و تلوزیون و اینا کن..
بعد دوباره شروع کن به مرور و تست. زیاد فشار نیار به خودت، ملو بخون. تاثیرش رو می بینی.

انجمن اومدن من تو تایم اوت اگه اینم از خودم بگیرم میترکم< باور میکنین من حتی تو خوابم استرس دارم و فکر امتحانم اصن ی وضعی شدم
من اصلا قبلش تصمیم نداشتم ارشد بخونم مسیر زندگیم عوض شد و یهو تمیم گرفتم ب جای اینکه طرح برم بشینم این ی سال رو بخونم البته من بیشتر چیزا یادم رفته بود چون تو برنامه ریزی تحصیلیمون این درسایی که تو امتحان داریم رو سال دوم دانشگاه خونده بودیم و ی فاصل ی زیاد و البته فراموشی ... .
اما ب این اواخر که رسیدم امیدم ته کشیده <همش احساس می کنم قبول نشم اعتماد ب نفسم شدیدا افت میکنه و ....

- - - Updated - - -

من دوماهه خستم.

انجمن اومدن من تو تایم اوت اگه اینم از خودم بگیرم میترکم< باور میکنین من حتی تو خوابم استرس دارم و فکر امتحانم اصن ی وضعی شدم
من اصلا قبلش تصمیم نداشتم ارشد بخونم مسیر زندگیم عوض شد و یهو تمیم گرفتم ب جای اینکه طرح برم بشینم این ی سال رو بخونم البته من بیشتر چیزا یادم رفته بود چون تو برنامه ریزی تحصیلیمون این درسایی که تو امتحان داریم رو سال دوم دانشگاه خونده بودیم و ی فاصل ی زیاد و البته فراموشی ... .
اما ب این اواخر که رسیدم امیدم ته کشیده <همش احساس می کنم قبول نشم اعتماد ب نفسم شدیدا افت میکنه و ....

f70i

New member
منم سوالای دوتا نوبت رو دارم صبح جمعه 93 و عصر 5 شنبه 92 ولی متاسفانه پاسخ هاش علامت نخورده و هرچقدر گشتم کلیدشو پیدا نکردم

kolouche

New member
بچه ها من یکی از دوستای خوبم رفته نمایشگاه و عکسای کتابای عباس 2015 رو نمونه گرفته واسم.
ترجمه دکتر فرید که افتضاحه!!
ترجمه امیرزرگر بدک نیست.
ترجمه دکتر کیهانی که خودمم داشتم عالیه.
ولی شنیدم ترجمه دکتر ماهرو هم خوبه. کسی هست هم ماهرو رو دیده باشه هم کیهانی؟

سلام
جدی فرید بده؟؟
2013 ش که خوبه.... کتاب جدیدم ک زیاد فرقی نکرده.. ب جز یه فصل جدید..

kolouche

New member

- - - Updated - - -

:5:
کتک نخوریا ... :sdasdasd:

eeeeeeehsan

New member
نه خیالت راحت، ایشالا قبولی. 1 درصد هم قبول نشدی مطالعه گروهی 95 رو قراره بترکونیم، ایشالا تک رقمی سال دیگه خودتی.

سلام
جدی فرید بده؟؟
2013 ش که خوبه.... کتاب جدیدم ک زیاد فرقی نکرده.. ب جز یه فصل جدید..
آره بده. مقایسه کن خودت؛
فرید 2015:
http://www.uplooder.net/img/image/37/ba32242a026b2e92348dd335b4b8aadd/DSC_0507.jpg

کیهانی 2012 که من دارم:
http://www.uplooder.net/img/image/76/10a5f5eab5580e09f186623ef8e0eecb/P5094026.JPG

جدید رو دیدی؟ میشه عکسش رو بگیری بذاری. بیشتر توضیح بده، چیاش فرق می کنه.

Immunity

Well-known member
سلام اخسان از نظر نحوه ترحمه میگی فرید حسینی خوب نیس؟؟کتابشو دیدم کاعذش گلاسه بود چاپش خوب بنظر میومد:riz277:

lala

New member
نه خیالت راحت، ایشالا قبولی. 1 درصد هم قبول نشدی مطالعه گروهی 95 رو قراره بترکونیم، ایشالا تک رقمی سال دیگه خودتی.

یعنی امید ازتون میچکه ها،اما من اگه قبول نشم باید برم طرح ،بی خیال دنیا ،گاهی هم بی خیالی ما را میگیرد یا از اینور بوم میفم یا از اون ور...

lala

New member
راستی اگه سوالای زبان 93 ب دستتون رسید برا ما هم بذارید

eeeeeeehsan

New member
سلام اخسان از نظر نحوه ترحمه میگی فرید حسینی خوب نیس؟؟کتابشو دیدم کاعذش گلاسه بود چاپش خوب بنظر میومد:riz277:
سلام محمد
بله، البته ترجمه سلیقه ایه، اما من خوشم نیومد. پست بالا سریت رو نگاه کن عکسش رو گذاشتم، خودت مقایسه کن.
به نظر من کیهانی روونتره. فقط دکتر ماهرو رو ندیدم هنوز!

vet lab sciences

New member
دعای بسیار زیبا و دلنشین فرج امام زمان (عج)

yasgroup-ir-emam-zaman-20.jpg

آخرین ویرایش:

kolouche

New member

آره بده. مقایسه کن خودت؛
فرید 2015:
http://www.uplooder.net/img/image/37/ba32242a026b2e92348dd335b4b8aadd/DSC_0507.jpg

کیهانی 2012 که من دارم:
http://www.uplooder.net/img/image/76/10a5f5eab5580e09f186623ef8e0eecb/P5094026.JPG

جدید رو دیدی؟ میشه عکسش رو بگیری بذاری. بیشتر توضیح بده، چیاش فرق می کنه.
کیهانی 2015 منظورت بود؟... اره این تکه ک گذاستی زیاد جالب نبود بالایی.. مطمئنی فریده؟؟.. ببین ترجمه 2012 فرید با این فرق داره.. خیلی باحاله.. :))
اره زیاد فرق نداره...وسطاش تک و توک مولکول و مارکر اضافه کرده... من خودم ندارم ترجمشو...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا